Je bent hier: HomeNieuwsKoevermans, Nooij, Kaya, Ajax, Sankoh, Pasveer,..

ELF Voetbal

  • Home
  • Live
  • Archief
  • Top 100
  • Video's
  • Magazine
  • Shop
  • Afgelastingen
  • Abonnee
  • Nieuwsbrief
  • Reizen
  • Twitter
  • Hyves
  • Hyves
Registreer
  • CompetitiesToon competities
  • TeamsToon competities
  • SpelersToon competities
  • Eredivisie
  • Jupiler League
  • Premier League
  • La Liga
  • Bundesliga
  • Serie A
  • Ligue 1
  • Jupiler Pro League
  • Scottish Premier League
  • Champions League
  • Europa League
  • EURO2012

Round-up: Koevermans, Nooij, Kaya, Ajax, Sankoh, Pasveer, Levita

Door SANDER BERENDS __ gepubliceerd op 18 maart '10 17:23 __

Ook vandaag gebeurt er weer van alles op voetbalgebied in Nederland. Het nieuws blijft binnenstromen op de redactie. ELF Voetbal bundelt dit nieuws in een overzicht en vult dat gedurende de dag aan.
Foto

WAALWIJK - RKC Waalwijk heeft de optie in het contract van doelman Ohad Levita gelicht. De Israëlisch keeper staat daardoor ook volgend seizoen onder de lat in Waalwijk. Levita is bij de nummer laatst in de Eredivisie bezig aan zijn eerste seizoen.

ALMELO - Remko Pasveer keert voor het nieuwe seizoen terug naar Heracles Almelo. De keeper, momenteel op huurbasis uitkomend voor Go Ahead Eagles, heeft aan het gesprek met trainer Gertjan Verbeek een zeer goed gevoel overgehouden. Hij wil dan ook de concurrentiestrijd aangaan met oudgediende Martin Pieckenhagen. Dat meldt RTV Oost. Pieckenhagen is momenteel met de verrassing in de Eredivisie in gesprek over een verlenging van zijn contract.

EINDHOVEN - Danny Koevermans sluit vrijdag weer aan bij de groepstraining van PSV. De spits bleef donderdag binnen nadat hij een paar dagen ziek was geweest. Ook kampt Koevermans met een kneuzing in zijn voet, maar in aanloop naar de wedstrijd tegen FC Twente traint hij vrijdag wel weer mee op De Herdgang. Zijn inzet zaterdagavond komt niet in gevaar.

MAPUTO/HEEMSKERK - Mart Nooij heeft een voorstel gedaan als bondscoach van Mozambique voor contractverlenging tot en met 2014, als het WK in Brazilië op het programma staat. De Heemskerker deed dat begin deze week in de hoofdstad Maputo tijdens een onderhoud met het ministerie van Sport. De Nederlander, die Mozambique naar de Afrika Cup loodste, was in beeld om met Nigeria naar het komende WK in Zuid-Afrika te gaan, maar de Zweed Lars Lagerbäck werd gekozen.

ARNHEM - Onur Kaya heeft een eerste aanbieding van Vitesse, om zijn contract te verlengen, afgeslagen. De middenvelder heeft een aflopende verbintenis in Arnhem en is nog niet ingegaan op een voorstel voor een nieuwe overeenkomst voor een seizoen met een optie voor nog een jaar. Afgelopen zomer mocht de Belgische Turk nog transfervrij vertrekken uit het Gelredome Stadion, maar tijdens de huidige jaargang veroverde hij een basisplaats.

AMSTERDAM - Ook eens nieuwsgierig naar de wijze waarop je Luis Suarez in het Chinees schrijft? Of Urby Emanuelson? Dat kan nu. De website van Ajax is sinds vandaag ook in het Chinees beschikbaar. Ajax heeft een aantal redenen om het laatste nieuws ook in het Chinees op de site te zetten. De club is sinds eind 2009 de officiële opleidingspartner van de Chinese voetbalbond. Bovendien heeft Ajax veel supporters in Azië. "Hiermee kunnen we miljoenen Chinezen bereiken. Dat is goed voor ons", aldus commercieel directeur Henri van der Aat op ajax.nl. De site is te bekijken via www.ajax.titan24.com.

GRONINGEN - Vorige maand liet FC Groningen al weten graag door te gaan met Gibril Sankoh. De centrale verdediger uit Sierra Leone heeft immers een aflopende verbintenis in het hoge noorden. Volgens het Dagblad van het Noorden zou de club haar speler inmiddels een nieuwe driejarige verbintenis hebben voorgeschoteld. Sankoh heeft het voorstel in beraad genomen.

