Laatste nieuws
14.45Rondje WK: magistrale Messi, ontketende Haaland en fabuleuze Mbappé
14.37Real dient 'Negreira-rapport' in bij UEFA en eist maatregelen tegen Barça
14.33Tsjechische bekerwinnaar uit competitie gezet na groot matchfixingschandaal
14.30Lionel Messi, een cadeau aan alle nachtbrakers
14.23Ajax in voorronde Conference League verbonden aan zelfde koppeltje als FC Twente
14.23Ook Ajax voor tweede voorronde naar Servië of Hongarije
14.22Opvallende Ajax-loting, Amsterdammers net als Twente naar Servië of Hongarije
14.18'Telstar kan grote slag slaan: begeerde steunpilaar staat open voor verlenging'
14.09Mogelijk 'spionage-incident' bij training Zuid-Korea: drone neergehaald
14.00Ferdy Druijf verlengt bij Almere City FC
13.44Kritiek en feest tijdens WK: Schotse voetbalfans zetten Boston op z'n kop
13.43NEC stelt manager voetbalontwikkeling aan: 'Veel ervaring in de voetbalwereld'
13.30FC Twente ontvangt bod op Kuipers, die in Portugal kan blijven
13.30Sparta doet bod op Kuipers, die ook in Portugal kan blijven
13.09FC Twente naar Servië of Hongarije voor de tweede voorronde van de Europa League
13.00NEC haalt oude bekende als opvolger van vertrokken directeur Coolen
13.00WK Bankzaken: de WK-finale kost elfduizend dollar?!
12.45Dit is waarom je het WK voetbal niet in 4K-kwaliteit mag zien op de NOS
12.44Orgel Joke geeft update over mogelijk WK-optreden: 'Zoals het er nu uitziet...'
12.40Dit is de nieuwe bondscoach van Oranje Onder-19
12.35LIVE: Conference League-loting koppelt Ajax aan zelfde teams als Twente (gesloten)
12.35LIVE Transfers: Leverkusen betaalt 30 miljoen aan Lyon, Al Ahli haalt groot talent
12.31'Je kan Feyenoord niet vergelijken met Ajax, moet denken aan Ferguson-constructie'
12.30Ingevlogen Renard gaat voor eerherstel bij Oranje-opponent Tunesië
12.28'Ik denk dat zij complementair aan elkaar zijn bij Feyenoord, zie het gebeuren'
12.15De Busser op weg naar Alkmaar: AZ en Go Ahead bereiken mondeling akkoord
12.10VP-Voetbalkantine: 'Ajax moet Dolberg deze zomer verkopen aan FC Midtjylland'
12.05PSV langer door met Stijn Schaars
12.05'Bas Kuipers kan Eredivisie-transfer maken, ook concrete Portugese interesse'
11.56Messi: 'Ik drink graag een biertje in kleedkamer met deze hechte en sterke groep'
11.35Europa League-loting Twente verricht: Tukkers reizen af naar Servië of Hongarije
11.35'Er is één speler die Mbappé kan afstoppen, die speelt bij Oranje'
11.35Iran-aanvaller weer welkom in VS na nieuwe visumaanvraag
11.32Summerville: 'Tegen hem spelen op WK is jongensdroom, keek altijd clips van hem'
11.30LIVE: Twente weet waar het aan toe is na Europa League-loting (gesloten)
Resultaten x
Overige

Sevilla wint van negen man Gijon, remise voor Barça

Mede dankzij twee rode kaarten van Sporting Gijon behaalde Sevilla zaterdag een klinkende 3-0 overwinning. Laatstgenoemde club heeft door de overwinning de vierde plaats overgenomen van Real Mallorca. Met nog vijf duels te gaan staat Sporting Gijon acht punten boven de degradatiestreep. Barcelona deelde zaterdag de punten met Espanyol.

17-04-2010 23:51 door Redactie ELF Voetbal

In de eerste helft kwam Sevilla op een 1-0 voorsprong door een doelpunt van Frédéric Kanouté. Vlak voor de rust ontving Gijón-aanvaller Mate Bilic zijn tweede gele kaart van de wedstrijd. Daarna was de wedstrijd eigenlijk al gespeeld. Na 53 minuten verdubbelde Luis Fabiano de marge: 2-0. Kort daarop incasseerde ook verdediger José Ángel zijn tweede gele kaart van de wedstrijd.

Cala bepaalde de eindstand uiteindelijk op 3-0. De jonge verdediger was voor de derde keer op rij trefzeker voor Sevilla. Concurrent Real Mallorca speelt maandagavond een thuiswedstrijd tegen Osasuna. Bij winst neemt Mallorca de vierde plaats over van Sevilla.

UPDATE: Espanyol - FC Barcelona 0-0

Na het uitstekende resultaat in El Clásico tegen Real Madrid (0-2) heeft FC Barcelona dure punten verspeeld in een intense derby tegen Espanyol. De Catalaanse grootmacht kwam zaterdag niet verder dan een doelpuntloze remise. Dani Alves ontving na ruim een uur zijn tweede gele kaart en mocht richting de kleedkamers vertrekken.

In de eerste helft kregen zowel Espanyol als FC Barcelona kansen om de openingstreffer te scoren, maar de lat en de paal vormden een hindernis. Ook in de tweede helft kon FC Barcelona geen gaatje vinden in de defensieve muur van Espanyol. Na de rode kaart van Alves was Espanyol nog steeds de mindere van de twee. Gescoord werd er echter niet door Barcelona.

Twee dagen geleden wist Real Madrid wel te winnen op bezoek bij Almeria. Rafael van der Vaart scoorde de winnende 1-2. Zondagavond komen de Madrilenen opnieuw in actie. Dan staat de thuiswedstrijd tegen Valencia op het programma. Als Real Madrid dat duel weet te winnen, dan bedraagt de achterstand op koploper en aartsrivaal FC Barcelona nog maar één punt. Met nog vijf speelrondes te gaan ligt de Spaanse titelstrijd dus nog helemaal open.

Villarreal - Atlético Madrid 2-1

De competitieprestaties van Atlético Madrid zijn dit seizoen ronduit dramatisch. Zaterdagavond werd weer eens een nederlaag geleden in de Primera Division. Villarreal won met 2-1, nadat de thuisploeg een 2-0 voorsprong genoot.

Villarreal, dat door de overwinning op de zesde plaats staat, kwam voor rust op een 2-0 voorsprong door doelpunten van Diego Godin en Giuseppe Rossi. Sergio Agüero deed nog wel iets terug, maar het bleek niet genoeg. Door de nederlaag blijft Atlético Madrid op de tiende plaats staan in de Primera Division. Komende donderdag ontvangt de tweede club uit Madrid Liverpool in de halve finales van de Europa League.




Aanmelden
cultheld Laatste: Álvaro Recoba, de beste Chinees van Uruguay
transfergeruchten Laatste: Wie is Ozziel Herrera? Het Mexicaanse transfertarget van PSV, Feyenoord én Ajax
superelf Laatste: SuperELF Michael de Leeuw: Goirlese goalgetter
avonturiers Laatste: Frank Sturing geniet in Canada: “Maar voor Europa moet alles echt kloppen”
kleedkamerhumor Laatste: Ralf Seuntjens: "De fysioruimte is de thermometer van een team”
jukebox Laatste: De Jukebox: Michael Chacón (FC Emmen)
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met... Mauro Camoranesi?
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.