Laatste nieuws
16.15"Onaangepaste" Nijstad kan naar PSV: 'Past daar goed'
16.02'Strijd om Geertruida barst los: Engelse, Spaanse en Italiaanse interesse'
16.00Dit is het beste Portugal ooit (met of zonder Cristiano Ronaldo)
15.55Duitse internationals betalen vervoerskosten voor zeshonderd fans
15.48WK-record maakt Ochoa trots: 'Ik kan mijn naam naast Messi en Ronaldo zetten'
15.22UEFA beloont geweigerde WK-scheidsrechter met aanstelling voor Super Cup
15.15Letschert verrast door 'monster' van Marokko: "Had ik nooit zien aankomen"
15.11'Feyenoord deelt tikje uit: Ajax-toptalent (12) vertrekt naar Rotterdammers'
15.08Amerikaanse toparbiter fluit eerste WK-duel Oranje
15.02Elia blikt terug op gemiste WK-kans: 'Was mijn carrière dan anders gelopen?'
15.00Kim, Lee en… Jens Castrop? Het verhaal van de Zuid-Koreaanse verrassing
14.55Feyenoord neemt Marokkaans talent Hadidi (17) over van Standard Luik
14.52'FC Twente handelt snel en vindt opvolger van Rots in de Eredivisie'
14.50FC Twente plukt na verkoop Rots linksback weg bij Go Ahead Eagles
14.47Nederlandse verdediger heeft fraaie transfer naar nummer vijf van Portugal binnen
14.40Malen vol ambitie richting WK: 'Ik wil gaan voor de hoofdprijs'
14.39'Bayern bereikt akkoord en betaalt 65 miljoen aan club die met PSV concurreert'
14.36'Dilemma in Sevilla: Ajax op vinkentouw voor één van grootste juwelen'
14.22Feyenoord plukt Marokkaans talent Hadidi (17) weg bij Standard Luik
14.16Finn van Breemen heeft transfer naar nummer vijf van Portugal te pakken
14.15Wout Weghorst onderscheidt zich na eerste training Oranje in Kansas City
14.07Duitse WK-ganger over late oproep: 'Nagelsmann vroeg of ik dronken was'
14.05FIFA wijst scheidsrechter aan voor eerste WK-duel van Oranje met Japan
14.01De ultieme WK-gids: alles wat je moet weten over de landen en groepen
14.01De Jong vreest niet voor setpiece-WK: 'Teams die prijzen winnen worden gekopieerd'
14.00Beukema wacht op belletje van Koeman: 'Nog geen contact gehad met de bondscoach'
13.55'Ajax en Feyenoord hadden interesse, maar hij is wel een groot Mexicaans talent'
13.45Torenhoge verwachtingen van Feyenoord-back: 'Machine, potentie is eindeloos'
13.45La Gazzetta: 'Ajax ruikt kans en biedt routinier (37) plek onder de lat aan'
13.45Rondje WK: de állerlaatste tips voor je WK-pool
13.44Celtic gaat na memorabele landstitel langer door met O'Neill (74)
13.40Japanner waarschuwt Oranje en zichzelf: 'Dat mogen we geen moment doen'
13.38Ambitieuze Pochettino legt gewaagd antwoord aan Trump uit
13.32Vanenburg geeft Koeman WK-advies: 'Dit systeem kan tegenstanders écht pijn doen'
13.30'Mijn moeder gelooft dat ik Oranje ga halen, daarom heb ik gewacht met Suriname'
Resultaten x
Overige

De Fauw, Ajax, Excelsior, AGOVV, Molhoek, NEC, GA Eagles, Kappenberg, De Graafschap, Mokotjo, Heerenveen, Helmond Sport, Skoubo

Ook vandaag gebeurt er weer van alles op voetbalgebied in ons land. Het nieuws blijft binnenstromen op de redactie. ELF Voetbal bundelt dit nieuws in een overzicht en vult dat gedurende de dag aan.

17-05-2010 22:13 door Redactie ELF Voetbal

KERKRADE - Davy de Fauw is door de tuchtcommissie van de KNVB voor drie duels geschorst. De verdediger kreeg die straf na zijn rode kaart in het play-off duel met FC Utrecht (4-1 nederlaag). De Fauw heeft het schikkingsvoorstel geaccepteerd, zo meldt L1

AMSTERDAM - Mitchell Donald en Jan-Arie van der Heijden zijn twee opvallende gezichten die morgen met de selectie van Ajax afreizen naar Curaçao voor de Chippie Polar Cup. Het duo werd verhuurd aan Willem II, maar mag het nu laten zien in het shirt van Ajax. De internationals met verplichtingen ontbreken tijdens de afsluitende trainingsstage. De selectie wordt aangevuld met enkele talenten. 

