Je bent hier: HomeNieuwsVan Marwijk vond keuze tussen Anita en Braafheid..

ELF Voetbal

  • Home
  • Live
  • WINKEL
  • Archief
  • Top 100
  • Video's
  • Magazine
  • Afgelastingen
  • Abonnee
  • Nieuwsbrief
  • Reizen
  • Voetbalshop
  • Twitter
  • Hyves
  • Hyves
Registreer
  • CompetitiesToon competities
  • TeamsToon competities
  • SpelersToon competities
  • Eredivisie
  • Jupiler League
  • Premier League
  • La Liga
  • Bundesliga
  • Serie A
  • Ligue 1
  • Jupiler Pro League
  • Scottish Premier League
  • Champions League
  • Europa League
  • EURO2012

Update: Van Marwijk vond keuze tussen Anita en Braafheid het moeilijkst

Door SANDERS BERENDS/ RALF SEUNTJENS __ gepubliceerd op 27 mei '10 18:19

Ron Vlaar, Vurnon Anita, Orlando Engelaar en Jeremain Lens zijn de vier afvallers in de selectie van Oranje. Het viertal mag niet mee naar Zuid-Afrika.

Foto

Dat licht Bert van Marwijk om 17.00 uur toe tijdens een persconferentie in het Olympia Sport- und Konresszentrum in Seefeld. De spelers zijn inmiddels door de bondscoach ingelicht en gaan vanmiddag via de Franz Josef Strauss luchthaven in München op weg naar huis.

Na het afvallen van Anita, Vlaar, Engelaar en Lens blijven er 23 internationals over. Van het viertal vormt Anita de grootste verrassing. Het leek er natuurlijk op dat Van Marwijk de Ajacied voor twee posities wilde gebruiken. Zowel als links- en als rechtsback was hij een goede vervanger voor respectievelijk Gregory van der Wiel en Giovanni van Bronckhorst. Maar de 21-jarige Amsterdammer moet toch thuis blijven. Gisteravond (woensdag, red.) debuteerde hij na rust in Oranje, tijdens de oefeninterland tegen Mexico (2-1).

Vlaar was geen verraste keus. De Feyenoorder kampte met een hamstringblessure en kon de afgelopen dagen ook niet trainen. Engelaar moest een persoonlijk gevecht aangaan met Stijn Schaars en verloor. Tegen Mexico ging hij bij het tegendoelpunt ook in de fout, door Javier Hernandez uit zijn rug te laten weglopen, die binnenkopte. Lens kwam niet in actie tegen Mexico. De teller van de AZ-aanvaller blijft daardoor op nul staan.

UPDATE: Tijdens de persconferentie in Seefeld vertelde bondscoach Bert van Marwijk dat het niet meenemen van Vurnon Anita hem de meeste hoofdbrekers heeft opgeleverd. De strijd ging tot het laatste moment tussen hem en Edson Braafheid maar na lang overleg met de technische staf ging de voorkeur toch verrassend uit naar Edson Braafheid.

Van Marwijk: "Het is geheel mijn verantwoordelijkheid, maar de beslissing was wel unaniem. Braafheid kan ook links in het centrum van de defensie voetballen. Anita kan weliswaar ook op de rechterflank verdedigen, maar daar hebben we voor Gregory van der Wiel en Khalid Boulahrouz gekozen. Boulahrouz heeft dit seizoen inderdaad weinig gespeeld. Maar ik zie hem steeds beter worden op de training. Hij is snel en agressief."

Waar Ryan Babel door zijn blessure en weinige spelen bij Liverpool ook tot de afvallers had kunnen behoren, gaf de bondscoach aan dat hij dat zo nooit heeft gezien. "Babel is nooit in de gevarenzone geweest. Wel was hij geblesseerd en daarom was het even afwachten. Gelukkig is hij op tijd uit de training gestapt." Ook Eljero Elia speelde bij zijn club HSV de laatste maanden amper wegens blessures, toch zit ook hij bij de selectie en Jeremain Lens niet. "Babel, Elia en Arjen Robben hebben het voordeel ten opzichte van Lens dat zij al in het buitenland spelen", aldus Van Marwijk. "Bovendien heb ik hem verteld dat hij nog niet het niveau heeft van Babel en Elia. Ik geloof dat hij dat wel snapte. Maar hij komt er wel als hij zich zo blijft ontwikkelen."

