Popov en Schaken missen competitiestart nieuwe seizoen
Ron Jans kan in zijn eerste wedstrijden als trainer van SC Heerenveen niet beschikken over linksback Goran Popov. De Macedoniër is door de KNVB geschorst voor alle wedstrijden van zijn club, totdat Jong Heerenveen / Emmen drie wedstrijden heeft gespeeld. Doordat de competitie voor het belofteteam voorbij is, zit Popov zijn schorsing begin volgend seizoen uit.

In de wedstrijd tegen Jong Sparta Rotterdam werd Popov uit het veld gestuurd wegens een slaande beweging. Vandaag stemde de verdediger in met een schorsing van vier duels, waarvan één voorwaardelijk.
Ruben Schaken mist de eerste wedstrijd van zijn nieuwe club Feyenoord. In zijn laatste duel als VVV-er kreeg hij zijn vijfde gele kaart van het seizoen en is automatisch één competitiewedstrijd geschorst.
Willem II gaat tijdens de nacompetitie weinig plezier beleven aan Ricardo Ippel. De jongeling werd net als Ratko Vansimpen door de nieuwe trainer Theo de Jong overgeheveld van de Beloften naar het eerste. Maar maandag kreeg Ippel rood in de wedstrijd tegen Jong PSV, omdat hij een doorgebroken speler vloerde. Ippel is geschorst totdat Jong Willem II één duel gespeeld heeft.
Reageer op dit nieuwsbericht
Laatste nieuws
- 12-02 Zambia wint voor het eerst Afrika Cup 2
- 12-02 Ronaldo schiet Real voorbij Levante
- 12-02 Janko scoort wederom voor FC Porto
- 12-02 Neville blij met terugkeer oud-Ajacied
- 12-02 Stankovic snapt woede van Inter-fans
- 12-02 Castelen staat open voor ADO komende zomer
- 12-02 'Gelijkspel tegen Feyenoord was verdiend geweest'
- 12-02 Koeman: 'Wij kunnen Guidetti niet kopen' 1
- 12-02 Labyad loopt liesblessure op, ernst onduidelijk
- 12-02 Ranieri voelt geen extra druk na wanprestatie
- 12-02 Mancini: 'Hart kan beste keeper worden'
- 12-02 Ranieri hoopt dat Sneijder niet naar Rusland vertrekt 1
- 12-02 Milan-spits: 'Een droom die uitkomt'
- 12-02 Dalglish biedt na Suarez ook zijn excuses aan
- 12-02 Van de Kerkhof: 'Van Beveren was een strijder'
- 12-02 'Clasie loopt liesblessure op'
- 12-02 Koeman: 'Feyenoord doet niet mee om bovenste plaatsen'
- 12-02 Ranieri na blamage: 'Bijna alles was in orde'
- 12-02 PSG gelijk, Lille en Bordeaux maken er show van
- 12-02 Guidetti: 'Fans verdienen een titel' 1
- 12-02 City wederom aan kop na magere overwinning
- 12-02 Nalbantoglu: 'Jammer, zo'n scheidsrechter'
- 12-02 Wouters: 'We hadden van ADO moeten winnen'
- 12-02 Guidetti legt ook Vitesse over de knie 1
- 12-02 Derijck en Rutten kunnen weer door één deur
