Je bent hier: HomeNieuwsBlom fluit Ajax - PSV; weekje Jupiler League voo..

ELF Voetbal

  • Home
  • Live
  • Archief
  • Top 100
  • Video's
  • Magazine
  • Shop
  • Afgelastingen
  • Abonnee
  • Nieuwsbrief
  • Reizen
  • Twitter
  • Hyves
  • Hyves
Registreer
  • CompetitiesToon competities
  • TeamsToon competities
  • SpelersToon competities
  • Eredivisie
  • Jupiler League
  • Premier League
  • La Liga
  • Bundesliga
  • Serie A
  • Ligue 1
  • Jupiler Pro League
  • Scottish Premier League
  • Champions League
  • Europa League
  • EURO2012

Update: Blom fluit Ajax - PSV; weekje Jupiler League voor Braamhaar

Door BART VAN DOOIJEWEERT __ gepubliceerd op 9 maart '10 17:25 __

De topper tussen PSV en Ajax staat zondag onder leiding van Kevin Blom. De blonde scheidsrechter floot eerder dit seizoen ook al een andere kraker in de ArenA: 5-1, waarin hij Feyenoorders Babovic en Van Dijk de rode kaart gaf.
Foto

Eric Braamhaar moet na zijn veelbesproken optreden van vorige week een wedstrijd in de Jupiler League fluiten. Na afloop van NAC Breda - PSV zei Fred Rutten dat het scheidsrechterstrio zichzelf 'Twentegekleurd' had genoemd en bekritiseerde hij enkele beslissingen van Braamhaar. Zo had hij Toivonen een penalty moeten geven en ging er volgens Rutten aan het doelpunt van Robbert Schilder een overtreding op Dirk Marcellis vooraf. Braamhaar fluit komend weekend Cambuur - FC Dordrecht.

De complete lijst van scheidsrechtersaanstellingen ziet er als volgt uit:
 

Vrijdag
FC Twente - ADO Den Haag Van Hulten

Zaterdag
VVV-Venlo - FC Utrecht Liesveld
NEC - Roda JC Kuipers
AZ - RKC Waalwijk Winter
NAC Breda - FC Groningen Van Boekel

Zondag
Feyenoord - Heracles Almelo Van Egmond
Vitesse - SC Heerenveen Makkelie
Ajax - PSV Blom
Willem II - Sparta Rotterdam Vink

Jupiler League vrijdag
Excelsior - MVV Bakkelo
FC Eindhoven - Helmond Sport Kamphuis
FC Volendam - BV Veendam Luinge
AGOVV - FC Omniworld Haverkort
Cambuur - FC Dordrecht Braamhaar
FC Emmen - Telstar Wiedemeijer
Fortuna Sittard - De Graafschap Bossen

Zondag
Go Ahead - FC Zwolle Van Sichem
FC Oss - FC den Bosch Wegereef

Maandag
AGOVV - FC Emmen Van der Scheer
BV Veendam - FC Dordrecht Janssen

UPDATE: Overigens plaatste de KNVB vanochtend eerst een verkeerde aanstellingen op de site. Toen stond Pol van Boekel nog aangewezen om Ajax - PSV te leiden. De lijst die later weer van de website afgehaald werd, zag er zo uit:

Vrijdag
FC Twente - ADO Den Haag: Vink.

Zaterdag
NAC Breda - FC Groningen: Vink. 
AZ - RKC Waalwijk: Nijhuis.
VVV-Venlo - FC Utrecht: Blom. 
NEC - Roda JC: Braamhaar.

Zondag
Feyenoord - Heracles Almelo: Luinge.
Vitesse - sc Heerenveen: Allaerts (Bel).
Willem II - Sparta Rotterdam: Janssen. 
Ajax - PSV: Van Boekel.