ROTTERDAM - Excelsior heeft zeker iets te zoeken in de Eredivisie. Dat zei trainer Alex Pastoor vanavond op Radio Rijnmond. De Rotterdammers gaan op zoek naar enkele gerichte aankopen en nemen VVV en Heracles als voorbeeld hoe een club met beperkte middelen succesvol kan zijn. 

HEERENVEEN - Ron Jans hoopt dat Yme Kuiper aanblijft als voorzitter van SC Heerenveen. Volgens geruchten lijkt de voorzitter te vertrekken bij de club. De nieuwe oefenmeester geeft tegenover Omroep Friesland aan dat hij hoopt op een samenwerking met Kuiper.

APELDOORN - Michiel Hemmen blijft actief in de Jupiler League. De spits van BV Veendam stapt transfervrij over naar AGOVV. Volgens RTV Noord tekent de 22-jarige voormalig spits van FC Volendam een contract voor twee seizoenen in Apeldoorn.

ARNHEM - Rogier Molhoek moet opnieuw onder het mes. De middenvelder van Vitesse speelde dit seizoen nog niet vanwege een enkelblessure en wordt morgen volgens De Gelderlander geopereerd aan een zwevend stukje bot. Onduidelijk is hoe lang de linkspoot uit de roulatie is.

NIJMEGEN - NEC is met vertraging afgereisd naar het afsluitende trainingskamp in Curacao. Vanwege de aswolk vertrok het vliegtuig later. NEC speelt oefenduels tegen ondermeer Ajax en gaat ook clinics geven.

DEVENTER - Sonny Bosz vertrekt bij Go Ahead Eagles. Hij kon als amateur in Deventer blijven, maar had daar volgens De Stentor geen trek in. Het dagblad meldt verder dat Sander Post vertrekt bij de Eagles en dat het onzeker is of Nigel Hasselbaink en Glenn Kobussen blijven.

ALMERE - Mitchell Kappenberg heeft het betaald voetbal vaarwel gezegd. De 24-jarige middenvelder speelt volgend seizoen voor HHC Hardenberg. Kappenberg komt over van FC Omniworld.

DOETINCHEM - Remy Raterink vervolgt zijn loopbaan bij De Graafschap. De 18-jarige spits wordt door de Superboeren overgenomen van tweedeklasser DZC'68. De aanvaller werd gevolgd door meer BVO's, maar koos voor de Eredivisionist. Raterink start de voorbereiding bij de beloften.

ROTTERDAM - Kamohelo Mokotjo speelt sowieso volgend seizoen in de Eredivisie en ook zeker in Rotterdam. Maar waar in Rotterdam is nog niet duidelijk. De Zuid-Afrikaan is eigendom van Feyenoord en kwam uit op huurbasis bij promovendus Excelsior. In het Algemeen Dagblad geeft Mokotjo aan op korte termijn om de tafel te gaan met Leo Beenhakker. "Van hem hoor ik wel wat hij met mij wil. Door deze promotie komt er nu ook de mogelijkheid om eredivisie met Excelsior te spelen."

HEERENVEEN
- SC Heerenveen heeft zich versterkt met Enrico Patrick. De 17-jarige verdediger komt over van Hoofdklasser AFC Amsterdam. Met die club doet hij nu mee om het algemeen amateurkampioenschap van Nederland.

HELMOND - De transfer van Youssef Chida en René Paardekooper naar Gemert is nog niet helemaal rond. De website Kliksport meldt dat de kampioen van de Hoofdklasse B snel op antwoord hoopt van het duo, dat moet vertrekken bij Helmond Sport.

KERKRADE - Morten Skoubo speelt ook komend seizoen voor Roda JC. De Limburgers kwamen met FC Utrecht overeen dat de Deense spits nog een jaar gehuurd wordt. Daarna is Skoubo transfervrij.




Aanmelden
cultheld Laatste: Álvaro Recoba, de beste Chinees van Uruguay
transfergeruchten Laatste: Wie is Ozziel Herrera? Het Mexicaanse transfertarget van PSV, Feyenoord én Ajax
superelf Laatste: SuperELF Michael de Leeuw: Goirlese goalgetter
avonturiers Laatste: Frank Sturing geniet in Canada: “Maar voor Europa moet alles echt kloppen”
kleedkamerhumor Laatste: Ralf Seuntjens: "De fysioruimte is de thermometer van een team”
jukebox Laatste: De Jukebox: Michael Chacón (FC Emmen)
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met... Mauro Camoranesi?
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.