Laatste nieuws
00.45WK Praat-tafel geniet van hachelijk WK-moment: 'Zou hij thuis geoefend hebben?'
00.42Broos opvallend mild over Zuid-Afrika: 'Mijn team heeft een goede wedstrijd gespeeld'
00.15Het 'nachtbraak-WK': de tijdsverschillen van de speelsteden met Nederland
00.0231-voudig Oranje-international haalt hard uit: 'Blijf dan thuis, mijn WK verziekt'
00.00'Real Madrid voegt nóg een ster toe aan selectie: Man City-smaakmaker is binnen'

Gisteren

23.50Wereldpers bedrukt na openingsduel: 'Grijze overwinning' versus 'nachtmerrie'
23.35Gijp zag veel emotie bij Kees Jansma: 'Zag Advocaat als een vriend, is nu klaar'
23.35Drie keer rood: vorig WK al bijna geëvenaard na unicum in deze eeuw
23.31PSV-speler (22) verrast en ondergaat haartransplantatie: 'Kan veel impact hebben'
23.26Kenneth Perez kan lach niet onderdrukken: 'Wordt bijzonder WK als dit doorgaat'
23.25Foto's: zo zag de opening van het WK 2026 eruit
23.04Mexico simpel langs Zuid-Afrika in WK-ouverture met drie keer rood
23.04VI Live: emotionele Jiménez na Mexicaanse zege getroost door debutant (17)
23.02Mexico pakt volle buit in openingsduel van het WK met drie (!) rode kaarten
23.00België polste PSV-target te laat: 'Ik heb met mijn hart gekozen, nooit getwijfeld'
22.58VI Live: ook Mexico pakt rode kaart, negental Zuid-Afrika jaagt op 2-1
22.55Gaat Ronald Koeman kritiek uit de weg? 'Misschien durft hij mij niet mee te nemen'
22.50VI Live: Zuid-Afrika met negental verder, Mexico jaagt op grote score
22.40Zeventienjarige Mexicaan breekt WK-record op heuglijke avond
22.38Waarom de NOS reclames uitzendt in drinkpauzes
22.34VI Live: Jiménez verdubbelt voorsprong Mexico tegen tiental Zuid-Afrika
22.30Wat een emotie: Kansas City ontploft na overwinning Mexico
22.27Cruciaal besluit: Feyenoord wordt eigenaar van De Kuip
22.25Derksen trekt markante conclusie na eerste wedstrijd : 'Zij zijn niveau Oranje'
22.16VI Live: rood voor Zuid-Afrika, gastland Mexico op rozen
22.14Derksen en Gijp kritisch op twee Oranje-spelers: 'Open deuren, politiek correct'
22.10LIVE Transfers: Gudelj weg bij Sevilla, Twente hoopt op langer Nijstad-verblijf
22.08Ten Hag gaat all-in: FC Twente verleidt Nijstad met topaanbieding
22.03Perez deelt plaagstootje uit aan Huntelaar: 'Jij hebt hem naar Ajax gehaald toch?'
21.55VI Live: Zuid-Afrika houdt schade beperkt in eerste helft na droomstart Mexico
21.50Dit is het volledige speelschema van de groepsfase van het WK 2026
21.47VI Live: Mexico-uitblinker Quiñones raakt nu de paal, Zuid-Afrika wankelt
21.45Prachtige beelden: uitzinnige Marcos Senesi hoort dat WK-droom alsnog uitkomt
21.37Driessen maakt zich geen zorgen: 'Dat komt echt wel goed voor Oranje'
21.28VI Live: Mexico in extase na droomstart, Zuid-Afrika komt er niet aan te pas
Resultaten x
Overige

Barça langs schoppers; Kaká houdt Real in de titelrace

Barcelona nam zaterdagavond binnen 25 minuten een 2-0 voorsprong tegen hekkensluiter Xerez. Daarna dacht de sterrenformatie het rustig aan te kunnen doen. Doordat Xerez een handvol open kansen verprutste, bleek dat ook zo en mocht Barcelona een 3-1 thuiszege bijschrijven.