De keuze tussen Stijn Schaars en Orlando Engelaar was voor de coach van het Nederlands elftal wel lastig om te maken. PSV'er Engelaar was uiteindelijk de pechvogel. "Vooral omdat hij er ook het langst bijzit, was het moeilijk. Van alle afvallers was Orlando het meest teleurgesteld. Dat snap ik ook wel." Dat Ron Vlaar afviel, kwam niet als een grote surprise. Van Marwijk licht toe dat de hamstringblessure van de Feyenoorder, die opnieuw opspeelde, een grote reden was. Maar niet de enige: "Hij was ook nog nerveus."

  • Tweeten

Ik snap de keuze van Van Marwijk om Anita niet mee te nemen

  • Ja, hij speelde woensdag pas zijn eerste interland en dat was niet sterk.
    33,3
  • Nee, Braafheid speelde amper dit seizoen en Anita was bij Ajax erg constant.
    58,5
  • Ik kan niet kiezen tussen beide spelers.
    8,1
De eindtijd om te stemmen is voorbij...

Reageer op dit nieuwsbericht

Voorwaarden
2000 karakters over
  • :)
  • ;)
  • :D
  • ;D
  • 8)
  • :S
  • :(
  • :o
  • :@
  • :$
  • :1

Reacties

arshavin7
27 mei '10 13:00
Avatar arshavin7
Ik vind het onterecht dat Lens is afgevallen, erg jammer..
Reacties
5
-
Beoordeling -1
+
Reageer
Reageer
zanden
27 mei '10 18:17
Avatar zanden
ik had lens of engelaar mee moetengaan inplaats van de zeeuw
Reacties
2
-
Beoordeling -1
+
Reageer
Reageer
Adrian1990
27 mei '10 20:23
Avatar Adrian1990
Wil je dat Nederland wereldkampioen word of dat ze na de groepsfases al uitgeschakeld worden?.... :S :1
Reacties
1
-
Beoordeling +0
+
Reageer
Reageer
Guidovm
28 mei '10 22:17
Avatar Guidovm
Ja Lens zorgt er zeker voor dat je verliest?
Heb je kom kommer plakjes voor je ogen gedaan iedere zondagavond 19 uur? Om je huidje teer te houden;-)
Reacties
0
-
Beoordeling +0
+
Reageer
Reageer
Guidovm
28 mei '10 22:18
Avatar Guidovm
helemaal eens met je!
-
Beoordeling +0
+
Reageer
Reageer
28 mei '10 22:38
Helemaal eens met je kerel!
Reacties
0
-
Beoordeling +0
+
Reageer
Reageer
rattaplan
27 mei '10 13:00
Avatar rattaplan
Lens heeft geen eerlijke kans gekregen!
Reacties
5
-
Beoordeling +1
+
Reageer
Reageer
MisterRM
27 mei '10 13:08
Avatar MisterRM
Idd erg zuur voor Lens. Je verwachtte toch dat hij veel speelminuten zou krijgen, maar kuijt doet dan 90 minuten lang mee. Die kent van Marwijk nu toch wel eens. Lens en Van Nistelrooy hebben totaal geen kans gehad. Neem dan voortaan 26 mee!

