Laatste nieuws
12.37Alle speelsteden en stadions van het WK 2026 op een rij
12.29Japanse spits maakt vlak voor WK-duel met Oranje miljoenentransfer
12.20Mossou vernietigend: 'Als schaamteloosheid een talent is, is hij een wonderkind'
12.10Van Meenen kritisch op arbitrage Eredivisie: 'Er zijn te veel fouten gemaakt'
12.00Elia haalt pijnlijke herinnering als voetballer op: 'Is me altijd bijgebleven'
12.00'Als Colombia het WK wint, ga ik naakt de straat op'
11.57Oosting volgt Boel op als trainer van Go Ahead Eagles
11.47'Ik zei tegen Ziggo: ik denk niet dat ik geschikt ben als voetbalanalist'
11.45Go Ahead Eagles presenteert Oosting als opvolger van Boel
11.31Advocaat even in de spotlights bij Miami Marlins
11.12Twente niet gevoelig voor eerste bod PSV op Nijstad
11.03Japanse verdediger ziet dat Oranje kwetsbaar is als team
11.00VP-Voetbalkantine: 'Ferri en Vanhoutte zijn topversterkingen voor Feyenoord'
11.00WK Bankzaken Extra: 'FIFA droomt van Ameland tegen Legoland'
10.57'Snelle vervolgstap lonkt voor basisklant Heerenveen: interesse uit Bundesliga'
10.53Japanse verdediger roept op tot scherpte richting Oranje-clash
10.40Theo Janssen ziet probleem in Oranje-linie: 'Het is te veel van hetzelfde'
10.40Weghorst-beelden besproken: 'Een komediant, maar je kan geen kritiek hebben'
10.37Ronaldo valt uit de toon bij Portugal: 'Benen deden niet wat zijn brein wilde'
10.32'Rigaux wil verder winkelen in België: Feyenoord bereidt bod op spits voor'
10.30Hoe Hongkong inspiratie kan bieden voor Oranje
10.30Hoe Oranje tegen Japan kan profiteren van een variant uit Hongkong
10.21Bouw van het stadion van Nederland- Japan was een financieel fiasco
10.15LIVE Transfers: 'Feyenoord zeer actief op de markt, PSV doet bod op Nijstad'
10.05Go Ahead Eagles heeft nieuwe trainer: opvolger van Boel tekent voor twee jaar
10.03Ongelooflijk maar waar: FIFA benadert Orgel Joke voor optreden tijdens WK
10.00Reclames, rustinterviews en halftimeshow: het WK krijgt een Amerikaans sausje
10.00De absentie van voormalig PSV-ster Hirving Lozano bij Mexico verklaard
09.54Noorwegen laat 300 kilo vis verschepen voor het WK
09.45Transfers Feyenoord: 'Rigaux wil landgenoot naar De Kuip halen'
09.40Feyenoord laat talent ervaring opdoen en doet opnieuw zaken met FC Dordrecht
09.37Flinke aderlating voor Marokko: Aguerd en Ezzalzouli missen WK
09.33Ogawa ziet kansen tegen Van Dijk: 'We kennen zijn zwakke punten'
09.32''Serieuze interesse' PSV in Nijstad, geen nieuw 'Mats Rots-bedrag' voor Twente'
09.30Riyad Mahrez, groot geworden zonder havermoutpap
Resultaten x
Overige

Feyenoord, Fortuna Sittard, Fränkel, AGOVV, Linssen, proefspeler NEC, Weiser, Pothuizen

Ook vandaag gebeurt er weer van alles op voetbalgebied in ons land. Het nieuws blijft binnenstromen op de redactie. ELF Voetbal bundelt dit nieuws in een overzicht en vult dat gedurende de dag aan.

20-05-2010 20:06 door Redactie ELF Voetbal

ROTTERDAM - Aansluitend aan de openingswedstrijd tegen Real Mallorca neemt Feyenoord deze zomer deel aan het toernooi om de Guadiana Cup in Portugal. De ploeg van hoofdcoach Mario Been treft in de oostelijke Algarve de Portugese kampioen Benfica (30 juli) en het Engelse Aston Villa (31 juli). De wedstrijden worden gespeeld in Vila Real de San Antonio. Voorafgaand aan het toernooi zullen de Rotterdammers vanaf 27 juli een trainingsstage afwerken in Portugal.

