Laatste nieuws
06.24Hwang verkozen tot Man van de Wedstrijd na heldenrol tegen Tsjechië
06.02Zuid-Korea wanhoopt duidelijk niet na een 1-0 achterstand
06.00Pérez blijft smijten met miljoenen en wil ook West Ham-ster naar Madrid halen
06.00Nieuw transfersysteem: clubs halen opgelucht adem
05.57Feyenoorder Hwang pakt met goal en assist hoofdrol bij WK-zege Zuid-Korea
05.56Feyenoorder Hwang bezorgt Zuid-Korea zwaarbevochten zege op Tsjechië
05.40Internet gaat los na WK-treffer van Feyenoorder Hwang: 'De trots van Zuid'
05.40VI Live: Feyenoorder Hwang goud waard met doelpunt en assist tegen Tsjechië
05.27VI Live: Feyenoorder Hwang zorgt voor verdiende gelijkmaker tegen Tsjechië
05.18VI Live: Krejci kopt Tsjechië volledig tegen de verhouding in op voorsprong
05.02Bondscoach Zuid-Afrika blijft strijdvaardig na verlies tegen Mexico: 'Ik geloof'
04.49VI Live: Zuid-Korea en Tsjechië gaan rusten, vooralsnog geen spektakelstuk
04.25Trump ontzegt nóg een land de toegang: geen fans welkom op WK
04.25Feyenoorder Hwang helpt Zuid-Korea met goal en assist aan WK-winst op Tsjechië
04.15VI Live: Zuid-Korea krijgt eerste mogelijkheden tegen Tsjechië
04.05WK LIVE: Groep A krijgt vorm, Mexico en Zuid-Korea nemen afstand met eerste zeges
04.05Praat mee op VP: Zuid-Korea - Tsjechië
04.00Van Dijks bijzondere weg: van afwijzing in Oranjejeugd tot aanvoerder op WK
03.54Van der Vaart wijst naar zwakke plek van 'wereldgozer' Heitinga: 'Is zijn manco'
03.25Grote klap voor WK-organisator Canada: sterspeler mist start van het toernooi
03.20Keeper Verbruggen ontbreekt opnieuw op training Oranje
02.50'Openingsduel Mexico en Zuid-Afrika krijgt nare bijsmaak door chaos rond Azteca'
02.20WK LIVE: beurt aan Zuid-Korea en Tsjechië na chaotisch vuurdoop van WK
02.11Valentijn Driessen is duidelijk: 'Met strik eromheen zo afleveren bij Real Madrid'
01.55Verweij komt met opvallend verhaal over Weghorst: 'Dat verhaal ging al bij Ajax'
01.40Koeman gaat goede vriend opbellen over WK-tegenstander: 'Beter om hem te bellen'
01.26Anco Jansen haalt uit naar Oranje-assistent: 'Een slecht signaal, echt absurd'
01.11Sneijder en Van der Vaart hebben opvallend plan: 'Hij hoofdtrainer, ik assistent'
01.03Maker eerste WK-goal bedankt thuispubliek voor steun
00.45WK Praat-tafel geniet van hachelijk WK-moment: 'Zou hij thuis geoefend hebben?'
00.42Broos opvallend mild over Zuid-Afrika: 'Mijn team heeft een goede wedstrijd gespeeld'
00.15Het 'nachtbraak-WK': de tijdsverschillen van de speelsteden met Nederland
00.10'PSV weet meer: drie oefenwedstrijden in aanloop naar nieuw seizoen bekend'
00.0231-voudig Oranje-international haalt hard uit: 'Blijf dan thuis, mijn WK verziekt'
00.00'Real Madrid voegt nóg een ster toe aan selectie: Man City-smaakmaker is binnen'
Resultaten x
Overige

Deel 2: Cassetti, Tzavelas, Adriano, Hickersberger, Zitka, Bratu

Behalve het binnenlandse nieuws komt er ook veel nieuws van over de grenzen binnen op de redactie. Om het overzichtelijk te houden bundelt ELF Voetbal de belangrijkste buitenlandse wetenswaardigheden in een round-up en vult die gedurende de dag aan. Hieronder deel 2 van vandaag.