Graag had ik Lens in actie gezien gisteren ipv kuijt.
Reacties
1
-
Beoordeling +0
+
Reageer
Reageer
Guidovm
28 mei '10 22:43
Avatar Guidovm
niet i.p.v. kuijt maar wel Babel of n boularouz of braafheid die verdienen t alle 4 niet geen basis plek! en ruud speelt wel waarom niet fit genoeg en wel 90 min ruim bundesliga knallen! Puur gelul zou die oostenrijkse trainer zeggen!
en Huntalaar mag alleen in de beker spelen en die is dan wel fit?
ONBEGRIJPELIJK BERT! heb er nu vel minder zin in zonder publiekslievelingen Ruud en Lens! en velen denken er zo over weet ik!
Reacties
0
-
Beoordeling +0
+
Reageer
Reageer
gjerutten
27 mei '10 13:14
Avatar gjerutten
Volledig mee eens. Ik had hem graag willen zien spelen in dit Oranje.
Reacties
0
-
Beoordeling +0
+
Reageer
Reageer
djbeckster
27 mei '10 14:41
Avatar djbeckster
dan zal die wel niet goed getraind hebben
Reacties
1
-
Beoordeling +0
+
Reageer
Reageer
Guidovm
28 mei '10 22:45
Avatar Guidovm
die jongen doet altijd zn best en helemaal niet in oranje hij zal dan wel niet in de groep passen en een te grote bek gehad hebben is ras Amsterdammer(bluffertje) Maar wat geeft dat?Zelfvertrouwen is nooit weg!
Reacties
0
-
Beoordeling +0
+
Reageer
Reageer
remi
27 mei '10 13:01
Avatar remi
Dat had ik anders verwacht, ik zou doen: Braafheid, Ooijer, Schaars, Huntelaar
Reacties
1
-
Beoordeling -1
+
Reageer
Reageer
emiel
27 mei '10 17:32
Avatar emiel
ik ook braafheid is niet meer zo goed
Reacties
0
-
Beoordeling +0
+
Reageer
Reageer
Schuimpie
27 mei '10 13:06
Avatar Schuimpie
Lens had alleen moet afvallen als Van Nistelrooy bij de selectie had gezeten. Dan hadden Lens, Vlaar, Anita, Engelaar en Babel (de prutser) af moeten vallen.

Wel logisch verder. Vlaar is geblesseerd (Boulah meer ervaring), Anita is nog zwakker dan Braafheid en Schaars speelt momenteel sowieso beter dan Engelaar.
Reacties
0
-
Beoordeling +0
+
Reageer
Reageer
daan custers
27 mei '10 13:07
Avatar daan custers
8) wat zijn anita en lens afgevallen babel moet thuis blijven niet lens oke lens tekent dan snel een contract bij psv maar braafheid deet het ook slecht dit seizoen
Reacties
1
-
Beoordeling +0
+
Reageer
Reageer
rattaplan
27 mei '10 13:10
Avatar rattaplan
Het blijkt weer opnieuw dat Van Marwijk voor de bekende namen kiest. De vier afvallers hadden nooit zijn vertrouwen. Konden dat deze week ook niet wegnemen.
Reacties
0
-
Beoordeling +0
+
Reageer
Reageer
remi
27 mei '10 13:11
Avatar remi
ik vind het ook zo dom dat ze Huntelaar meenemen, hij heeft dit seizoen nog niet iets echt goeds gedaan en gisteren was ie ook de slechtste van het veld
Reacties
0
-
Beoordeling -1
+
Reageer
Reageer
Pitbull4nl
27 mei '10 13:23
Avatar Pitbull4nl
Erg jammer voor Vlaar, ik vindt hem een stuk beter als Ooijer.
Zonder die hamstring blesure had hij er denk ik wel bij gezeten.

