Laatste nieuws
06.20Aad de Mos: 'Quinten Timber gaat niet bijtekenen en gijzelt Feyenoord'
06.20Heracles-uitblinker hoopt club 'veel geld' op te brengen: 'Goed als ik stap maak'
06.10Moet Oranje op WK vrezen voor uitblinkende Japanners in eredivisie?
00.40De avond van Tengstedt: spits maakt eerste treffer in dienst voor Feyenoord
00.19De snoeiharde tackle op Weghorst in beeld: Ajax-spits haalt verhaal bij vierde man
00.15Dick Advocaat blikt terug op bliksemvertrek: 'Die aanbieding kon ik niet weigeren'
00.10Boskamp kiezelhard over keuze voor ander land: 'Waardeloos, je bent hier opgeleid'
00.07De beelden: Drommel helpt Sparta met clean sheet aan zege op NAC
00.05Van Hooijdonk voorziet Feyenoord-uitblinker van advies: 'Voor beide kampen beter'
00.00Emotie en euforie: Neymar viert lijfsbehoud Santos met fans

Gisteren

23.57Feyenoord stelt nieuwe medewerker op non-actief
23.41'Deze man heeft geen plaat voor zijn kop, maar een hele garagedeur'
23.37PSV domineert de Eredivisie op alle fronten
23.36Van Hooijdonk ziet probleem voor Oranje: 'Poule geen probleem, maar daarna...'
23.35Farioli slaat terug na bekeruitschakeling: FC Porto wint overtuigend
23.25Kieft kijkt met verbazing naar ex-Ajax-ster: 'Dacht dat hij de top zou halen'
23.25ESPN-analisten unaniem over 'harde tackle' op Ajax-spits Weghorst: 'By far!'
23.25El Ahmadi geniet: 'Hij is misschien wel de beste middenvelder van de Eredivisie'
23.20Real Madrid loopt rood aan en incasseert tegen Celta tweede nederlaag
23.20WK-clash met Mo Salah op het programma: 'Het zal fijn zijn om hem opnieuw te zien'
23.05Negen man Real Madrid verliest van Celta de Vigo: FC Barcelona loopt uit
22.48Aanvalstrio Napoli, inclusief Lang, ook in topper tegen Juventus van grote waarde
22.37Højlund schittert: Napoli wint beladen kraker van Juventus
22.26Oosting wint dankzij uitblinkende Janssen ook eerste competitieduel met Antwerp
22.17Slot en Wiegman bij laatste drie voor titel Coach van het Jaar
22.05Perez haalt uit naar Eredivisie-trainer: 'Tótaal geen respect voor arbitrage'
22.01Geen degradatie voor Neymar: Santos wint cruciaal laatste duel
21.35'Extra station' Timber houdt Steijn uit de basis: 'Hij is de betere speler'
21.30El Ahmadi looft 'type Ødegaard' bij PSV: 'Zó comfortabel, echt een kwaliteit'
21.28Wijndal zorgt voor hilariteit: 'Die heeft het WK nog niet uit zijn hoofd gezet'
21.06'Interne oorlog bij Manchester United: Scholes persona non grata in kleedkamer'
21.05'Het kan niet zo zijn dat je met deze kwaliteiten onder Ajax staat'
21.02Hoefkens ziet 'bijna perfect' NAC verliezen van Sparta: 'Dat ga ik ze laten zien'
21.00Van den Brom lyrisch over Twente-uitblinker: 'Hoorde dat hij niet kan verdedigen'
20.41Wondergoal van 'Rafael van der Vaart 2.0' helpt HSV aan zege op Bremen in derby
Resultaten x
Overige

Simplicio, Ramsey, Van Eck, Ruiz, Benitez, Dzeko, Asamoah

Behalve het binnenlandse nieuws komt er ook veel nieuws van over de grenzen binnen op de redactie. Om het overzichtelijk te houden bundelt ELF Voetbal de belangrijkste buitenlandse wetenswaardigheden in een round-up en vult die gedurende de dag aan.

