Vlaar heeft last van een hamstringblessure en zal komend weekend niet in actie komen tegen FC Twente. "We nemen geen risico met het oog op de bekerfinale", zegt Vlaar daarover in het AD. Door niet te spelen tegen de Tukkers geeft de mandekker zichzelf een extra week om te herstellen, maar mocht dat niet genoeg zijn, dan zoekt hij wellicht zijn heil bij 'placentadokter' Mariana Kovacevic.
Stefan Babovic, de Servische ploeggenoot van Vlaar, behoort tot de kennissenkring van Kovacevic. "Ik heb al bij Stefan geïnformeerd", zegt Vlaar. "Als de blessure tegenvalt en de bekerfinale komt in het geding, dan overweeg ik naar Belgrado te gaan."
UPDATE: Vlaar gaat niet naar Servië, maar heeft zich in België laten behandelen aan zijn blessure. Dat meldt het AD. Er is bij de behandeling gebruik gemaakt van het 'B-E-St-concept', dat het genezingsproces bij onder meer spierblessures met flink wat dagen kan inkorten.