Engelaar en lens zijn terechte afvallers.
Anita is mischien nog wat jong, maar vindt hem niet minder als braafheid.
Reacties
1
-
Beoordeling +0
+
Reageer
Reageer
psv1993
27 mei '10 14:44
Avatar psv1993
nee ook al was hij niet geblesseerd dan nog zou hij er niet bij zitten, want hij kon het niveau bij de trainingen niet bijhouden. hij was de zwakste schakel op de trainingen. anita was slecht en braafheid ook. dan nog liever pieters of schilder. engelaar is terecht en lens heeft ook niets afgedwongen.
Reacties
0
-
Beoordeling +0
+
Reageer
Reageer
rvb
27 mei '10 13:26
Avatar rvb
Zowel Vlaar als Lens zijn verrassende afvallers.
Vlaar kan ik me nog indenken dat er een risico is aan zijn gesteldheid maar Lens is voor mij een verrassing ik had die jongen toch een kans gegeven. Hij is toch een belangrijke kracht geweest bij AZ de tweede helft van de competitie. Ik denk dat van Marwijk voor een zekerheid heeft gekozen en hem toch bedankt voor de moeite.
Reacties
0
-
Beoordeling +0
+
Reageer
Reageer
liefhebber72
27 mei '10 13:53
Avatar liefhebber72
Logische keuze.
Reacties
0
-
Beoordeling +0
+
Reageer
Reageer
TheGame73
27 mei '10 14:10
Avatar TheGame73
Vlaar is logisch (geblesseerd), Engelaar is logisch (teveel fouten en te statisch), Lens is logisch ( de anderen in de selectie zijn gewoon beter, ook qua fysiek) en Anita is logisch ( zo'n oefenpotje kan nog maar het echte werk deze zomer maar even aan de ervaren voetballers over laten. Anita wordt zelfs nog weg geblazen door de Japanners). Alleen Huntelaar begrijp ik niet. Heeft dit seizoen bijna niks laten zien, is totaal niet in vorm en gisteren 1 van de slechteren op het veld. Hiervoor had van Nistelrooij opgeroepen moeten worden, altijd een zekerheid voor goals + winnaarsmentaliteit.
Reacties
3
-
Beoordeling +0
+
Reageer
Reageer
Eindbaasz
27 mei '10 20:38
Avatar Eindbaasz
Het enige waar jij je druk om maakt zijn zo weinig Ajax (dan wel ex-Ajacieden) mee te nemen, druiloor.
Reacties
2
-
Beoordeling -1
+
Reageer
Reageer
TheGame73
27 mei '10 21:55
Avatar TheGame73
Wat ben jij een ongelovelijk zielig mannetje Eindbaaszje. Dit gaat niet over jouw nutteloze club maar over het Nederlands elftal!! Daar horen de beste spelers, Van Nistelrooij is beter dan de hunter.. Als ik geen Ajax spelers of ex ajax spelers er in wou had ik ze allemaal wel hier genoteerd, zoals sneijder of vd vaart, maar die zijn zo goed dat ze erbij horen ,Vlaar/Engelaar/Lens zijn volgens mij geen Ajax spelers of geweest, dus wat zit je zielig te zeuren!! Jij bent de druiloor met je zielige en onterechte opmerking. Sneu ventje
Reacties
0
-
Beoordeling +0
+
Reageer
Reageer
Boerebroek
27 mei '10 23:35
Avatar Boerebroek
Walgelijk toch, dat geneuzel van clubteam 'fans'.

