Laatste nieuws
19.28Aanvoerder Endo haakt geblesseerd af bij Japan voor duel met Oranje
19.26Japans Ajax-duo blikt vooruit op Oranje: 'Veel gevraagd naar kracht van Japan'
19.19Oranje-internationals treffen maatregelen om om te kunnen gaan met enorme hitte
19.05PSV en Saibari naderen absolute recorddeal met Bayern München
19.00Dé WK-vijand: de hitte
18.50Flinke tegenvaller voor Oranje-opponent Japan: 73-voudig international haakt af
18.49Geweigerde Somalische scheidsrechter Artan mag UEFA Super Cup leiden
18.45'Marokko wordt overschat, maar dít moet het toernooi van Saibari worden'
18.41'Feyenoord-kandidaat verliest terrein in Milaan: drietal trainers in beeld'
18.40Dreun voor Japan: aanvoerder Endo haakt drie dagen voor WK-duel met Oranje af
18.38Verbruggen nog altijd geen onderdeel van groepstraining Oranje
18.30Het geheim achter de telefoontjes van Dick Advocaat
18.23Jahanbakhsh spreekt: 'Iran is voorbereid op ongewone omstandigheden'
17.56'FC Groningen wil toeslaan na transfervrij vertrek bij Sparta'
17.45Tips voor jouw voetbalpool: dit topland uit de topacht gaat tegenvallen
17.45Tips voor jouw voetbalpool: dit topland uit de top-8 gaat tegenvallen
17.40Ajax-target wil weg bij Girona en dient officiële vertrek brief in
17.35Argentinië maakt zich nu ook zorgen om Tagliafico en Nico González
17.35Oranje-internationals krijgen complimenten van Van Nistelrooij: 'Dit is het!'
17.35Romano: 'Real Madrid in vergevorderd stadium over topaanwinst van Man City'
17.24'Oranje heeft meeste PL-spelers en speelde gelijk tegen Spanje, het kan wél'
17.10Keeper Verbruggen ontbreekt opnieuw op training Oranje
17.03De Graafschap slaat dubbelslag op transfermarkt en haalt oude bekende terug
17.00Vleugje Sovjet op het WK: debuut Oezbekistan komt niet uit de lucht vallen
16.50Oranje traint zonder beoogd basisspeler in snikheet Kansas City
16.46Doelman wil vertrekken bij PSV: 'Als het maar wel een topcompetitie is'
16.45Waarom WK-underdog Kaapverdië de groepsfase kan overleven
16.37Geen Ivoriaanse supporters op WK vanwege strikte Amerikaanse visumregels
16.30Oranje deelt schitterende video: rollen voor Van Dijk, Frenkie en Van Hanegem
16.30Beste Oranje Aller Tijden: deze legendes staan in het elftal
16.26De Graafschap heeft Warmerdam binnen, Heerenveen en Groningen strikken talenten
16.15'Feyenoord denkt aan ex-assistent van Guardiola als nieuwe trainer'
16.15'Onaangepaste' Nijstad kan naar PSV: 'Past daar goed'
16.15"Onaangepaste" Nijstad kan naar PSV: 'Past daar goed'
16.02'Strijd om Geertruida barst los: Engelse, Spaanse en Italiaanse interesse'
Resultaten x
Overige

De Wagt, Preud'homme, Marcellis, RBC, Rosink, FC Den Bosch, PSV, Tadic, Rommedahl

Ook vandaag gebeurt er weer van alles op voetbalgebied in ons land. Het nieuws blijft binnenstromen op de redactie. ELF Voetbal bundelt dit nieuws in een overzicht en vult dat gedurende de dag aan.

28-05-2010 19:36 door Redactie ELF Voetbal

LEEUWARDEN - Chris de Wagt zegt het profvoetbal vaarwel. De 25-jarige speler die afgelopen seizoen uitkwam voor FC Oss gaat naar de zaterdaghoofdklasser ONS uit Sneek. De verdediger kwam eerder in zijn carrière uit voor Cambuur Leeuwarden.