Tags: Voetbalnieuws, Urby Emanuelson, Danny Koevermans, Gibril Sankoh, Onur Kaya, Martin Pieckenhagen, Gertjan Verbeek, Ohad Levita, Remko Pasveer, Luis Suarez, Vitesse, Ajax, PSV Eindhoven, FC Groningen, FC Twente, Heracles Almelo, RKC Waalwijk, Go Ahead Eagles, Mozambique, Eredivisie - Praat mee op Twitter: @elfvoetbal
  • Unibet 
  • Facebook 
  • Plutosport 
  • Tweeten

Reageer op dit nieuwsbericht

Voorwaarden
2000 karakters over
  • :)
  • ;)
  • :D
  • ;D
  • 8)
  • :S
  • :(
  • :o
  • :@
  • :$
  • :1

Reacties

rienkyboy17
18 maart '10 16:27
Avatar rienkyboy17
zou leuk zijn als sankoh bij fc groningen blijft! ;)
Reacties
7
-
Beoordeling +0
+
Reageer
Reageer
rattaplan
18 maart '10 16:33
Avatar rattaplan
Die blundert toch wekelijks en pakt heel veel gele kaarten?? Of zien we steeds de verkeerde beelden bij Studio Sport?
Reacties
6
-
Beoordeling +0
+
Reageer
Reageer
assen38
18 maart '10 17:58
Avatar assen38
Kijk je zeker met een Ajakkes bril op, de man is een goeie verdediger en krijgt niet voor niks een contract verlenging aangeboden, af en toe maakt hij een foutje, maar ik hoop dat hij blijft en niet naar het buitenland of Ajakkes gaat,want die club wil maar al te graag spelers van Groningen aangezien ze zelf niks hebben.
Reacties
5
-
Beoordeling +0
+
Reageer
Reageer
Eindbaasz
18 maart '10 20:47
Avatar Eindbaasz
Je hebt toch wel door dat deze reactie aangeeft dat je niet al te snugger bent? Naar mijn weten blunder(de) deze man te veel, maargoed.
Reacties
4
-
Beoordeling +0
+
Reageer
Reageer
USCDuvel
19 maart '10 10:25
Avatar USCDuvel
Sankoh is echt een goede speler. Alleen maakt hij wel eens een 'sankohtje'. Dat moet hij echt uit zijn spel krijgen. Lukt hem dat, is hij zeker (ook voor Ajax) een versterking. Maar juist door die domme dingen, (hakballetje naar een vrijstaande tegenspeler, balletje te kort op de keeper) krijgt hij vele negatieve aandacht waardoor supporters van andere ploegen (mensen die hem niet 90 min per week zien spelen, zoals jij blijkbaar) een slecht beeld.
Maargoed, zoals hij nu voetbalt, is Groningen toch wel zijn top.
Reacties
0
-
Beoordeling +0
+
Reageer
Reageer
assen38
19 maart '10 11:25
Avatar assen38
Nou ik ben wel snugger, maar waarom meteen negatiev, Sankoh is een goede voetballer en heeft aanbiedingen liggen uit binnen en buitenland, maar die mensen van die clubs zullen ook wel niet snugger zijn,de man maakt af en toe een foutje, maar welke voetballer speelt altijd alle wedstrijden foutloos, geen een, ik hoop dan voor jou dat de mensen van Ajax hem nu links laten liggen en geen interesse in hem tonen zo als ze dat nu gedaan hebben.
Reacties
2
-
Beoordeling +0
+
Reageer
Reageer
Eindbaasz
19 maart '10 18:09
Avatar Eindbaasz
Maar wat heeft dit in godsnaam met Ajax te maken ? En dan heb je het over negatief. En waar staat dat ze interesse hebben? Ben er blij van, er loopt namelijk een veel betere verdediger rond bij Groningen, Blind ofzo.
Reacties
0
-
Beoordeling +1
+
Reageer
Reageer
USCDuvel
19 maart '10 20:04
Avatar USCDuvel
au. 1-0 :D
Hopelijk is ie niet goed genoeg voor Ajax en mag hij bij ons blijven!
Reacties
0
-
Beoordeling +0
+
Reageer
Reageer
voetballer
18 maart '10 22:21
Avatar voetballer
Jammer dat Pasveer terugkeert naar Heracles.
Snap het eigenlijk niet zo goed.
Hij werd in de bekerwedstrijd nog met bierflesjes bekogeld en nu wil hij volgend jaar die "supporters dienen". Van mij mag hij in Deventer blijven.
Reacties
0
-
Beoordeling +0
+
Reageer
Reageer
2000 karakters over
  • :)
  • ;)
  • :D
  • ;D
  • 8)
  • :S
  • :(
  • :o
  • :@
  • :$
  • :1