Tags: Voetbalnieuws, Rob van Dijk, Robbert Schilder, Fred Rutten, Ben Haverkort, Dirk Marcellis, Stefan Babovic, Ola Toivonen, FC Utrecht, SC Cambuur, FC Zwolle, Ajax, FC Den Bosch, Go Ahead, PSV Eindhoven, FC Dordrecht, FC Groningen, FC Eindhoven, Feyenoord, FC Emmen, Willem II, Excelsior, FC Twente, Fortuna Sittard, ADO Den Haag, De Graafschap, AZ Alkmaar, Helmond Sport, Heracles Almelo, MVV, NAC Breda, FC Omniworld, RKC Waalwijk, Telstar, Roda JC, FC Oss, SC Heerenveen, SC Veendam, NEC Nijmegen, Sparta, FC Volendam, Vitesse, AGOVV, VVV-Venlo, Jupiler League - Praat mee op Twitter: @elfvoetbal
  • Unibet 
  • Facebook 
  • Plutosport 
  • Tweeten

Reageer op dit nieuwsbericht

Voorwaarden
2000 karakters over
  • :)
  • ;)
  • :D
  • ;D
  • 8)
  • :S
  • :(
  • :o
  • :@
  • :$
  • :1

Reacties

CASTRO
9 maart '10 15:44
Avatar CASTRO
Nou dat geeft toch duidelijk aan dat rutten gelijk heeft gehad,want anders laat je braamhaar gewoon in de eredivisie fluiten.
Maar aan die "straf" heeft psv weinig,het leed is al veroorzaakt.
Ben benieuwd hoe blom zich gaat houden tijdens ajax-psv.
Psv afgelopen weekend een beetje genaaid en ajax werd wel een beetje gematst met de niet gegeven rode kaart van vertonghen(zie ook programma voetbal int...).
Want stel je toch voor dat hij ajax een pingel geeft waardoor psv verliest,dan verliest psv 6punten in 1week door scheidsrechterlijke dwalingen...........................
We zullen zien,denk een 1-1 entwente loopt uit.
Reacties
4
-
Beoordeling -2
+
Reageer
Reageer
Eindbaasz
9 maart '10 17:20
Avatar Eindbaasz
En als de penalty terecht is dan?
Reacties
1
-
Beoordeling +0
+
Reageer
Reageer
Goldenhands
9 maart '10 19:59
Avatar Goldenhands
duh niet dus
Reacties
0
-
Beoordeling +0
+
Reageer
Reageer
Toon
10 maart '10 12:09
Avatar Toon
Haha, misschien had Braamhaar een penalty kunnen geven, misschien ook niet. Dat was 1 beslissing waar ik over twijfelde.. Verder winnen jullie de afgelopen weken/maanden al vaak met 1-0 nipt of iets in die trand, dus die verloren 3 punten moesten er een keer aankomen. PSV was die wedstrijd ook echt niet beter, en die 3 punten hadden ze ook echt niet verdient. Raar dat al die PSV-supporters -waaronder jij Casto- meteen de scheids geven. En dan ook nog een link zoeken met Ajax en FC Twente..

Slechte verliezaars heet zoiets! :1
Reacties
0
-
Beoordeling +0
+
Reageer
Reageer
ajax4ever
10 maart '10 12:16
Avatar ajax4ever
Dus Luinge, Bossen en al die anderen die afgelopen weekend in de ere-divisie floten zijn gestraft? Wat een onzin, scheidsrechters fluiten regelmatig in beide divisies.
Reacties
0
-
Beoordeling +0
+
Reageer
Reageer
gokken24puntnl
9 maart '10 16:34
Avatar gokken24puntnl
Geloof maar dat PSV ook z'n gelukjes gehad heeft dit seizoen. Al zul je dat nu niet willen zien. Je hebt wel gelijk als je zegt dat de KNVB hiermee aangeeft dat Rutten een punt heeft. Dit komt toch niet goed over vind ik zo. Ik ga voor 3 punten voor Ajax, zonder hulp van de scheids.
Reacties
0
-
Beoordeling +2
+
Reageer
Reageer
Cocu8
9 maart '10 16:53
Avatar Cocu8
Dat is wel heet voordeel van dat Rutten zich zo heeft opgewonden: De scheids zal nu wel 2x nadenken om een zware beslissing (penalty, rode kaart) tegen PSV te fluiten.