03-06-2010 21:42 door Redactie ELF Voetbal

ROME - Marco Cassetti blijft bij AS Roma. De 33-jarige verdediger heeft zijn contract bij de Romeinen tot de zomer van 2011 verlengd. Cassetti staat sinds 2006 onder contract bij Roma.

FRANKFURT -
Giorgios Tzavelas verruilt Panionios in zijn geboorteland Griekenland voor Eintracht Frankfurt. De 23-jarige verdediger tekent een driejarig contract bij de Duitse club. Tzavelas moet bij Frankfurt de opvolger worden van Christoph Spycher, die naar Young Boys vertrok. De verdediger gaat overigens niet naar het WK. Hij behoorde tot de laatste twee afvallers.

ROME -
Claudio Ranieri, de trainer van AS Roma, heeft in de Italiaanse media zijn mond opengedaan over Adriano. De 28-jarige Italiaanse spits komt deze zomer naar zijn club. Maar de laatste tijd haalt Adriano wederom regelmatig het nieuws vanwege zijn losbandige leven, waarbij drugs, alcohol, uitgaan en incidenten voorop staan. "Ik geef mijn spelers totale vrijheid buiten het veld. Ik verwacht dat ze daar verstandig mee omgaan en dat ik ze niet uit een kroeg hoef weg te halen", aldus Ranieri, die hoopt dat Adriano veranderd is. "Hij is nu 28 jaar en ik vertrouw erop dat hij zichzelf onder controle heeft."

MANAMA - Josef Hickersberger wordt opnieuw bondscoach van Bahrein. De 62-jarige Oostenrijker begint op 1 juli en is daarmee de opvolger van Milan Macala. De Tsjech kreeg geen contractverlenging, nadat het land zich op het nippertje niet plaatste voor het WK. In de beslissende baragewedstrijd verloor het Midden-Oosten staatje van Nieuw-Zeeland. Hickersberger was al bondscoach van Bahrein in 1988. Tijdens het EK van 2008 was hij bondscoach van Oostenrijk en afgelopen seizoen was hij oefenmeester van Al Wahda uit de Verenigde Arabische Emiraten.

PRAAG - Daniel Zitka heeft zijn contract bij RSC Anderlecht met onmiddellijke ingang laten ontbinden. De 34-jarige doelman hoeft niet lang te zoeken naar een nieuwe club, want maandag staat hij alweer op het trainingsveld bij Sparta Praag. Dat meldt de Tsjechische goalie op zijn eigen website. Hij tekent een tweejarig contract bij zijn oude werkgever. Zitka, die nog een contract had tot medio 2011 in Brussel, had geen zin om weer een jaar op de reservebank plaats te nemen.

BOEKAREST - Florin Bratu heeft weer een nieuwe club gevonden. De 30-jarige spits gaat volgend seizoen spelen voor Litex Lovech. De 14-voudig Roemeens international is afkomstig van Dinamo Boekarest. Hij scoorde 42 doelpunten in 109 duels in de hoogste divisie van zijn vaderland. Eerder speelde Bratu voor onder meer Galatasaray, FC Nantes en Valenciennes. Litex leent Bratu voor een jaar, met een optie tot koop.




Aanmelden
cultheld Laatste: Álvaro Recoba, de beste Chinees van Uruguay
transfergeruchten Laatste: Wie is Ozziel Herrera? Het Mexicaanse transfertarget van PSV, Feyenoord én Ajax
superelf Laatste: SuperELF Michael de Leeuw: Goirlese goalgetter
avonturiers Laatste: Frank Sturing geniet in Canada: “Maar voor Europa moet alles echt kloppen”
kleedkamerhumor Laatste: Ralf Seuntjens: "De fysioruimte is de thermometer van een team”
jukebox Laatste: De Jukebox: Michael Chacón (FC Emmen)
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met... Mauro Camoranesi?
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.