Valladolid strijd tegen degradatie en was daarom erg scherp dinsdagavond. Diego Costa zette de thuisploeg kort voor rust op 1-0 voorsprong. Diezelfde Costa was negen minuten na de thee de aangever voor Manucho, die er 2-0 van maakte. Cala zorgde kort voor tijd voor de 2-1, maar dichterbij kwam Sevilla niet meer. De ploeg heeft nu 51 punten uit 32 duels en staat vijfde. Valladolid komt op 28 en heeft de aansluiting met de concurrentie gevonden.
Ook Tenerife deed onderin goede zaken. De eilandbewoners wonnen met 0-2 bij Sporting Gijon en blijven Valladolid één punt voor. Roman en Alfaro zorgden twintig minuten voor tijd voor de goals.
UPDATE:
Laat op de dinsdagavond klopte Getafe Villarreal met 3-0. Alle goals vielen in de tweede helft. Miku maakte er twee, Mané scoorde tussendoor de tweede treffer van de Madrilenen. Getafe heeft nu 47 punten en passeert daarmee Villarreal, dat er 46 heeft.

