Laatste nieuws
08.05Wouter Goes geeft Milan Smit uit het niets een tik tijdens AZ - Go Ahead
08.03Ex-trainer VVV-Venlo Glen De Boeck overleden op 54-jarige leeftijd
08.00WK voetbal 2026: ontdek hier alle groepen en het volledige speelschema
08.00Driessen laakt 'naïve' Eredivisie: 'Vol van zwakke broeders en onervaren coaches'
07.43'De voetbalvulkaan die NAC zo vaak bleek, staat op het punt van uitbarsten'
07.40'Iedereen bij Ajax beter dan gros van de spelers, heeft met vertrouwen te maken'
07.28WK-loting Oranje opnieuw bekeken: 'Nederland heeft dan toch slecht geloot'
07.25Aangrijpend moment bij FC Porto: concurrent De Jong draagt goal op aan Nederlander
07.15Steun voor Timber: 'Van Bijlow eist niemand dat, als Feyenoord dat zelf wel wil'
06.55Kieft baalt van Ajax-invaller: 'Dachten dat hij ster zou worden, maar slap gedoe'
06.20Heracles-uitblinker hoopt club 'veel geld' op te brengen: 'Goed als ik stap maak'
06.10Moet Oranje op WK vrezen voor uitblinkende Japanners in eredivisie?
00.40De avond van Tengstedt: spits maakt eerste treffer in dienst voor Feyenoord
00.19De snoeiharde tackle op Weghorst in beeld: Ajax-spits haalt verhaal bij vierde man
00.15Dick Advocaat blikt terug op bliksemvertrek: 'Die aanbieding kon ik niet weigeren'
00.10Boskamp kiezelhard over keuze voor ander land: 'Waardeloos, je bent hier opgeleid'
00.07De beelden: Drommel helpt Sparta met clean sheet aan zege op NAC
00.05Van Hooijdonk voorziet Feyenoord-uitblinker van advies: 'Voor beide kampen beter'
00.00Emotie en euforie: Neymar viert lijfsbehoud Santos met fans

Gisteren

23.57Feyenoord stelt nieuwe medewerker op non-actief
23.41'Deze man heeft geen plaat voor zijn kop, maar een hele garagedeur'
23.37PSV domineert de Eredivisie op alle fronten
23.36Van Hooijdonk ziet probleem voor Oranje: 'Poule geen probleem, maar daarna...'
23.35Farioli slaat terug na bekeruitschakeling: FC Porto wint overtuigend
23.25Kieft kijkt met verbazing naar ex-Ajax-ster: 'Dacht dat hij de top zou halen'
23.25ESPN-analisten unaniem over 'harde tackle' op Ajax-spits Weghorst: 'By far!'
23.25El Ahmadi geniet: 'Hij is misschien wel de beste middenvelder van de Eredivisie'
23.20Real Madrid loopt rood aan en incasseert tegen Celta tweede nederlaag
23.20WK-clash met Mo Salah op het programma: 'Het zal fijn zijn om hem opnieuw te zien'
23.05Negen man Real Madrid verliest van Celta de Vigo: FC Barcelona loopt uit
22.48Aanvalstrio Napoli, inclusief Lang, ook in topper tegen Juventus van grote waarde
22.37Højlund schittert: Napoli wint beladen kraker van Juventus
22.26Oosting wint dankzij uitblinkende Janssen ook eerste competitieduel met Antwerp
22.17Slot en Wiegman bij laatste drie voor titel Coach van het Jaar
22.05Perez haalt uit naar Eredivisie-trainer: 'Tótaal geen respect voor arbitrage'
Resultaten x
binnenland

De maandenlange droogte van Ivan Perisic

PSV draait weer op volle toeren. Waar vorig seizoen de gelouterde Ivan Perisic zijn ploeg regelmatig bij de hand nam met belangrijke treffers, staan er dit seizoen anderen op. De altijd hardwerkende Kroaat verschuift hierdoor iets meer naar de achtergrond. Inmiddels staat Perisics doelpuntenteller al een behoorlijke periode stil.

02-11-2025 10:00 door Bart Baijense

Met name Ismael Saibari schoot PSV naar de overwinningen in oktober. De tandem Guus Til-Saibari komt uitstekend uit de verf bij de club uit de Lichtstad. Naast de Marokkaan waren Til, Dennis Man en Ricardo Pepi meermaals trefzeker de laatste weken. De laatste goal van Perisic daarentegen, dateert van 9 augustus, in eigen huis tegen Sparta Rotterdam. Daarmee staat de oud-speler van onder andere Inter Milan en Bayern München inmiddels 85 dagen droog.

Vorig seizoen waren de treffers van Perisic goud waard voor PSV. (Of beter gezegd, zilver: het materiaal van de kampioensschaal.) Toen de Eindhovenaren op bezoek bij Feyenoord tegen een 2-0 achterstand aankeken, stond de 36-jarige buitenspeler op door de aansluitingstreffer tegen de touwen te knallen. Gevolgd door Noa Lang, die de gelijkmaker en in extremis de winnende voor zijn rekening nam. Deze overwinning, ingeleid door Perisic, was achteraf belangrijker dan de spelers op dat moment konden beseffen.

Perisic in de uitwedstrijd tegen Feyenoord vorig seizoen

Het verhaal is bekend. Ajax gaf een riante voorsprong weg in de laatste paar speelronden. Op de slotdag van de competitie was het opeens PSV dat de kampioenswedstrijd speelde. Ajax speelde thuis tegen FC Twente en was afhankelijk van wat er op het Kasteel gebeurde. Na een klein half uur op de klok, leken de PSV-fans de eerste tik te krijgen, toen Jordan Henderson zijn eerste Eredivisie-goal binnenkopte. Ware het niet dat die andere ervaren rot, Perisic, opnieuw belangrijk was door de 0-1 met een vallende snoekduik binnen te werken. De wedstrijd tegen Sparta eindigde in 1-3 en de Brabanders sleepten de 26e landstitel binnen, voor een groot deel te danken aan de doelpunten van de oud-WK-finalist.


Op bezoek in Piraeus

Ondanks een groot verval van de thuisploeg in de tweede helft, werd het duel tegen Fortuna Sittard eenvoudig gewonnen. Perisic maakte vorig seizoen een hattrick in eigen huis tegen de Limburgers. In de 5-2 zege van vrijdagavond wist hij niet te scoren. Dinsdag is er weer een nieuwe kans om van zijn doelpuntendroogte af te komen. Op bezoek bij Olympiakos kan Perisic zijn negende Champions League-goal aantekenen. Of simpelweg opnieuw belangrijk zijn met zijn werkethiek.




Aanmelden
avonturiers Laatste: Orhan Dzepar blij met keuze voor Olympiakos Nicosia: "In de zomer was het ruim veertig graden"
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met.. Brian Priske?
transfergeruchten Laatste: Dit is de verdediger waarop zowel Ajax als PSV azen: Ko Itakura
superelf Laatste: SuperELF Ben Rienstra, veelzijdige middenvelder
kleedkamerhumor Laatste: Alexander Büttner, grappenmaker bij Vitesse: "Als ik me verveel pak ik er een rolletje tape bij"
jukebox Laatste: DE JUKEBOX: Carlens Arcus (Vitesse)
cultheld Laatste: Iván Campo: Koninklijke kelderklasser
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.