Laatste nieuws
16.00Dit is het beste Portugal ooit (met of zonder Cristiano Ronaldo)
15.55Duitse internationals betalen vervoerskosten voor zeshonderd fans
15.54Oranje kent eerste arbiter: ervaren Amerikaan leidt WK-duel met Japan
15.48WK-record maakt Ochoa trots: 'Ik kan mijn naam naast Messi en Ronaldo zetten'
15.22UEFA beloont geweigerde WK-scheidsrechter met aanstelling voor Super Cup
15.15Letschert verrast door 'monster' van Marokko: "Had ik nooit zien aankomen"
15.11'Feyenoord deelt tikje uit: Ajax-toptalent (12) vertrekt naar Rotterdammers'
15.08Amerikaanse toparbiter fluit eerste WK-duel Oranje
15.02Elia blikt terug op gemiste WK-kans: 'Was mijn carrière dan anders gelopen?'
15.00Kim, Lee en… Jens Castrop? Het verhaal van de Zuid-Koreaanse verrassing
14.55Feyenoord neemt Marokkaans talent Hadidi (17) over van Standard Luik
14.52'FC Twente handelt snel en vindt opvolger van Rots in de Eredivisie'
14.50FC Twente plukt na verkoop Rots linksback weg bij Go Ahead Eagles
14.47Nederlandse verdediger heeft fraaie transfer naar nummer vijf van Portugal binnen
14.40Malen vol ambitie richting WK: 'Ik wil gaan voor de hoofdprijs'
14.39'Bayern bereikt akkoord en betaalt 65 miljoen aan club die met PSV concurreert'
14.36'Dilemma in Sevilla: Ajax op vinkentouw voor één van grootste juwelen'
14.22Feyenoord plukt Marokkaans talent Hadidi (17) weg bij Standard Luik
14.16Finn van Breemen heeft transfer naar nummer vijf van Portugal te pakken
14.07Duitse WK-ganger over late oproep: 'Nagelsmann vroeg of ik dronken was'
14.01De ultieme WK-gids: alles wat je moet weten over de landen en groepen
14.01De Jong vreest niet voor setpiece-WK: 'Teams die prijzen winnen worden gekopieerd'
14.00Beukema wacht op belletje van Koeman: 'Nog geen contact gehad met de bondscoach'
14.00Bert van Marwijk pleit vlak voor WK voor flinke ingreep bij Oranje
13.55'Ajax en Feyenoord hadden interesse, maar hij is wel een groot Mexicaans talent'
13.45Torenhoge verwachtingen van Feyenoord-back: 'Machine, potentie is eindeloos'
13.45La Gazzetta: 'Ajax ruikt kans en biedt routinier (37) plek onder de lat aan'
13.45Rondje WK: de állerlaatste tips voor je WK-pool
13.44Celtic gaat na memorabele landstitel langer door met O'Neill (74)
13.40Japanner waarschuwt Oranje en zichzelf: 'Dat mogen we geen moment doen'
13.38Ambitieuze Pochettino legt gewaagd antwoord aan Trump uit
13.32Vanenburg geeft Koeman WK-advies: 'Dit systeem kan tegenstanders écht pijn doen'
13.30'Mijn moeder gelooft dat ik Oranje ga halen, daarom heb ik gewacht met Suriname'
13.24Jongste WK-ganger Oranje durft te dromen van wereldtitel
13.20UEFA wijst Omar Artan aan voor topaffiche
Resultaten x
Overige

Rode kaart Jan Reker voor slechte scouting Bryan Ruiz

Dat de supporters van PSV zich niet gelukkig voelen met verschillende recente beslissingen en gebeurtenissen bij de club, is geen groot nieuws. Directeuren Jan Reker en Tiny Sanders voelen zich echter nu geroepen om hun beleid te verdedigen tegenover de aanhang.
22-03-2010 13:23 door Redactie ELF Voetbal

De twee sterke mannen van de club geven daarop gehoor aan een oproep van PSV Fans United, de officieel erkende supportersvereniging van de harde kern van de Eindhovense club. Via een brief werd Reker om opheldering gevraagd over tal van kwesties. Jonathan Reis zou onvoldoende zijn gesteund in diens strijd om hem van zijn drugsverslaving af te krijgen, waarop PSV vele miljoenen door haar handen zag verdwijnen. Ook zou de instelling van de spelers na de winterstop te wensen hebben overgelaten. Alleen tegen Hamburger SV waren de supporters tevreden. Bovendien wordt verweten dat PSV het naliet om een spits aan te trekken.