01-06-2010 20:30 door Redactie ELF Voetbal

ROME - Fabio Simplicio verruilt Palermo voor AS Roma. De dertigjarige middenvelder tekent een driejarig contract bij de Romeinen. De transfer is opvallend, omdat Simplicio per 1 juli transfervrij zou zijn. Roma wilde de concurrentie echter voor zijn en kocht de laatste contractmaand van de middenvelder af voor een bedrag van naar verluidt 1,1 miljoen euro.

LONDEN -
Aaron Ramsey krijgt het vertrouwen van Arsenal. De negentienjarige aanvaller tekende een nieuw contract bij de club uit Londen. De duur van de nieuwe verbintenis werd echter niet bekend gemaakt. Ramsey is op dit moment herstellende van een beenbreuk opgelopen in de wedstrijd tegen Stoke City.

JENA -
René van Eck vertrekt bij FC Carl Zeiss Jena. De Nederlander heeft zelf zijn ontslag ingediend bij de Duitse derdedivisionist. De reden voor het vertrek van Van Eck is niet bekend gemaakt. Een vervanger voor de 44-jarige Rotterdammer is al gevonden. Jürgen Raab is benoemd als nieuwe hoofdtrainer.

ENSCHEDE
- Spaanse media berichten dat Bryan Ruiz zich in de belangstelling mag verheugen van Valencia. De Costa Ricaanse goaltjesdief van FC Twente zou bij de club uit de Sinaasappelstad de opvolger moeten worden van de naar FC Barcelona vertrokken David Villa. Valencia zou geen problemen hebben om de afkoopsom van vijftien miljoen euro te betalen, aangezien ze voor Villa veertig miljoen ontvingen.

LIVERPOOL - Volgens de Engelse boulevardkrant The Sun is Rafael Benitez de belangrijkste kandidaat om José Mourinho op te volgen als coach van Internazionale. Voorzitter Massimo Moratti heeft laten weten zeer gecharmeerd te zijn van de Spaanse oefenmeester. Het is echter de vraag of Benitez de klus in Milaan aandurft. Inter veroverde het afgelopen seizoen de landstitel, beker en Champions League.

WOLFSBURG - Edin Dzeko (24) blijft nog een seizoen bij VfL Wolfsburg. Clubs die de aanvaller wilde overnemen hadden tot maandagnacht de tijd om de transfersom van 40 miljoen euro neer te tellen, maar zover kwam het niet. Enige serieuze kandidaat was Manchester City. Het bod van de Engelsen voldeed echter niet aan de wensen van Wolfsburg, zo liet directeur Dieter Hoeness weten. Trainer Steve McClaren zal daar niet rouwig om zijn. Dzeko, wiens contract nog één jaar doorloopt, was in de afgelopen twee seizoenen goed voor 49 treffers in de Bundesliga.

HAMBURG - Gerald Asamoah verkast van Schalke 04 naar FC St. Pauli. De 31-jarige aanvaller tekende een tweejarig contract bij de Duitse club. Asamoah speelde in tien seizoenen liefst 279 competitiewedstrijden voor Schalke en maakte 44 goals. Hij is ook 43-voudig international voor Duitsland.




Aanmelden
avonturiers Laatste: Orhan Dzepar blij met keuze voor Olympiakos Nicosia: "In de zomer was het ruim veertig graden"
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met.. Brian Priske?
transfergeruchten Laatste: Dit is de verdediger waarop zowel Ajax als PSV azen: Ko Itakura
superelf Laatste: SuperELF Ben Rienstra, veelzijdige middenvelder
kleedkamerhumor Laatste: Alexander Büttner, grappenmaker bij Vitesse: "Als ik me verveel pak ik er een rolletje tape bij"
jukebox Laatste: DE JUKEBOX: Carlens Arcus (Vitesse)
cultheld Laatste: Iván Campo: Koninklijke kelderklasser
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.