Na vier eerdere pogingen kon dan dit keer de wedstrijd tussen FC Emmen en MVV eindelijk doorgaan. Voor de Zuid-Limburgers betekende het duel de laatste kans om nog aansprak te maken om een plaats in de play-offs. De Drenten konden de punten ook nog goed gebruiken om zich definitief veilig te spelen.
De laatste vijf duels wist FC Emmen niet van MVV te winnen en na ruim een half uur zag het er opnieuw somber uit voor de Drentse club. Verdediger Alexandre Bryssinck stond bij een vrije trap bij de juiste plaats om van dichtbij de 0-1 achter sluitpost Harm Zeinstra te schieten en bezorgde daarmee de Maastrichenaren de luxe van een voorsprong in een uitduel.
In deel twee drong Emmen wel aan, maar de echte vorm aan de kant van de thuisclub was er niet. MVV, dat ook niet briljant speelde leek hierdoor redelijk eenvoudig op de been te blijven. In de slotfase ging het echter toch nog volleidg mis voor de Maastrichtenaren. Ruud Ter Heide wist vanaf de stip zijn ploeg op 1-1 te brengen en maakte in de slotminuut ook nog de 2-1. MVV eindigde het duel met tien omdat doelpuntenmaker Bryssinck bij het veroorzaken van de strafschop de rode prent kreeg.
FC Emmen lijkt door de zege in veilige haven. MVV is definitief uitgeteld voor de prijzen.

