Laatste nieuws
20.45SC Heerenveen en Sparta volgen NEC-middenvelder Proper
20.44WK voetbal officieel geopend met kleurrijke show in Azteca-stadion
20.35Einde van een tijdperk: voormalig Ajacied Nemanja Gudelj (34) vertrekt bij Sevilla
20.33Oud-Feyenoorder Senesi alsnog opgeroepen voor het WK
20.26'Gelukkig heb ik Sneijder en El Hamdaoui ontmoet, zij zagen iets speciaals in mij'
20.19Alle Eredivisie-bekenden op de bank bij WK-ouverture Mexico – Zuid-Afrika
20.14Real Madrid bevestigt terugkeer van Mourinho, die langdurig contract tekent
20.10Officieel: Mourinho nieuwe trainer van Real Madrid
20.08VI Live: Mexico houdt Ochoa tijdens zesde (!) WK op de bank
20.00Praat mee op VP: Mexico treft Zuid-Afrika in openingsduel van het WK
19.58Sevilla zwaait Gudelj na zeven seizoenen op eervolle wijze uit
19.51Kopzorgen voor titelhouder Argentinië: twijfelgevallen richting duel met Algerije
19.50Bij zoveel gele kaarten ben je geschorst op het WK 2026, FIFA wijzigt regels
19.28Aanvoerder Endo haakt geblesseerd af bij Japan voor duel met Oranje
19.26Japans Ajax-duo blikt vooruit op Oranje: 'Veel gevraagd naar kracht van Japan'
19.19Oranje-internationals treffen maatregelen om om te kunnen gaan met enorme hitte
19.05PSV en Saibari naderen absolute recorddeal met Bayern München
19.00Livestream: zo kijk je gratis naar Mexico - Zuid-Afrika op het WK
19.00Dé WK-vijand: de hitte
18.55Voormalig Feyenoorder mag alsnog naar het WK met Argentinië wegens late afvaller
18.50Flinke tegenvaller voor Oranje-opponent Japan: 73-voudig international haakt af
18.49Geweigerde Somalische scheidsrechter Artan mag UEFA Super Cup leiden
18.45'Marokko wordt overschat, maar dít moet het toernooi van Saibari worden'
18.41'Feyenoord-kandidaat verliest terrein in Milaan: drietal trainers in beeld'
18.40Dreun voor Japan: aanvoerder Endo haakt drie dagen voor WK-duel met Oranje af
18.40Real Madrid maakt terugkeer Mourinho bekend: Portugees tekent voor drie jaar
18.38Verbruggen nog altijd geen onderdeel van groepstraining Oranje
18.30Het geheim achter de telefoontjes van Dick Advocaat
18.23Jahanbakhsh spreekt: 'Iran is voorbereid op ongewone omstandigheden'
18.15Buitenspel: bokslegende Mike Tyson duikt plots op bij Nederlandse topclub
18.15Tv-kijkers trekken massaal dezelfde conclusie over openingsceremonie op WK
17.56'FC Groningen wil toeslaan na transfervrij vertrek bij Sparta'
17.55Van der Vaart deelde kamer liever niet bij Oranje: 'Trekduifje eruit gooien'
17.45Tips voor jouw voetbalpool: dit topland uit de topacht gaat tegenvallen
17.45Tips voor jouw voetbalpool: dit topland uit de top-8 gaat tegenvallen
Resultaten x
Overige

Gudjonsson, Fulham, Jones, Vargas, Meyler, Supercup, Christ, Schouterden, FC Kopenhagen, Shaktar, Boussoufa

Behalve het binnenlandse nieuws komt er ook veel nieuws van over de grenzen binnen op de redactie. Om het overzichtelijk te houden bundelt ELF Voetbal de belangrijkste buitenlandse wetenswaardigheden in een round-up.

06-05-2010 08:22 door Redactie ELF Voetbal

BURNLEY - Joey Gudjonsson is per direct vertrokken bij Burnley FC. De 29-jarige middenvelder had nog een contract tot en met 30 juni, maar was al langer gefrustreerd omdat hij nauwelijks speelde. Inmiddels is Burnley al zeker van degradatie naar het Championship en mag de oud-speler van RKC Waalwijk en MVV op zoek naar een nieuwe club.

LONDEN - Fulham FC heeft bij de UEFA gevraagd om meer kaarten voor de finale van de UEFA Cup. Die staat voor komende woensdag in het Nordbank ArenA Stadion van Hamburg op het programma. De 12.650 beschikbare tickets waren binnen vier uur uitverkocht, terwijl de Engelse club ervan overtuigd is minstens 20.000 toegangskaarten aan de man te kunnen brengen.

BLACKBURN - Phil Jones heeft een nieuw contract getekend bij Blackburn Rovers. De 18-jarige verdedigter zette zijn handtekening onder een verbintenis tot medio 2015. Het talent debuteerde op 21 maart tegen Chelsea, door blessures van Ryan Nelsen en Christopher Samba. Hij speelde uitstekend en zou al intensief worden gevolgd door manager Arsène Wenger van Arsenal. Die Londenaren lijken nu geen kans meer te maken.