Het Nederlands Elftal boeit me honderd keer meer dan de clubs uit de Nederlandse competitie, en ik gok dat 90% van de bevolking dat ook zo voelt.
Reacties
0
-
Beoordeling +0
+
Reageer
Reageer
nienke15
27 mei '10 14:24
Avatar nienke15
ik vind het wel een logische keuze veel mensen vinden dat lens mee moest maar hij draait 1 goed seizoen dan hadden anita en vlaar ook mee gemoeten want zij deden het ook goed ;)
Reacties
0
-
Beoordeling +0
+
Reageer
Reageer
alexmazereeuw
27 mei '10 14:40
Avatar alexmazereeuw
Belachelijk dat Ooijer, Braafheid en Babel er wel bij zitten, Lens kreeg geen eens een kans gisteravond, dit is weer een foute keuze van BvM, Ruud kreeg ook geen kans, en wat hebben we nu, de half gebleseerde Elia, een zeer, zeer, zéer overschatte en niks toevoegende speler als Babel, Huntelaar die geen bal raak schiet bij ACM, Ooijer, die nog slechter is dan een half gebleseerde Vlaar.
Reacties
0
-
Beoordeling +0
+
Reageer
Reageer
Cesc#4
27 mei '10 14:41
Avatar Cesc#4
Onzin dat Lens geen eerlijke kans heeft gekregen, blijkbaar heeft hij het op de trainingen niet genoeg waar gemaakt om überhaupt aan spelen toe te mogen komen. Kuyt moest bovendien ook bewijzen dat hij 90 min. lang vol kan gaan aangezien v. Persie heeft aangegeven dat hij het liefst met Sneijder, v.d. Vaart en Robben op rechts speelt. Dan moet v. Marwijk toch ook weten of Robin daarin gelijk had volgens hem of dat Robben beter van links kan komen en Kuyt op rechts. Schaars/Engelaar maakt niet uit, sucken allebei, Anita wordt niet eens gezien door Eto'o of Robinho, dan kan je beter een jongen uit het krachthonk van Bayern er neer zetten die minder heeft gespeeld, en Vlaar is natuurlijk logisch al had ik hem vele malen liever gezien dan André Ooijer of Matthijsen, niet mijn favorieten.
Reacties
3
-
Beoordeling -1
+
Reageer
Reageer
alexmazereeuw
27 mei '10 14:42
Avatar alexmazereeuw
Onzin, Babel was gebleseerd en gaat wel mee, Lens kreeg juist heel veel complimenten voor zijn inzet op de trainingen. Braafheid is een slapjanus, die goed is voor niveau Twente, maar zeker niet hoger.
Reacties
1
-
Beoordeling -3
+
Reageer
Reageer
TheGame73
27 mei '10 22:22
Avatar TheGame73
En Twente is wat ?? Landskampioen ??? Domme opmerking
Reacties
0
-
Beoordeling +0
+
Reageer
Reageer
lifel3ss
27 mei '10 16:46
Avatar lifel3ss
Was het met je eens, tot het stuk met Mathijsen. Is toch een van de weinige zekerheidjes samen met Heitinga die het beste verdedigende werk verrichten. Mathijsen is zeker een van de betere verdedigers van het Nederlands elftal, of hij dit nou uitstraalt of niet!
Reacties
0
-
Beoordeling +0
+
Reageer
Reageer
Obi-Wan Potato
27 mei '10 15:01
Avatar Obi-Wan Potato
Ik had Engelaar laten staan. Hij is een beer van een vent die tegen sommige mogelijke tegenstanders wel eens handig zou kunnen zijn! Tegen die kleine wendbare Mexikaantjes was hij inderdaad niet zo best, maar stel dat je zo'n stel Portugese enkeltrappers tegen komt, dan zou hij beter tot zijn recht komen!
Reacties
2
-
Beoordeling -1
+
Reageer
Reageer
Boerebroek
27 mei '10 23:37
Avatar Boerebroek