Beetje hetzelfde idee wat Jol probeerde te bereiken met vink voor Twente - Ajax.
Reacties
0
-
Beoordeling -1
+
Reageer
Reageer
gokken24puntnl
9 maart '10 16:57
Avatar gokken24puntnl
Ach, als het terecht is, dan zullen ze het toch niet laten, en dat is maar goed ook.
Reacties
0
-
Beoordeling +0
+
Reageer
Reageer
Leftie Ref
9 maart '10 17:01
Avatar Leftie Ref
De scorebordjournalistiek viert bij ELF dus ook al hoogtij. Roelof Luinge fluit toch ook 1e Divisie en ook nog als 'Groninger' fluit hij Veendam. Daar lees ik niets over, is ook bullshit.
Hebben jullie nog niet uitgezocht waar Blom en zijn assistenten vandaan komen, dan kunnen jullie, Jol en Rutten vooraf de boel weer op gaan jutten en aan de integriteit van de scheidsrechter gaan 'twijfelen'. Wat een kul, altijd maar fouten bij een ander zoeken. De scheidsrechter, wie het ook is kan nooit winnen van de TV camera's en 5 slow-motion herhalingen! Jij wel?
Reacties
2
-
Beoordeling +1
+
Reageer
Reageer
afellayfan
9 maart '10 19:04
Avatar afellayfan
voor als je het wil weten: Blom woont in Alphen aan den Rijn.
als hij maar goed fluit en PSV de wedstrijd wint en kampioen wordt vind ik alles best.
Reacties
1
-
Beoordeling -1
+
Reageer
Reageer
Toon
10 maart '10 12:06
Avatar Toon
En als PSV verliest zondag van Ajax ligt het toch weer aan de scheids, toch psv'ers? :)
Reacties
0
-
Beoordeling +0
+
Reageer
Reageer
HELMOND
9 maart '10 18:01
Avatar HELMOND
9 van de 10 keer hebben zowel Ajax als PSV de scheidsrechters mee maar dan hoor je ze dus niet . gewoon hele slechte verliezers ! Rutten zag de herhaling 30 keer , Braamhaar moet binnen 1 seconde beslissen . psv had gewoon 2 keer meer moeten scoren , dan hadden ze gewonnen .
Reacties
0
-
Beoordeling +1
+
Reageer
Reageer
rossoneri
9 maart '10 23:26
Avatar rossoneri
ik denk als psv nog 1 maal wordt genaaid dat er flinke rellen zullen ontstaan in amsterdam....en dan ben ik niet verantwoordelijk ;)
Reacties
2
-
Beoordeling +0
+
Reageer
Reageer
Superhoofd
10 maart '10 10:51
Avatar Superhoofd
daar red je het inderdaad mee..... :S
Reacties
0
-
Beoordeling +0
+
Reageer
Reageer
josti69
10 maart '10 23:15
Avatar josti69
hoezo nog 1 maal genaaid, ik vond alle beslissingen van braamhaar te billijken. Toivonen valt te overdreven, marcellis valt zelf, dus wat heeft hij fout gedaan?
En dan lees ik nog iets over de de rode kaart die vertongen had moeten hebben? Volgens mij speelt hij de bal, dus was een gele kaart al belachelijk.
Overigens fluit luinge ook in de eerste divisie, die geeft afgelopen weekend wel een volkomen onterechte rode kaart. Er stonden nog verdedigers naast die de weg naar de goal konden afsnijden, dus geen doorgebroken speler, is geen rode kaart.
Ik denk eigenlijk dat braamhaar wordt gestraft omdat hij twee rode kaarten niet heeft gegeven. En Luinge dus omdat ie onterecht een rode kaart heeft gegeven.
Reacties
0
-
Beoordeling +0
+
Reageer
Reageer
2000 karakters over
  • :)
  • ;)
  • :D
  • ;D
  • 8)
  • :S
  • :(
  • :o
  • :@
  • :$
  • :1