SITTARD - Wie wordt de nieuwe trainer van Fortuna Sittard? Op die vraag krijgen de Fortuna-fans op zijn vroegst pas volgende week een antwoord. "Op dit moment kan ik er niks over zeggen. We zijn er druk mee bezig, maar voor dit weekeinde moet je niets verwachten", aldus voorzitter Wil Meijers tegenover L1. "En pas nadat duidelijk is wie verantwoordelijk wordt voor het technisch beleid, roeren we ons eventueel op de transfermarkt." Wim Dusseldorp en René Trost worden genoemd als mogelijke opvolgers van trainer Roger Reijners.

DOETINCHEM - De Graafschap heeft Purrel Fränkel langer aan zich gebonden. De 33-jarige linkervleugelverdediger verlengde zijn aflopende contract in Doetinchem met een jaar. Fränkel speelde al ruim 425 wedstrijden in het betaalde voetbal, maar promoveerde afgelopen zomer pas voor het eerst met De Graafschap naar de Eredivisie.

APELDOORN - De oefenwedstrijd van AGOVV Apeldoorn tegen het Braziliaanse ABC is verzet naar zondag. Oorspronkelijk zou de Gelderse ploeg donderdag (vandaag, red.) al tegen de Zuid-Amerikaanse profs spelen. René van Dieren en Remon de Vries zijn niet mee afgereisd naar Brazilië. Het Apeldoornse gezelschap verblijft tot en met dinsdag 25 mei in het D'Beach Resort aan het strand van Ponta Negra.

MAASTRICHT - Bryan Linssen wordt begeerd door NEC en VVV-Venlo. De 20-jarige middenvelder van MVV bevestigde tegenover Dagblad De Limburger dat hij een aanbieding voor vier jaar op zak heeft van de eredivisieclub uit Nijmegen. Op korte termijn verwacht hij ook een gesprek te hebben met een delegatie uit Venlo. Linssen heeft nog een contract tot 2012 in Maastricht. Hij wil de komende tijd alle opties op een rijtje zetten om vervolgens een weloverwogen besluit te nemen.

NIJMEGEN - Niki Zimling reist vandaag naar Curaçao af om zich aan te sluiten bij de selectie van NEC. De 25-jarige Deense middenvelder staat bij Udinese onder contract, maar komt daar nauwelijks aan spelen toe. De rechtsbenige voormalige jeugdinternational speelt mee in de twee duels om de Chippie Polar Cup op het eiland en daarna zal worden bekeken of hij in aanmerking komt voor een contract. "En dan wil ik hem ook even recht in de ogen kijken", motiveerde trainer Wiljan Vloet de keuze tegenover De Gelderlander.

NIJMEGEN (2) - NEC neemt aan het einde van het seizoen ook afscheid van Bastian Weiser (links op de foto). De Duitse middenvelder kwam op zijn veertiende naar Nijmegen en doorliep de voetbalschool. Hij debuteerde op 10 april in de Eredivisie met een basisplaats in het thuisduel met AZ (0-0). In de rust werd hij vervangen. Vaker kwam hij niet in actie. Komend weekeinde valt ook de beslissing over de toekomst van Joey Brock. NEC wil de komende weken de selectie met tien nieuwe spelers aanvullen.

NIJMEGEN (3) - De Treffers heeft zich voor het komend seizoen verzekerd van de diensten van Patrick Pothuizen. De 38-jarige centrale verdediger kondigde onlangs al aan verder te gaan bij een club uit zijn woonplaats Groesbeek, omdat zijn contract bij de eredivisionist niet werd verlengd. Dinsdagavond kwam hij tot overeenstemming met de kersverse kampioen van de hoofdklasse C. Achilles'29 was een andere serieuze optie. Pothuizen maakte in 1993 zijn debuut in het betaald voetbal bij Vitesse. Sindsdien spelede hij ruim vierhonderd profduels. Na Vitesse kwam hij uit voor Dordrecht'90, NEC, opnieuw Vitesse en FC Twente om te eindigen bij NEC.




Aanmelden
cultheld Laatste: Álvaro Recoba, de beste Chinees van Uruguay
transfergeruchten Laatste: Wie is Ozziel Herrera? Het Mexicaanse transfertarget van PSV, Feyenoord én Ajax
superelf Laatste: SuperELF Michael de Leeuw: Goirlese goalgetter
avonturiers Laatste: Frank Sturing geniet in Canada: “Maar voor Europa moet alles echt kloppen”
kleedkamerhumor Laatste: Ralf Seuntjens: "De fysioruimte is de thermometer van een team”
jukebox Laatste: De Jukebox: Michael Chacón (FC Emmen)
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met... Mauro Camoranesi?
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.