Hij is misschien wel lang, maar hij doet er weinig mee. Ik vind hem voorzichtig en houterig overkomen. Je wint er de oorlog niet mee. Ben blij dat Van Marwijk dat ook inziet, door die slome Engelaar en die trage Van der Vaart hebben we van Rusland verloren.
Reacties
0
-
Beoordeling +1
+
Reageer
Reageer
Guidovm
29 mei '10 09:23
Avatar Guidovm
Ja gezellig weer roden kaarten voetbal! Stel Boula en Babel dan ook gelijk maar op winnen we die pot iig wel!
Reacties
0
-
Beoordeling +0
+
Reageer
Reageer
arien
27 mei '10 15:02
Avatar arien
wat zit iedereen te zeiken dat lens geen kans heeft gekregen?? hij moet blij zijn dat hij
na een half jaar goed voetballen (want langer heeft hij niet goed gevoetbalt) mocht mee trainen!!
Reacties
2
-
Beoordeling +0
+
Reageer
Reageer
Umfufu
27 mei '10 15:30
Avatar Umfufu
volgens mij was het niet eens een halfjaar.., hij heeft een paar leuke momenten gehad tegen het einde van het seizoen aan. Maar dan beginnen mensen al meteen te roepen dat zo iemand Oranje in moet.
Het blijkt maar weer dat we 16 miljoen bondscoaches hebben in Nederland ;)
Reacties
0
-
Beoordeling -1
+
Reageer
Reageer
Guidovm
29 mei '10 09:24
Avatar Guidovm
Gelul 1 jaar verhuurt aan nec en hij behoedde ze persoonlijk voor degradatie met Been!
daarvoor meerdere malen ingevallen in eufa cup!
Voorig jaar in zn 1tje de 020 verdediging zoek gespeeld uit! etc etc Jong oranje zeer verdienselijk gespeeld!
Reacties
0
-
Beoordeling +0
+
Reageer
Reageer
afellayfan
27 mei '10 16:38
Avatar afellayfan
dit vind ik werkeljk belachelijk dat lens niet mee gaat. vind hem stukken beter dan Babel.
en tevens heeft lens nog geen kans gehad om zich te bewijzen bij het nederlands elftal.
hopenlijk raakt babel weer geblesseerd zodat hij thuis blijft en lens alsnog mee kan gaan.
Reacties
1
-
Beoordeling +0
+
Reageer
Reageer
lifel3ss
27 mei '10 16:48
Avatar lifel3ss
Lens kan een half seizoen goed spelen op niveau Eredivisie dus meot ie mee naar het WK?
de realiteit lijkt me duidelijk; Lens heeft zich op de training niet weten te bewijzen en of het nou Lens, of Babel is die meegaat, veel minuten zullen ze toch niet krijgen aangezien ze minder kwaliteiten hebben dan v Persie, huntelaar of Kuijt
Reacties
0
-
Beoordeling +0
+
Reageer
Reageer
rolph
27 mei '10 16:43
Avatar rolph
logische keuzes lens heeft idd geen kans gehad maarjah hij speelt ook pas een halfjaartje goed voetbal bij az mag blij zijn dat hij uberhaupt mee mag traien en om dan al belachelijk te vinden dat hij niet mee gaat beetje rare uitspraak tis niet te vergelijke babel speelt in een van de moeilijkste competities en babel speelt toch al wat jaren bij liverpool op het hoogste niveau!
Reacties
2
-
Beoordeling +0
+
Reageer
Reageer
FR 1908
27 mei '10 17:46
Avatar FR 1908
ik begrijp niet waarom lens niet meegaat, die gast heeft goed gepresteerd in de 2e seizoenshelft en babel zit het meerendeel van de wedstrijden op de bank.
Reacties
1
-
Beoordeling +0
+
Reageer
Reageer
lifel3ss
28 mei '10 07:51
Avatar lifel3ss
kom op man -_- een half seizoen goed presteren in de eredivsie. zal geweldig op je CV staan, en meot je zeker bij aankloppen bij liverpool, en zul je meteen in de basis staan...
