Laatste nieuws
17.18'Real pakt door op transfermarkt en wil topdoelwit losweken bij Chelsea'
17.16RKC Waalwijk sorteert voor op toptransfer Van der Leij
17.15Jari De Busser naar AZ: 'Mooie stap en verdiende transfer'
17.14Veelvraat Van Bronckhorst dolblij met terugkeer: 'Het begon al te kriebelen'
17.12RKC Waalwijk pikt versterking op bij FC Utrecht
17.00Zo ziet de route van Oranje eruit: dit zijn de scenario's op het WK
17.00Feyenoord-target Nacho Ferri: ruwe diamant met duidelijke specialiteit
16.48Oranje-opponent Zweden in de ban van WK: nachtbrakers vestigen record
16.44Van Bronckhorst verheugd met terugkeer: 'Begon steeds meer te kriebelen'
16.36Eerste zomertransfer AZ is kwestie van tijd: 'Zou een goede keeper zijn...'
16.34'Ajax neemt afscheid van Weghorst en Zinchenko, Cruijff wil 'grondig verbouwen''
16.26'Beukema maakt toekomstwens duidelijk, Inter in gesprek met Chivu'
16.25'Schrijf ons niet af voor het WK, wij hebben een van beste defensies ter wereld'
16.20Rigaux prijst 'vakman' Van Bronckhorst: 'Terugkeer markeert een nieuwe fase'
16.19Overzicht: de Eredivisie-trainers van het seizoen 2026/27
16.18Feyenoord presenteert Van Bronckhorst: 'Heeft echt Feyenoord-dna'
16.15Dick Voormekaar Podcast Extra: 'Feyenoord kiest met 'Gio' voor stabiliteit'
16.09Sportpoolplatform Scorito ligt in de clinch met honderden niet-betalende gebruikers
16.01Feyenoord komt met bevestiging: Van Bronckhorst tekent in De Kuip
16.00Sidny Lopes Cabral over dé WK-stunt: 'Spaanse fans klapten voor ons'
15.59'Memphis en hij weten dat ze nog niet honderd procent fit zijn voor het WK'
15.50AZ met Smit in gesprek over langer verblijf
15.40Summerville droomt van WK-clash met jeugdidool en oude bekende
15.39'Real Betis hoopt WK-ganger te slijten om Ajax-target Ceballos los te weken'
15.30FIFA wijst topscheidsrechter aan voor WK-duel tussen Nederland en Zweden
15.28AZ selecteert door en laat vijftal thuis bij eerste training
15.20Oostenrijk ontsnapt: debutant Jordanië gaat strijdend ten onder
15.20Europese tegenstander Ajax en FC Twente komt uit tweeluik Vojvodina-Ferencváros
15.15Ten Hag dolblij met binden van Twente-parel: 'De identificatie richting publiek'
15.15Feyenoord bevestigt komst Van Bronckhorst, die voor twee jaar tekent
15.13Nederland-Zweden in Engelse handen, Chinese arbiter voor Curaçao
15.10Oud-toparbiter verbaasd na tackle van Messi: 'Een gewelddadige overtreding'
15.10VP-Voetbalkantine: 'Van Bronckhorst gaat het veel beter doen dan Van Persie'
15.03Internationale pers buigt voor Messi: 'De zon waar het voetbal omheen draait'
15.00'Buitenaardse' Messi bewierookt: 'Maar Ronaldo ligt mij meer door zijn werkethiek'
Resultaten x
Overige

Benschop dolblij met vertrouwen van AZ

Charlison Benschop maakt na dit seizoen de overstap van RKC Waalwijk naar AZ. De op Curaçao geboren aanvaller heeft in Alkmaar een contract tot 2015 getekend. Hoeveel er met de overstap van Benschop naar Alkmaar gemoeid is, is niet bekend. Hij had bij RKC nog een
17-03-2010 09:29 door Redactie ELF Voetbal

Waar iedereen vanwege de financiële perikelen komende zomer een uittocht van AZ-spelers verwacht, heeft de Alkmaarse kampioen dus nu al een aankoop gedaan. Een van de weinige lichtpuntjes van RKC Waalwijk is in ieder geval zeker van eredivisievoetbal komend jaar. Dat zullen zijn teamgenoten waarschijnlijk niet kunnen zeggen. De vraag is ook of dit de laatste klus van Marcel Brands als technische directeur van AZ is. Naar alle waarschijnlijkheid verkast hij binnenkort naar PSV.

De belangstelling van AZ in Benschop dateert al van enkele maanden terug. Het gerucht deed indertijd de ronde dat de Alkmaarders zelfs een eerste optie op de twintigjarige spits hadden bedongen bij de verhuur van Gijs Luirink en Kemy Agustien aan de Waalwijkers.

Benschop is in het shirt van RKC bezig aan zijn derde seizoen. Tot op heden kwam hij in de Eredivisie in 24 duels tot 5 treffers. Afgelopen seizoen was hij in de Jupiler League nog goed voor elf goals in het shirt van RKC.

UPDATE: In een reactie tegenover Voetbal International laat Benschop weten erg gelukkig te zijn met zijn transfer. "Ik ben echt hartstikke blij. AZ had de eerste optie op me en daar hebben ze nu gebruik van gemaakt. Het is een erg mooie club, ondanks de 'probleempjes' van de laatste tijd", doelt Benschop op de onduidelijkheid rondom de toekomst van AZ.

"Uit het contract dat ze me hebben aangeboden spreekt vertrouwen. In ben pas bezig aan mijn eerste seizoen in de Eredivisie en kan bij AZ ontzettend veel leren en me op veel punten verbeteren. Het zal aanpoten worden", aldus Benschop.

Het feit dat hij nog niet weet wie komend seizoen zijn trainer wordt in Alkmaar, deert Benschop niet. "Het is natuurlijk wel een onzekere factor, maar ik zie het allemaal wel. Een voorkeur voor een trainer heb ik niet. Ik ben net in de profvoetballerij actief en heb dus nog niet zoveel trainers meegemaakt."

Maar eerst wil de aanvaller zich keihard wil inzetten om degradatie van RKC, de nummer laatst in de Eredivisie, af te wenden. "Ik zou het voor de club echt ontzettend sneu vinden als ze degraderen. Dat wil ik echt niet. RKC heeft me de kans gegeven en me gebracht waar ik nu ben."




Aanmelden
cultheld Laatste: Álvaro Recoba, de beste Chinees van Uruguay
transfergeruchten Laatste: Wie is Ozziel Herrera? Het Mexicaanse transfertarget van PSV, Feyenoord én Ajax
superelf Laatste: SuperELF Michael de Leeuw: Goirlese goalgetter
avonturiers Laatste: Frank Sturing geniet in Canada: “Maar voor Europa moet alles echt kloppen”
kleedkamerhumor Laatste: Ralf Seuntjens: "De fysioruimte is de thermometer van een team”
jukebox Laatste: De Jukebox: Michael Chacón (FC Emmen)
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met... Mauro Camoranesi?
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.