FLORENCE - ACF Fiorentina kan dit seizoen geen beroep meer doen op Juan Vargas. De aanvallende middenvelder uit Peru heeft dinsdag op de training een beschadiging opgelopen aan zijn kniebanden. Daardoor zal hij zeker twee tot drie weken buitenspel staan. Dan is de Serie A reeds afgelopen.

SUNDERLAND - Manager Steve Bruce van Sunderland AFC rekent erop dat David Meyler een jaar lang aan de kant staat. De 20-jarige middenvelder wordt vrijdag in Bradford geopereerd aan zijn rechterknie. Daarbij wordt zijn gescheurde kruisband vervangen en daarnaast een beschadigde knieband gerepareerd. Meyler raakte zondag geblesseerd in de verloren thuiswedstrijd tegen Manchester United en werd op een brancard van het veld gedragen.

BERLIJN - De Duitse Supercup keert op 7 augustus terug op de kalender, na 14 jaar afwezigheid. In Augsburg zullen de Duitse kampioen, Bayern München, en de winnaar van de DFB-Pokal het tegen elkaar opnemen. Als Bayern de bekerfinale op 15 mei wint van Werder Bremen, wordt Schalke 04, de tweede van de Bundesliga, de tegenstander.

SINT-TRUIDEN - Sint-Truiden VV heeft Grégory Christ vastgelegd. De 27-jarige middenvelder zal een vierjarig contract, plus een optie ondertekenen. De Fransman heeft nog een verbintenis tot medio 2011 bij RSC Charleroi. Dinsdag legde hij medische tests af, waarna alleen nog enkele kleine details geregeld moeten worden. Christ speelde vorig jaar voor MSV Duisburg.

SINT-TRUIDEN (2) - Sint-Truiden VV verzekerde zich bovendien voor een langere periode van de diensten van Nils Schouterden. De 21-jarige aanvaller, die vorig jaar werd overgenomen van Oud-Heverlee Leuven, brak zijn contract met de Kanaries open en tekende bij tot medio 2015. Zijn oude verbintenis liep in 2013 af. Schouterden is de laatste weken flink op schot en is inmiddels Belgisch international tot onder 21 jaar.

KOPENHAGEN - FC Kopenhagen heeft woensdag haar landstitel in Denemarken geprolongeerd. Na een 4-0 zege op hekkensluiter HB Köge konden de withemden het kampioenschap niet meer ontlopen. Voor de club uit de hoofdstad, waar onder meer oud-Ajacied Jesper Gronkjaer onder contract staat, is het al de 7de titel in tien jaar en de 8ste uit zijn nog jonge geschiedenis. FC Kopenhagen werd pas in 1992 opgericht.

DONETSK - Shakhtar Donetsk is voor de vijfde keer in haar geschiedenis landskampioen van Oekraïne geworden. Op de 29ste en voorlaatste speeldag won Shakhtar met 1-0 van eerste achtervolger Dynamo Kiev. Shakhtar, in 2009 winnaar van de UEFA Cup, verzamelde daardoor 74 punten, 6 meer dan Kiev.

BRUSSEL - Mbark Boussoufa (Anderlecht), Romelo Lukaku (Anderlecht) en Thomas Vermaelen (Arsenal) zijn de genomineerden voor de Belgische editie van Profvoetballer van het Jaar 2009-2010. Zondag, tijdens het Gala van de Profvoetballer in Auditorium 2000 in Brussel, wordt één van die drie de 27e naam op de erelijst van deze prijs, waarvoor de spelers uit de Belgische eerste klasse en de Belgische spelers uit de hoogste reeks van de buitenlandse competities mogen stemmen. Dit jaar brachten 342 profspelers hun stem uit om de opvolger te kiezen van Mbark Boussoufa. Voor de onderscheiding van Keeper van het Jaar zijn Simon Mignolet (Sint-Truiden VV), Silvio Proto (RSC Anderlecht) en Stijn Stijnen (Club Brugge) genomineerd, en voor die van Trainer van het Jaar Guido Brepoels (Sint-Truiden VV), Ariël Jacobs (RSC Anderlecht) en Georges Leekens (KV Kortrijk). Paul Allaerts, Frank De Bleeckere en Jérome Efong Nzolo zijn de kanshebbers voor de prijs van Scheidsrechter van het Jaar.




Aanmelden
cultheld Laatste: Álvaro Recoba, de beste Chinees van Uruguay
transfergeruchten Laatste: Wie is Ozziel Herrera? Het Mexicaanse transfertarget van PSV, Feyenoord én Ajax
superelf Laatste: SuperELF Michael de Leeuw: Goirlese goalgetter
avonturiers Laatste: Frank Sturing geniet in Canada: “Maar voor Europa moet alles echt kloppen”
kleedkamerhumor Laatste: Ralf Seuntjens: "De fysioruimte is de thermometer van een team”
jukebox Laatste: De Jukebox: Michael Chacón (FC Emmen)
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met... Mauro Camoranesi?
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.