Laatste nieuws

  • 08:48 Ajax: 'Geen gefaseerd vertrek RvC'
  • 08:42 Competitie- én topscorersschade voor alleskunner Messi
  • 08:36 PSV onderzoekt Labyad-kwetsuur in ziekenhuis
  • 08:30 'Die oranje bal geeft je pijn in je voeten'
  • 08:24 PSV-aanhang herhaalt: 'Geen Van Gaal, maar Van Bommel'
  • 08:18 Felbegeerde Udinese-Chileen maanden out
  • 08:12 Invaller Aissati: 'Geen tijd voor warming-up' 1
  • 08:06 'Wil de oude Lex van vorig jaar terug laten komen'
  • 08:00 Kartonnen bekerhouder velt grensrechter
  • 07:54 Geduldige Red Devil-broers hebben één droom: WK 2014
  • 07:48 Louter positief nieuws uit Milanese ziekenboeg
  • 07:42 'Ajax wil talentvolle Zweed voor recordbedrag overnemen' 2
  • 07:36 Kayserispor sluit Amrabat weer in de armen
  • 07:30 Zambia schrijft geschiedenis na strafschoppen
  • 07:24 Rekordmeister-delegatie bekeek ontketende Guidetti
  • 07:18 Martens tipt AZ: 'Hun kracht ligt in de aanval'
  • 07:12 Meijers voetbalt na dit seizoen achter de duinen
  • 07:06 Jeugdige Villa-mascotte imiteert Suárez
  • 07:00 Cruijff: 'Het lijkt voorbij, maar dat is het niet'
  • 12-02 Zambia wint voor het eerst Afrika Cup 2
  • 12-02 Ronaldo schiet Real voorbij Levante 1
  • 12-02 Janko scoort wederom voor FC Porto
  • 12-02 Neville blij met terugkeer oud-Ajacied
  • 12-02 Stankovic snapt woede van Inter-fans
  • 12-02 Castelen staat open voor ADO komende zomer

Nieuws met meeste reacties

  • 12-02 Frimpong ziet in Suarez 'een kansloze clown' 8
  • 12-02 Weigert Evra of weigert Suárez? 7
  • 12-02 PSV ontslaat 'messentrekker' op staande voet 6
  • 12-02 Mertens wil niets weten van vermeende schwalbe 6
  • 12-02 Pep: 'In Europa zullen we onze titel verdedigen' 2

Features

Nationaal

  • VlagNederlands elftal

Competities

  • VlagEredivisie
  • VlagJupiler League
  • VlagPremier League
  • VlagLa Liga
  • VlagBundesliga
  • VlagSerie A
  • VlagLigue 1
  • VlagJupiler Pro League
  • VlagScottish Premier League
  • VlagChampions League
  • VlagEuropa League
  • VlagEURO2012

Nederland

  • ADO Den Haag
  • AZ Alkmaar
  • Ajax
  • De Graafschap
  • Excelsior
  • FC Groningen
  • FC Twente
  • FC Utrecht
  • Feyenoord
  • Heracles Almelo
  • NAC Breda
  • NEC Nijmegen
  • PSV Eindhoven
  • RKC Waalwijk
  • Roda JC
  • SC Heerenveen
  • VVV-Venlo
  • Vitesse

Europees

  • AC Milan
  • Anderlecht
  • Arsenal
  • AS Roma
  • Bayern München
  • Borussia Dortmund
  • Celtic
  • Chelsea
  • FC Barcelona
  • Glasgow Rangers
  • Hamburger SV
  • Internazionale
  • Juventus
  • Liverpool
  • Manchester City
  • Manchester United
  • Olympique Lyon
  • Real Madrid
  • Sevilla
  • Valencia

Nieuws & live

  • Nieuws vandaag
  • Nieuws gisteren
  • Nieuws archief
  • Zoeken
  • Live scores
  • Nieuwsbrief
  • Afgelastingen
  • Tip de redactie
  • RSS Feeds

Goede Doelen Actie

  • Goede doelen actie
  • Ballenactie
  • Abonnementen

ELF Voetbal magazine

  • Deze maand in ELF Voetbal
  • Abonnement
  • Bestel online
  • iPad editie
  • Gouden Schoen verkiezing
  • ESM

Overige

  • Colofon
  • Community
  • Voetbal reizen
  • Adverteren?
  • Algemene voorwaarden
  • Voetbal Headliner
Voetbalnieuws, standen, uitslagen en live scores ★★★★★ GRATIS artikelen, columns & 100+ headlines per dag
© Copyright 2012 Markozin OÜ, haar partners en (data)leveranciers __ Alle rechten voorbehouden.
Deze website is gepubliceerd als een onderdeel van Markozin OÜ.
  • De Bruijn Media
  • ElfVoetbal.nl
  • Sports Data Corporation
  • Opta Sportsdata