Als Babel nog in de eredivisie gespeld had had hij een heel jaar lang gepresteerd en alleen op de bank gezeten als hij gelbesseerd was.
Babel is gewoon al verder in zijn ontwikkeling dan lens
Reacties
0
-
Beoordeling +0
+
Reageer
Reageer
RiesenLiek
27 mei '10 21:30
Avatar RiesenLiek
Ik dacht dat je bij je club regelmatig moest spelen om voor oranje in aanmerking te komen.
Boulahrouz geweldig mens maar amper gespeeld, Braafheid niet goed genoeg voor de bank van Bayern en ook bij Celtic vaker op de bank dan in het veld.
Anita goed seizoen gedraaid veel wedstrijden gespeeld, Lens topspits ook een goed seizoen en met Vlaar had ik gewoon een risicootje genomen.
Begrijp niets het beleid van Bert maar als we straks wereldkampioen zijn zal ie wel gelijk hebben, maar zoniet......................
Reacties
1
-
Beoordeling +0
+
Reageer
Reageer
Boerebroek
27 mei '10 23:31
Avatar Boerebroek
Je kunt wel zeggen dat je met Vlaar een risicootje had willen nemen, de feiten zijn echter dat Vlaar het op de trainingen al niet kon bijbenen, zelfs zonder blessure. Van Marwijk en zijn staf zien meer dan de dagelijkse drie minuten bij Studio Sport.
Reacties
0
-
Beoordeling +0
+
Reageer
Reageer
lifel3ss
28 mei '10 07:49
Avatar lifel3ss
waarom is de keuze er niet; Anita heeft best aardig verdedigd tijdens het interland? want zo denk ik erover...
Reacties
0
-
Beoordeling +0
+
Reageer
Reageer
JordyyAFCA
28 mei '10 19:47
Avatar JordyyAFCA
Prachtig dat iedereen het belachelijk vind dat Lens niet mee gaat.. Wat heeft deze jongen nou laten zien? 10 tot 15 goede wedstrijd bij az in de Eredivisie? En waarom heeft die geen speeltijd gekregen?! Nou waarschijnlijk heeft die dan geen goede indruk gemaakt op de training!! Ik zeg ook niet dat Babel het is maar laten we asjeblieft niet zo moelijk erover doen dat Lens niet mee is.
Reacties
2
-
Beoordeling +0
+
Reageer
Reageer
Guidovm
29 mei '10 09:35
Avatar Guidovm
maar wel ff als invaller en buitenspeler 16 doelpunten maken! ik zie dat geen enkele speler verder doen ook geen buitenlandse!
Wat als Lens in de verlenging in de halve finale tegen Brazilië de 2-1 had gemaakt dan hadden we het nergens meer over!
1x gewijzigd (laatste keer: 29/05/2010 10:47)
Reacties
1
-
Beoordeling +0
+
Reageer
Reageer
TheGame73
29 mei '10 17:10
Avatar TheGame73
Dat is koffiedik kijken. In plaats van Lens maakt Robben de 2-1 en Babel de 3-1 tegen Brazilie. Babel is gewoon qua ervaring en niveau een stuk beter dan Lens is op dit moment
Reacties
0
-
Beoordeling +0
+
Reageer
Reageer
Renetje167
28 mei '10 20:04
Avatar Renetje167
Ik zou egt niet kunnen kiezen tussen braafheid en anita. Lens en engelaar zijn verder gewoon terecht. Je kan wel zeggen dat lens vaker speelt als babel, maar laten we eerlijk zijn dat het moeilijker is om een basisplek te halen met Torres en Gerrard in de aanval als El hamdoui en Dembele..... Als Lens een jaar in buitenland had gespeeld dan had hij zeker een betere kans gehad op het WK maarja...
Reacties
0
-
Beoordeling +0
+
Reageer
Reageer
2000 karakters over
  • :)
  • ;)
  • :D
  • ;D
  • 8)
  • :S
  • :(
  • :o
  • :@
  • :$
  • :1