ENSCHEDE - Eerder was al bekend dat FC Twente als nieuwe trainer voor Michel Preud'homme heeft gekozen. Nu heeft de landskampioen bekend gemaakt dat de Belg maandag om 12.00 uur gepresenteerd wordt. Hij volgt de naar VfL Wolfsburg vertrokken Engelsman Steve McClaren op. Preud'homme gaat voor drie jaar aan de slag in Enschede. De voormalig doelman van de Rode Duivels was de afgelopen twee jaar coach van AA Gent. Daarvoor had hij de leiding bij Standard Luik.

ALKMAAR - Dirk Marcellis kwam donderdag tot een persoonlijk akkoord met AZ. Dat meldt dagblad De Limburger. Vrijdag ondergaat hij een medische keuring waarna hij voor vier jaar zal tekenen. Jeremain Lens, die van AZ naar PSV zal gaan, zal vermoedelijk spoedig zelf onderhandelen met de Eindhovenaren. Nu hij is afgevallen bij de WK-selectie van Bert van Marwijk heeft hij er meer tijd voor.

ROOSENDAAL - RBC Roosendaal heeft volledige overeenstemming bereikt met zowel John Schot als Joran Pot over een ontbinding met wederzijds goedvinden van hun contract. Beide middenvelders hadden een doorlopende verbintenis in Roosendaal tot medio 2011. Tijdens een evaluatie met de technische staf gaf het duo aan teleurgesteld te zijn in hun eigen prestaties van afgelopen seizoen en hun loopbaan elders te willen vervolgen.

ALMELO - Excelsior'31, de kampioen van de hoofdklasse C, heeft zich voor komend seizoen versterkt met Dennis Rosink. De 21-jarige middenvelder komt over van de beloftes van Heracles Almelo, waar zijn aflopende contract niet werd verlengd.

DEN BOSCH - Peter Uneken treedt volgend seizoen toe tot het trainerskader van FC Den Bosch.
De Brabantse club en oud-speler zijn een eenjarig dienstverband overeengekomen. Uneken voetbalde van 1999 tot en met 2007 bij de Blue White Dragons. Dit seizoen behaalde de voormalig verdediger het op één na hoogste trainersdiploma en liep hij stage als assistent-trainer bij de jeugdafdeling.

EINDHOVEN - PSV zal tijdens de voorbereiding op het nieuwe seizoen een wedstrijd spelen tegen Newcastle United ter nagedachtenis van Sir Bobby Robson. Deze Memorial staat gepland voor zaterdag 31 juli. Robson overleed op die dag precies een jaar geleden. PSV, dat op 24 juni aan de voorbereiding begint, werkt ook nog oefenduels af tegen 1. FC Nürnberg, FC Den Bosch, MVV en enkele amateurteams.

GRONINGEN - FC Groningen wil Dusan Tadic overnemen van FK Vojvodina Novi Sad. De 21-jarige Serviër is een buitenspeler en sinds kort ook international. "Groningen heeft een bod uitgebracht bij de club van Tadic", zegt diens zaakwaarnemer tegen De Telegraaf.

AMSTERDAM - Ajax gaat opnieuw om de tafel met Dennis Rommedahl (foto). De Amsterdammers willen de aanvaller graag behouden, maar wilden tijdens eerdere onderhandelingen niet meer dan een éénjarig contract aanbieden. Rommedahl aast op een meerjarige verbintenis.




Aanmelden
cultheld Laatste: Álvaro Recoba, de beste Chinees van Uruguay
transfergeruchten Laatste: Wie is Ozziel Herrera? Het Mexicaanse transfertarget van PSV, Feyenoord én Ajax
superelf Laatste: SuperELF Michael de Leeuw: Goirlese goalgetter
avonturiers Laatste: Frank Sturing geniet in Canada: “Maar voor Europa moet alles echt kloppen”
kleedkamerhumor Laatste: Ralf Seuntjens: "De fysioruimte is de thermometer van een team”
jukebox Laatste: De Jukebox: Michael Chacón (FC Emmen)
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met... Mauro Camoranesi?
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.