Laatste nieuws
11.00Fred Grim hekelt Ziggo Sport-analisten: 'Itakura verdient meer respect'
10.56Live Transfers: Engelse interesse in Van Hecke, duidelijkheid rond Tomiyasu-deal
10.55Grim troeft Van Persie af: Ajax-trainer legt Feyenoord-zwakte pijnlijk bloot
10.50Deijl kritisch na verlies tegen FC Twente: 'Zo'n wedstrijd moet je niet afleveren'
10.50Studio Voetbal kraakt Feyenoord en prijst Ajax: 'Dik en dik verdiend'
10.50'Grim is de aardige versie van Mourinho, Van Persie een spits met behoorlijk ego'
10.45Perez ergert zich kapot aan één Ajax-speler: 'Wat een acteur is dat!'
10.30Klaverboer (Heerenveen) slaakt diepe zucht: 'Lekker om van het gezeik af te zijn'
10.30Nog één keer genieten: prachtige sfeeractie bij FC Twente voor Enschede-jubileum
10.25Van Persie sneert naar 'counterend' Ajax: 'Feyenoord-PSV, dat is een topwedstrijd'
10.08Klaassen hoopt snel op aanvallendere speelwijze: 'Dat is uiteindelijk wat je wilt'
10.00Eredivisie-flops: Feyenoord hofleverancier met trio én 'kleinzielige' Van Persie
09.57Driessen ziet 'gevaarlijke Feyenoord-cocktail': 'Priske presteerde beter'
09.55Engelse kranten negatief over Bizot, Malen valt op: 'Grotere impact'
09.50Depay met Corinthians via strafschoppen naar Braziliaanse bekerfinale
09.42Van Hanegem richt zich tot 'Ajax-gezinde pers': 'Met kont in de eigen zestien'
09.35Van Hooijdonk verrast door relatie Buijs en Ihattaren: 'Dat vind ik beetje tricky'
09.31Go Ahead Eagles komt tekort tegen FC Twente: 'Het was moeizaam en lastig'
09.30Minder punten dan Priske: 'Bij verlies tegen Heerenveen heeft Van Persie groot probleem'
09.20Van Persie evalueert eigen functioneren iedere dag: 'Ben daar erg tevreden over'
09.17Grim springt in de bres voor Ajax-verdediger: 'Meer respect voor hem tonen'
09.10Nederlandse arbitrage gekraakt: 'Het is topsport en daarin gelden geen excuses'
09.00Voor de fijnproevers: de schitterende steekpass van Valente tegen Ajax
09.00VP's Elftal van de Week: Ajax hofleverancier na zege op Feyenoord in Klassieker
08.55Feyenoord-verdediger zit helemaal stuk in Amsterdam: 'Dit is verschrikkelijk'
08.46Resink bespreekt winters vertrek bij Groningen: 'Uiteindelijk wil ik stap maken'
08.40'Ajax klopt aan bij Bournemouth in zoektocht naar vleugelverdediger'
08.37'Tomiyasu dinsdag gekeurd, Ajax en Japanner mogelijk toch langer met elkaar door'
08.26Italiaanse pers kraakt Napoli, maar ziet Lang strijden: 'De enige met energie'
08.15De dure domper voor NEC: géén top drie door afgekeurde goal in slotfase
08.00Hornkamp verbaast met bijzondere penalty: 'Heb het thuis ook even geoefend'
07.58Ochtendkranten: Voetbalvernuft Ajax, machteloos Feyenoord, argwaan bij PSV
07.45De samenvatting: PSV vergroot gat met Feyenoord na spektakel tegen Heracles
07.34Invallers van Feyenoord en Van Persie zwaar onder vuur: 'Slecht geïnstrueerd'
07.30Lammers kijkt ogen uit bij FC Twente - Go Ahead: 'Ik heb dit nog nooit gezien'
Resultaten x
Buitenland

Interview Joshua Zirkzee: "Ik weet zeker dat ik ga slagen bij Bayern"