Laatste nieuws

  • 21:46 Martínez nog niet naar Barcelona
  • 21:36 Afellay op de bank tegen Athletic
  • 21:28 Guardiola coacht vrijdag laatste wedstrijd
  • 21:21 Wildschut debuteert bij Jong Oranje
  • 21:10 'Contractbesprekingen Arbeloa bijna klaar'
  • 20:57 Neymar en Ganso naar halve finale 'Champions League'
  • 20:43 Oud-Ajacied bedwingt bondscoach Advocaat
  • 20:30 Barton niet in beroep tegen lange verbanning
  • 20:23 Peperdure spits basisklant bij Engeland
  • 20:07 Ronaldo wil volgend seizoen zes prijzen met Real
  • 20:02 Stekelenburg fit genoeg voor groepstraining Oranje
  • 19:54 'Hulk ideale opvolger van Drogba'
  • 19:43 Broers komen elkaar weer tegen bij Basel
  • 19:38 Beloftenelftal Oranje verliest van Japan
  • 19:23 Tsjechië heeft duidelijke doelstelling
  • 19:16 Van Veldhoven wil drie versterkingen
  • 19:07 Vallecano neemt afscheid van eindverantwoordelijke
  • 19:01 'WBA sprak al met opvolger Hodgson'
  • 18:54 Fabregas: 'Hij moet de club aan prijzen helpen' 1
  • 18:45 Ajax wil snel rondkomen met Tottenham Hotspur
  • 18:37 Grootverdiener moet Villarreal snel verlaten
  • 18:30 Dortmund verlengt contract elfvoudig international
  • 18:22 Robben voegt zich bij selectie Nederlands elftal
  • 18:18 'We hebben vaker dit soort blessures gezien'
  • 18:13 Teleurgestelde Ibrahimovic blijft Milan trouw

Nieuws met meeste reacties

  • 13:45 Welke aanvaller moet thuisblijven? 8
  • 08:07 Leerdam stelt Feyenoord teleur 6
  • 07:28 De Jong doet aangifte 5
  • 13:41 Robben mag bij Oranje gewoon van elf meter aanleggen 4
  • 07:18 'Een gemiste penalty... Zal toch wel vaker voorkomen' 2

Features

Nationaal

  • VlagNederlands elftal

Competities

  • VlagEredivisie
  • VlagJupiler League
  • VlagPremier League
  • VlagLa Liga
  • VlagBundesliga
  • VlagSerie A
  • VlagLigue 1
  • VlagJupiler Pro League
  • VlagScottish Premier League
  • VlagChampions League
  • VlagEuropa League
  • VlagEURO2012

Nederland

  • ADO Den Haag
  • AZ
  • Ajax
  • De Graafschap
  • Excelsior
  • FC Groningen
  • FC Twente
  • FC Utrecht
  • Feyenoord
  • Heracles Almelo
  • NAC Breda
  • NEC
  • PSV
  • RKC Waalwijk
  • Roda JC
  • SC Heerenveen
  • VVV Venlo
  • Vitesse

Europees

  • AC Milan
  • Anderlecht
  • Arsenal
  • AS Roma
  • Bayern München
  • Borussia Dortmund
  • Celtic
  • Chelsea
  • FC Barcelona
  • Glasgow Rangers
  • Hamburger SV
  • Internazionale
  • Juventus
  • Liverpool
  • Manchester City
  • Manchester United
  • Olympique Lyon
  • Real Madrid
  • Sevilla
  • Valencia

Nieuws & live

  • Nieuws vandaag
  • Nieuws gisteren
  • Nieuws archief
  • Zoeken
  • Live scores
  • Nieuwsbrief
  • Afgelastingen
  • Tip de redactie
  • RSS Feeds

Goede Doelen Actie

  • Goede doelen actie
  • Ballenactie
  • Abonnementen

ELF Voetbal magazine

  • Deze maand in ELF Voetbal
  • Abonnement
  • Bestel online
  • iPad editie
  • Gouden Schoen verkiezing
  • ESM

Overige

  • Colofon
  • Community
  • Voetbal reizen
  • Adverteren?
  • Algemene voorwaarden
  • Voetbal Headliner
Voetbalnieuws, standen, uitslagen en live scores ★★★★★ GRATIS artikelen, columns & 100+ headlines per dag
© Copyright 2012 Markozin OÜ, haar partners en (data)leveranciers __ Alle rechten voorbehouden.
Deze website is gepubliceerd als een onderdeel van Markozin OÜ.
  • De Bruijn Media
  • ElfVoetbal.nl
  • Sports Data Corporation
  • Opta Sportsdata