Laatste nieuws

  • 16:57 Opnieuw een blamage voor Sneijders Inter
  • 16:43 EL-opponent AZ neemt afstand van minstens één concurrent
  • 16:35 Heerenveen bedankt Sno en is FC Twente voorbij
  • 16:29 Vitesse met Kashia tegen ongewijzigd Feyenoord
  • 16:24 De Graafschap bewijst AZ geen dienst in Eindhoven
  • 16:09 Chelsea-veller Heitinga hoopt Everton-flow te behouden
  • 16:01 Maicon wil knokken: 'Roma was een goed leermoment'
  • 15:50 Suárez zegt sorry: 'Besef dat ik fout zat'
  • 15:40 Lovende Wenger: 'Thierry is een legende'
  • 15:31 Geen transfer Milito vanwege leeftijdsdiscriminatie
  • 15:30 Van de Kerkhof: 'Van Beveren was een strijder'
  • 15:20 Rooney: 'Gerrard zou een perfecte keus zijn'
  • 15:11 PSV ontslaat 'messentrekker' op staande voet 1
  • 15:03 'Geruchten over Real Madrid worden wel vaker geschreven'
  • 14:55 'Teleurstellend dat Suárez Evra geen hand gaf'
  • 14:40 FC Zwolle in evenwicht met gevallen subtopper
  • 14:30 ADO verlaat de Domstad zonder lege handen
  • 14:29 Sno en Janmaat starten in Waalwijk
  • 14:11 Hutchinson vervangt Manolev in Eindhoven
  • 14:03 Haastig City stuurt privéjet naar Afrika
  • 13:54 Been: 'Kevin mag in de groep zeggen wat hij bedoelt'
  • 13:42 Pep: 'In Europa zullen we onze titel verdedigen' 1
  • 13:33 Oud-Tukker in Oezbekistan na verlaten Real-angstgegner
  • 13:27 Redknapp richt zich op Spurs: 'Geniet iedere minuut'
  • 13:14 Oud-Mancunian wil Bosschaart trainen

Nieuws met meeste reacties

  • 11-02 Ajax beslist 'Avondje NAC' in Amsterdams voordeel 14
  • 11-02 FC Barcelona lijkt titel te verspelen bij Osasuna 6
  • 11-02 Suarez teleurgesteld na nederlaag tegen Man Utd 4
  • 09:22 Frimpong ziet in Suarez 'een kansloze clown' 4
  • 13:01 Weigert Evra of weigert Suárez? 3

Features

Nationaal

  • VlagNederlands elftal

Competities

  • VlagEredivisie
  • VlagJupiler League
  • VlagPremier League
  • VlagLa Liga
  • VlagBundesliga
  • VlagSerie A
  • VlagLigue 1
  • VlagJupiler Pro League
  • VlagScottish Premier League
  • VlagChampions League
  • VlagEuropa League
  • VlagEURO2012

Nederland

  • ADO Den Haag
  • AZ Alkmaar
  • Ajax
  • De Graafschap
  • Excelsior
  • FC Groningen
  • FC Twente
  • FC Utrecht
  • Feyenoord
  • Heracles Almelo
  • NAC Breda
  • NEC Nijmegen
  • PSV Eindhoven
  • RKC Waalwijk
  • Roda JC
  • SC Heerenveen
  • VVV-Venlo
  • Vitesse

Europees

  • AC Milan
  • Anderlecht
  • Arsenal
  • AS Roma
  • Bayern München
  • Borussia Dortmund
  • Celtic
  • Chelsea
  • FC Barcelona
  • Glasgow Rangers
  • Hamburger SV
  • Internazionale
  • Juventus
  • Liverpool
  • Manchester City
  • Manchester United
  • Olympique Lyon
  • Real Madrid
  • Sevilla
  • Valencia

Nieuws & live

  • Nieuws vandaag
  • Nieuws gisteren
  • Nieuws archief
  • Zoeken
  • Live scores
  • Nieuwsbrief
  • Afgelastingen
  • Tip de redactie
  • RSS Feeds

Goede Doelen Actie

  • Goede doelen actie
  • Ballenactie
  • Abonnementen

ELF Voetbal magazine

  • Deze maand in ELF Voetbal
  • Abonnement
  • Bestel online
  • iPad editie
  • Gouden Schoen verkiezing
  • ESM

Overige

  • Colofon
  • Community
  • Voetbal reizen
  • Adverteren?
  • Algemene voorwaarden
  • Voetbal Headliner
Voetbalnieuws, standen, uitslagen en live scores ★★★★★ GRATIS artikelen, columns & 100+ headlines per dag
© Copyright 2012 Markozin OÜ, haar partners en (data)leveranciers __ Alle rechten voorbehouden.
Deze website is gepubliceerd als een onderdeel van Markozin OÜ.
  • De Bruijn Media
  • ElfVoetbal.nl
  • Sports Data Corporation
  • Opta Sportsdata