Met name Ismael Saibari schoot PSV naar de overwinningen in oktober. De tandem Guus Til-Saibari komt uitstekend uit de verf bij de club uit de Lichtstad. Naast de Marokkaan waren Til, Dennis Man en Ricardo Pepi meermaals trefzeker de laatste weken. De laatste goal van Perisic daarentegen, dateert van 9 augustus, in eigen huis tegen Sparta Rotterdam. Daarmee staat de oud-speler van onder andere Inter Milan en Bayern München inmiddels 85 dagen droog.
Vorig seizoen waren de treffers van Perisic goud waard voor PSV. (Of beter gezegd, zilver: het materiaal van de kampioensschaal.) Toen de Eindhovenaren op bezoek bij Feyenoord tegen een 2-0 achterstand aankeken, stond de 36-jarige buitenspeler op door de aansluitingstreffer tegen de touwen te knallen. Gevolgd door Noa Lang, die de gelijkmaker en in extremis de winnende voor zijn rekening nam. Deze overwinning, ingeleid door Perisic, was achteraf belangrijker dan de spelers op dat moment konden beseffen.
Perisic in de uitwedstrijd tegen Feyenoord vorig seizoen
Het verhaal is bekend. Ajax gaf een riante voorsprong weg in de laatste paar speelronden. Op de slotdag van de competitie was het opeens PSV dat de kampioenswedstrijd speelde. Ajax speelde thuis tegen FC Twente en was afhankelijk van wat er op het Kasteel gebeurde. Na een klein half uur op de klok, leken de PSV-fans de eerste tik te krijgen, toen Jordan Henderson zijn eerste Eredivisie-goal binnenkopte. Ware het niet dat die andere ervaren rot, Perisic, opnieuw belangrijk was door de 0-1 met een vallende snoekduik binnen te werken. De wedstrijd tegen Sparta eindigde in 1-3 en de Brabanders sleepten de 26e landstitel binnen, voor een groot deel te danken aan de doelpunten van de oud-WK-finalist.

Op bezoek in Piraeus
Ondanks een groot verval van de thuisploeg in de tweede helft, werd het duel tegen Fortuna Sittard eenvoudig gewonnen. Perisic maakte vorig seizoen een hattrick in eigen huis tegen de Limburgers. In de 5-2 zege van vrijdagavond wist hij niet te scoren. Dinsdag is er weer een nieuwe kans om van zijn doelpuntendroogte af te komen. Op bezoek bij Olympiakos kan Perisic zijn negende Champions League-goal aantekenen. Of simpelweg opnieuw belangrijk zijn met zijn werkethiek.