Joshua Zirkzee (17) verruilde in de zomer van 2017 de jeugdopleiding van Feyenoord voor die van Bayern München. In Zuid-Duitsland hoopt de aanvaller uit Schiedam door te groeien naar het eerste elftal. Zirkzee liet tijdens de voorbereiding op het huidige seizoen al zijn gezicht zien in de hoofdmacht. Binnen een paar jaar hoopt de jeugdinternational Robert Lewandowski te doen vergeten.
18-10-2018 14:30 door Steven Kooijman

Zirkzee speelde in Nederland voor VV Hekelingen, Spartaan '20 en werd gescout door ADO Den Haag. Na drie jaar in Den Haag ging hij op zijn vijftiende naar Feyenoord. Het verblijf op Varkenoord bleef beperkt tot een jaar. “Ik had bij Feyenoord een goed seizoen achter de rug en ook bij Oranje Onder 16 ging het lekker. Dat hadden de scouts van Bayern München ook gezien, want ze namen contact op met mijn zaakwaarnemer. Ze wilden graag dat ik naar Duitsland kwam", vertelt Zirkzee in de nieuwe editie van PANNA!, ons voetbalmagazine voor kinderen van zeven tot dertien jaar.

"Het plan dat Bayern voor mij had klonk heel goed. Bayern leek mij de beste club om beter te worden. We trainen hier anders dan in Nederland en Engeland. We krijgen veel extra trainingen. Ik heb bijvoorbeeld een extra spitsentraining, met lekker veel afronden op doel. Looptrainingen vinden ze ook heel belangrijk. Ik heb in Duitsland een veel betere conditie gekregen”, aldus de aanvaller die momenteel uitkomt voor Bayern Onder 19 en onlangs in de UEFA Youth League tegen Ajax Onder 19 speelde.

Robben

In München ziet Zirkzee landgenoot Arjen Robben, die twee keer zo oud is als hij, vrij vaak. "Vooral bij de voorbereiding op het seizoen, toen ik mocht meetrainen met het eerste. Dat was heel erg gaaf. Toen ik in de kleedkamer kwam, stond ik ineens voor Arjen. Hij is een voetballer waar ik jarenlang tegenop heb gekeken. Veel spelers waren afgelopen zomer tijdens de voorbereiding op dit seizoen nog op het WK of hadden vakantie. Maar Arjen was er wel bij. Hij is heel aardig.”

Zirkzee ging afgelopen zomer met de hoofdmacht van Bayern mee naar de Verenigde Staten voor oefenwedstrijden. Hij debuteerde in het duel met Paris Saint-Germain en scoorde. "Dat was echt een supermooie ervaring. Een droom kwam uit. Ik las mijn naam overal terug. Daarna mocht ik ook mee op trainingskamp naar Amerika. Dat was ook heel bijzonder. Ik hoop binnen twee tot drie jaar vast in het eerste te staan. Mijn doel voor dit seizoen? Mijn officiële debuut in het eerste maken, in de competitie of de Champions League. Ik weet zeker dat ik ga slagen bij Bayern. Houd daar maar rekening mee", aldus Zirkzee.

Lees het volledige interview met Bayern-talent Joshua Zirkzee in de nieuwe PANNA!, nu in de winkel! Daarin ook veel aandacht voor Matthijs de Ligt, Arnaut Danjuma Groeneveld, Justin Bijlow, Davy Klaassen, Luka Modric, Guti & Chucky, PSV in de Youth League en alles of FIFA19!




Aanmelden
avonturiers Laatste: Orhan Dzepar blij met keuze voor Olympiakos Nicosia: "In de zomer was het ruim veertig graden"
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met.. Brian Priske?
transfergeruchten Laatste: Dit is de verdediger waarop zowel Ajax als PSV azen: Ko Itakura
superelf Laatste: SuperELF Ben Rienstra, veelzijdige middenvelder
kleedkamerhumor Laatste: Alexander Büttner, grappenmaker bij Vitesse: "Als ik me verveel pak ik er een rolletje tape bij"
jukebox Laatste: DE JUKEBOX: Carlens Arcus (Vitesse)
cultheld Laatste: Iván Campo: Koninklijke kelderklasser
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.