Update: Gemeente Enschede: 'Binnenstad is vol; blijf thuis!'
Al in het begin van de middag zag het in het centrum van Enschede rood van de Twente-fans. Rondom de drie megaschermen in de binnenstad verzamelden zich duizenden supporters om de kampioenswedstrijd tegen NAC Breda te volgen.

Het bier vloeit rijkelijk uit de taps en er wordt veel gezongen. In de Grolsch Veste hebben 18.000 supporters zich verzameld om de wedstrijd op een groot scherm te volgen.
De wedstrijden van Twente en achtervolger Ajax zijn rechtstreeks te volgen via de LIVE-sectie op deze website.
De opstellingen van beide wedstrijden:
NAC Breda: Ten Rouwelaar; Feher, Zwaanswijk, Kwakman, Snoyl; De Graaf, Van der Leegte, Reuser; Gorter, Amoah en Lurling.
FC Twente: Boschker; Stam, Wisgerhof, Rajkovic, Tiendalli; Brama, Perez, Janssen; Ruiz, Nkufo en Stoch
NEC: Babos; Burgzorg, Pothuizen, Zomer, Nuytinck; Radomski, Sarpong, Davids; Ntibazonkiza, Vleminckx en Goossens.
Ajax: Stekelenburg; Van der Wiel, Alderweireld, Vertonghen, Anita; De Zeeuw, De Jong, Enog; Suarez, Pantelic en Emanuelson.
UPDATE: Op de Grote Markt in Enschede is het bomvol met supporters. Mensen die op het laatste moment nog aankwamen, werden zelfs weggestuurd omdat het te druk werd.
Op het veld van de Amsterdam ArenA volgen enkele duizenden fans van Ajax de uitwedstrijd van die ploeg tegen NEC op een groot scherm.
UPDATE 2: In de binnenstad van Enschede vieren bijna 50.000 mensen de landstitel van FC Twente. De gemeente raad mensen af om nu nog naar Enschede te komen. Het centrum is te vol.
Reageer op dit nieuwsbericht
Reacties
Maar ik ben hier niet om Twente af te zeiken, ik ben hier om de Twente fans een mooi feest te wensen en ik hoop voor het Nederlands voetbal dat ze het in de CL net zo goed doen. Volgend jaar gaat de titel naar mijn cluppie
- Joop, Steve en alles wat FC Twente een warm hart toedraagt: Proficiat!
- Joop: Nu dan ook maar overwinteren in de Cl?
- @ Ariet: Hoop dat jouw clubje ook ooit eens een prijs pakt.. of vier je dan nog steeds dat Ajax het niet gewonnen heeft?
Laatste nieuws
- 25-05 Pedro schenkt beker als afscheidscadeau aan 'Pep'
- 25-05 Nestor moet zinkend schip gaan redden
- 25-05 Ajacied wimpelt Russische interesse af 1
- 25-05 Verwoester gebit De Zeeuw blijft bij Juve
- 25-05 'We hebben niet één euro! Helemaal niets!'
- 25-05 Belgen stellen teleur met gelijkspel
- 25-05 Eduardo schittert bij EK-ganger Kroatië
- 25-05 'Onmenselijk' Azerbeidzjan kandidaat voor EK 2020
- 25-05 Advocaat weet wie hij wil hebben
- 25-05 Coach Nederlanders blijft langer
- 25-05 'Je bent hier echt een god'
- 25-05 Martínez nog niet naar Barcelona
- 25-05 Afellay op de bank tegen Athletic
- 25-05 Guardiola coacht vrijdag laatste wedstrijd
- 25-05 Wildschut debuteert bij Jong Oranje
- 25-05 'Contractbesprekingen Arbeloa bijna klaar'
- 25-05 Neymar en Ganso naar halve finale 'Champions League'
- 25-05 Oud-Ajacied bedwingt bondscoach Advocaat
- 25-05 Barton niet in beroep tegen lange verbanning
- 25-05 Peperdure spits basisklant bij Engeland
- 25-05 Ronaldo wil volgend seizoen zes prijzen met Real
- 25-05 Stekelenburg fit genoeg voor groepstraining Oranje
- 25-05 'Hulk ideale opvolger van Drogba'
- 25-05 Broers komen elkaar weer tegen bij Basel
- 25-05 Beloftenelftal Oranje verliest van Japan
