Waar je verwacht dat een topclub als Feyenoord al lang over trainingsvelden met veldverwarming beschikt, is niets minder waar. Het geld voor de aanleg van het systeem komt nota bene uit de financiële reserves van de zakenclub. Dat deze nu aan Feyenoord geschonken worden, ligt aan het feit dat de tot op heden zelfstandige businessclub binnen afzienbare tijd onder regie van Feyenoord komt te staan. Het gaat om een bedrag van ongeveer 150.000 euro.
Met de aanleg van veldverwarming kan Feyenoord de volgende winter in ieder geval weer trainen. Doordat de velden op Varkenoord de afgelopen maanden onbespeelbaar waren door het winterweer, moest Been met enige regelmaat zijn trainingsschema aanpassen. Met deze ingreep behoren die problemen in de toekomst tot het verleden.
Laatste nieuws
Resultaten
x
OverigeEindelijk veldverwarming voor Feyenoord
Feyenoord hoopt binnen afzienbare tijd te kunnen beginnen met de aanleg van veldverwarming op het trainingscomplex Varkenoord. De club kan hiertoe overgaan na een financiële bijdrage van de businessclub.

