Laatste nieuws
10.53Goretzka verlangt terug naar de tijd dat Duitsland topfavoriet was
10.49Menzo duikt op in Ghana: 'Een eer om hier aan de slag te gaan'
10.46Driessen haalt hard uit na Koeman-beslissing: 'Dat is meten met twee maten'
10.34Ex-speler Go Ahead en FC Utrecht Lidberg maakt fraaie Bundesliga-transfer
10.30Driessen overtuigd: 'Dan zul je een ander Nederlands elftal zien dan nu'
10.22Rondje WK: waarom Oranje niet scoort
10.20Scaloni hekelt artikel: niet Messi, maar hij beslist bij Argentinië
10.17'Op papier heeft Nederland heel aardig elftal, maar in praktijk valt dat erg mee'
10.15Koningspaar reist af naar Verenigde Staten: hoog bezoek voor Oranje én ander land
10.15Scaloni walgt van buitenlandse media: niet Messi, maar hij beslist bij Argentinië
10.02FC Twente zwaait Mats Rots uit voor recordbedrag van zestien miljoen
10.00WK-gids Groep H: imposant Spanje, kansen Uruguay, Kaapverdië droomt
09.57Spanje tackelt hoogte van Mexico: 'Ze kunnen zelfs op de Mount Everest spelen'
09.51Spanje flitst in aanloop naar WK: 'Ze kunnen zelfs op de Mount Everest spelen'
09.41Zaakwaarnemer Jansen open over Koeman-toekomst: 'Dat is nog helemaal niet zeker'
09.32Kritiek op plannen rond De Kuip: 'Het is 2 voor 12 als dat niet haalbaar blijkt'
09.30De bijzondere dubbele schorsing op het WK 1990
09.30VI Oranje Podcast: 'Het heilige vuur ontbreekt bij Oranje'
09.25Van de Ven samen met negen anderen gelinkt aan Real Madrid in groot transferstuk
09.22'Ik zou er niet over twijfelen om terug te keren bij Ajax, dat zou heel mooi zijn'
09.17Geweerde WK-arbiter uit Somalië is dankbaar voor reacties uit de voetbalwereld
09.04Voetbalkenners en niet-voetbalkenners opgelet: zó win je de WK-pool
09.00Zo gaat Argentinië eruitzien op het WK
08.59Argentinië doet voorzichtig met Messi: 'Ja, hij gaat spelen'
08.55Feyenoord moet drie potentiële opvolgers Van Persie wegstrepen
08.55'Arsenal zoekt naar nieuwe linksbuiten en doet tevergeefs navraag bij Juventus'
08.48Oezbekistan en Senegal onderworpen aan strenge veiligheidscontroles in VS
08.42Frankrijk in de ban van ontketende Olise: 'We kunnen niet wachten'
08.40Levensvatbaarheid vrouwenvoetbal op de tocht: 'Geen sprake meer van professioneel voetbal'
08.30Transfers Feyenoord: broertjes tekenen samen nieuw contract
08.28Verbazing bij Janssen na onthulling over Oranje-assistent: 'Dit kan echt niet'
08.10'Recordtransfer voor FC Twente: Mats Rots voor 16 miljoen naar Duitse club'
08.07Op deze zender kijk je dinsdag naar beslissend WK-kwalificatieduel Oranje-vrouwen
08.05Spanje imponeert en is klaar voor WK-start: 'Hij is onze Mbappé'
08.03Buitenlandse media uiten hun zorgen over Oranje
Resultaten x
Overige

Real Mallorca, Hoogland, Zidan, Trabzonspor, Kuijt, Fraude België, Delph, Dindane

Behalve het binnenlandse nieuws komt er ook veel nieuws van over de grenzen binnen op de redactie. Om het overzichtelijk te houden bundelt ELF Voetbal het belangrijkste buitenlandse nieuws in een round-up. Hieronder het nieuws van maandag 19 april.

19-04-2010 22:59 door Redactie ELF Voetbal

MALLORCA - Real Mallorca heeft Sevilla weer verstoten van de vierde plaats in de Primera Division. Door de 2-0 overwinning op Osasuna klimmen de eilandbewoners een plekje. Rubén bracht tien minuten voor rust zijn ploeg op voorsprong. Het bleef lang spannend, maar in de extra tijd maakte Keita de bevrijdende tweede goal.

MAINZ - Tim Hoogland heeft zijn laatste wedstrijd in het shirt van 1. FSV Mainz 05 gespeeld. De middenvelder kampt met een knieblessure. Na de zomer speelt de Duitser voor Schalke 04.

DORTMUND - Mohamed Zidan moet zich richten op volgend seizoen. De aanvaller van Borussia Dortmund scheurde afgelopen weekend in het duel met TSG Hoffenheim zijn kruisbanden. De Egyptenaar is door de blessure zeker een half jaar uit de roulatie.

TRABZON - Trabzonspor maakte maandagavond geen fout op eigen veld. Kasimpasa werd met 2-0 aan de kant gezet. Na een klein uur tekende Egemen Korkmaz voor de 1-0. In de slotfase besliste Umut het duel. Door de winst staat Trabzonspor stevig op de vijfde plaats. Kasimpasa zakt een plekje naar plaats dertien.

LIVERPOOL - Dirk Kuijt keert terug in de basisopstelling van Liverpool. De aanvaller start vanavond in het thuisduel met West Ham United samen met David N'gog in de spits. De Spaanse spits Fernando Torres ontbreekt met een blessure. Bekijk vanaf 21.00 uur het duel op deze kop via de site 'Live'.

BRUSSEL - Fraude in het voetbal is geen onbekend gegeven in België. Om het probleem aan te pakken richt de politiek volgen Sporza binnenkort een meldpunt voor voetbalfraude op. De informatie is bedoeld om nieuwe gevallen te voorkomen, maar ook om vervolging eenvoudiger te maken.

BIRMINGHAM - Fabian Delph is zeker acht maanden uit de roulatie. De speler van Aston Villa heeft aan de training van zaterdag een zware blessure aan zijn linkerknie overgehouden.

PORTSMOUTH - Aruna Dindane mag meespelen in de finale van de FA Cup. De aanvaller van Portsmouth wordt gehuurd van Lens en heeft een clausule in zijn contract staan dat bij een bepaald aantal duels de Engelse club vier miljoen pond moet betalen. Die grens wordt bereikt met het spelen van de FA Cup finale, maar volgens Sky Sports heeft de Franse club toestemming gegeven aan de spits om mee te spelen zonder daar het miljoenenbedrag voor te incasseren.




Aanmelden
cultheld Laatste: Álvaro Recoba, de beste Chinees van Uruguay
transfergeruchten Laatste: Wie is Ozziel Herrera? Het Mexicaanse transfertarget van PSV, Feyenoord én Ajax
superelf Laatste: SuperELF Michael de Leeuw: Goirlese goalgetter
avonturiers Laatste: Frank Sturing geniet in Canada: “Maar voor Europa moet alles echt kloppen”
kleedkamerhumor Laatste: Ralf Seuntjens: "De fysioruimte is de thermometer van een team”
jukebox Laatste: De Jukebox: Michael Chacón (FC Emmen)
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met... Mauro Camoranesi?
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.