Negen Rangers winnen de Schotse League Cup
21 maart '10 18:40 door David Kuipers

Glasgow Rangers heeft de eerste prijs van het seizoen binnen. De ploeg wist zondag beslag te leggen op de Schotse League Cup, maar dat ging niet zonder slag of stoot. Met negen man werd St. Mirren toch met 1-0 verslagen.
Kevin Thomson was kort na rust de eerste die het veld moest verlaten met een rode kaart. De middenvelder vloog een duel met Steven Thomson veel te hard in en werd weggestuurd. In de 75ste bleef Rangers zelfs met negen man over nadat ook Danny Wilson rood had gekregen.
Op dat moment stond het nog 0-0 tegen St. Mirren. De degradatiekandidaat in de Schotse competitie begon zowaar te geloven in haar kansen, maar zeven minuten voor tijd kopte Kenny Miller de Rangers naar de bekerwinst. Hij knikte een voorzet van Steven Naismith binnen.
De 1-0 bleef overeind en zo kon Rangers de 26ste winst in de Schotse League Cup vieren.
Reageer op dit nieuwsbericht
Acties
Spelers gerelateerd
Clubs gerelateerd
Nieuws gerelateerd
- 31-08 Overzicht last minute transfers buitenland: Schalke s.. 0
- 31-08 Nacer Barazite is de volgende versterking van Merab J.. 5
- 29-08 Celtic herstelt zich van blamage in Utrecht 1
- 27-08 Extra ticket Europa League lonkt voor Nederlands voet.. 3
- 26-08 CL: Ajax treft Real Madrid en AC Milan; Twente loot I.. 12