De tekst van de ingezonden brief:

Beste Jan,                                                                             Eindhoven 15 maart 2010

In het voorwoord van de maartuitgave (ter info bijgevoegd) van het fanzine van PSV Fans United gaven we al aan dat het sinds de winterstop niet goed gaat met het vertoonde spel van PSV.  Nu 2 wedstrijden en twee nederlagen verder tegen Nederlandse subtoppers, kun je concluderen dat men de weg kwijt lijkt te zijn. Daar doen de goede momenten in die wedstrijden niets aan af, een wedstrijd duurt  90 minuten.  Het kampioensschap wat binnen hand bereik lag is na die wedstrijden ver weg.
De PSV-fans willen graag opheldering over het feit dat er na de winterstop geen spits is bijgekomen, het vertrek van Lazovic, diens opvolger, de kwaliteiten van de huidige PSV-selectie en wat de directie en Raad van Commissarissen als toekomstplannen voor de club hebben. Wij nodigen u daarom uit om vrijdag 19 maart aanstaande de fans te woord te staan in Stadionbar De Aftrap.
Met de wedstrijd tegen FC Twente in het vooruitzicht, lijkt ons dat een ideale avond om de grootste spanning die er nu is weg te nemen.
Mocht de datum niet schikken dan graag een uitgebreide reactie per brief.

Met vriendelijke groet,

Frits Bovers
Voorzitter PSV Fans United

Het antwoord was dus positief. De bijeenkomst begint om 20.00u en is ook voor niet-leden van PSV Fans United toegankelijk.

UPDATE: Tijdens een bijeenkomst in een supportersbar van PSV heeft directeur Jan Reker een rode kaart gekregen. Dat symbolische gebaar gaven de fans hem vanwege het in hun ogen slechte beleid van de laatste jaren. Gevolgen zal die rode kaart niet hebben, want eerder werd al bekend dat Reker aan het einde van dit seizoen PSV verlaat.

Het grootste verwijt van de supporters van de Eindhovense club, is dat er bij PSV geen spits rondloopt die 25 goals per seizoen maakt. Reker gaf toe dat de club Bryan Ruiz niet goed beoordeeld heeft. De topscorer van FC Twente werd ook gescout door PSV toen hij vorig jaar bij AA Gent speelde. "Met Ruiz hebben we gefaald. Hij stond niet goed genoeg op ons scoutingslijstje", zei Reker op de bijeenkomst die door PSV Fans United georganiseerd werd.

Daarnaast erkende Reker dat de jeugdopleiding van PSV te weinig talenten afleverde sinds het vertrek van Guus Hiddink. Zijn opvolger Tiny Sanders garandeerde de supporters dat er volgend seizoen een sterk elftal staat. "Wij hoeven geen winst te maken op transfers. Als we bij wijze van spreken voor veertig miljoen spelers verkopen, kunnen we ook voor veertig miljoen nieuwe spelers aantrekken. Mochten Ibrahim Afellay en Balázs Dzsudzsák deze zomer vertrekken, dan kunnen we dat opvangen."




Aanmelden
cultheld Laatste: Álvaro Recoba, de beste Chinees van Uruguay
transfergeruchten Laatste: Wie is Ozziel Herrera? Het Mexicaanse transfertarget van PSV, Feyenoord én Ajax
superelf Laatste: SuperELF Michael de Leeuw: Goirlese goalgetter
avonturiers Laatste: Frank Sturing geniet in Canada: “Maar voor Europa moet alles echt kloppen”
kleedkamerhumor Laatste: Ralf Seuntjens: "De fysioruimte is de thermometer van een team”
jukebox Laatste: De Jukebox: Michael Chacón (FC Emmen)
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met... Mauro Camoranesi?
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.