24-04-2010 22:52 door Redactie ELF Voetbal

Vooral in de het begin van de tweede helft leek het nergens op wat Barcelona liet zien. In een tijdsbestek van tien minuten kreeg Xerez vier goede kansen, die allemaal gemist werden. Die fase werd afgesloten met de 3-1 van Zlatan Ibrahimovic, waarna het verweer van Xerez gebroken was. De Zweed bleef goed achter de bal een tikte een voorzet van Yaya Touré binnen.

Barcelona wilde Messi rust geven, met de wedstrijd tegen Inter op woensdag in het vooruitzicht. De Argentijn moest kort na rust alsnog opdraven, maar lijkt zijn topvorm van enkele weken geleden kwijt te zijn. In de 14de minuut nam Barcelona de leiding. Jeffren Suarez gleed uit, krabbelde razendsnel op, tikte daarbij de bal wel tegen zijn eigen onderarm, kapte een verdediger uit en schoot de bal uit een moeilijke hoek in de kruising.

Tien minuten later leek de strijd al beslist, toen Henry na breedleggen van Zlatan de bal in het lege doel tikte. Maar een minuut daarna was het verschil weer één punt. Van veertien meter kegelde Mario Bermejo de bal spijkerhard achter Victor Valdes.

In de laatste minuut moest Alustiza van Xerez er af met direct rood na een doodschop op zijn landgenoot Messi. In de blessuretijd volgde Orellana zijn voorbeeld door zonder een bal in de buurt Bojan neer te schoffelen. De gasten kregen ook nog negen gele kaarten.

UPDATE: Real Zaragoza - Real Madrid 1-2

Real Madrid heeft in de strijd om het kampioenschap van Spanje een moeizame maar verdiende overwinning gepakt. Door het gelijkspel bij Zaragoza bedraagt de achterstand op Barcelona nu drie punten, met nog vier wedstrijden te spelen.

Rafael van der Vaart viel al binnen een kwartier geblesseerd uit. Toen hij aanzette voor een sprintje, schoot het in zijn hamstring.

Van der Vaarts vervanger Raúl Gonzalez Blanco was het die Real vijf minuten na rust op voorsprong zette. Nadat doelman Roberto nog redde op inzetten van Gonzalo Higuain en Cristiano Ronaldo, kon Raúl wel intikken. Het was meteen Raúls laatste actie, want hij moest met een lichte blessure gewisseld worden voor Karim Benzema. Een minuut daarop leek de strijd gestreden, toen Matteo Contini zijn elleboog in de borstkas van Higuain plantte en van het veld werd gestuurd.

Maar tien minuten na de openingstreffer was het opeens gelijk. Zaragoza-spits Colugna claimde eerst een strafschop. Toen hij die terecht niet kreeg, wandelde hij traag terug richting middenlijn. Toen Real plotseling balverlies leed, waren de verdedigers Colugna uit het oog verloren, zodat de invaller Iker Casillas kon omspelen en de bal binnen mocht schuiven.

Real kreeg kansen genoeg om te scoren. Sergio Ramos kopte op de paal. Voor rust had Raúl al de staander getroffen. Ook Higuain, Cristiano Ronaldo en Guti zagen goede kansen gestopt of naast het doel verdwijnen.

Het duurde tot de 82ste minuut voordat de beslissing viel. Na een subtiel passje van Cristiano Ronaldo rondde Kaká met een diagonale schuiver af: 1-2.

UPDATE 2: Valencia - Deportivo la Coruña 1-0

Valencia heeft de derde plaats in de Primera Division vaster in handen. Na ruim een half uur tekende clubtopscorer David Villa voor de enige treffer tegen Deportivo. Dat deed de spits vanaf de strafschopstip, na hands van Zé Castro.




Aanmelden
cultheld Laatste: Álvaro Recoba, de beste Chinees van Uruguay
transfergeruchten Laatste: Wie is Ozziel Herrera? Het Mexicaanse transfertarget van PSV, Feyenoord én Ajax
superelf Laatste: SuperELF Michael de Leeuw: Goirlese goalgetter
avonturiers Laatste: Frank Sturing geniet in Canada: “Maar voor Europa moet alles echt kloppen”
kleedkamerhumor Laatste: Ralf Seuntjens: "De fysioruimte is de thermometer van een team”
jukebox Laatste: De Jukebox: Michael Chacón (FC Emmen)
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met... Mauro Camoranesi?
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.