Mexico profiteert van schutterende verdediging Italië
Regerend wereldkampioen Italië heeft in een oefenduel met Mexico alles behalve indruk gemaakt. De Squadra Azzurri verloor terecht met 2-1.

Traditiegetrouw kon de Italiaanse ploeg altijd bouwen op een sterke, solide verdediging, maar daar bleek tegen de Mexicanen helemaal niets van. De laatste lijn, met de toch ervaren Fabio Cannavaro aan het roer, schutterde enkele keren opzichtig en kwam met twee tegentreffers nog goed weg.
Mexico, dat vorige week nog met 2-1 verloor van Nederland, speelde juist frivool en kwam na zeventien minuten op voorsprong via Carlos Vela. De statische Italiaanse verdedigers hadden geen grip op de bewegelijke Mexicaanse aanvallers en dat zorgde voor veel problemen. Op een gegeven moment doken zelfs drie aanvallers van Mexico op voor de neus van Gianluigi Buffon, maar Cannavaro kon op het laatste moment redden.
Dat lukte de routinier in de 84ste minuut niet meer toen Alberto Medina bij hem wegsprintte richting een steekbal van Blanco. Medina profiteerde maximaal en scoorde de 2-0. Een minuut voor tijd maakte Leonardo Bonucci nog wel de 2-1, maar het leed was voor Italië al geschied.
Bij Mexico hadden PSV'ers Carlos Salcido en Maza Rodriguez een basisplaats. Die laatste werd na een 69 minuten vervangen door AZ-speler Hector Moreno.
Reageer op dit nieuwsbericht
Laatste nieuws
- 21:59 'Je bent hier echt een god'
- 21:46 Martínez nog niet naar Barcelona
- 21:36 Afellay op de bank tegen Athletic
- 21:28 Guardiola coacht vrijdag laatste wedstrijd
- 21:21 Wildschut debuteert bij Jong Oranje
- 21:10 'Contractbesprekingen Arbeloa bijna klaar'
- 20:57 Neymar en Ganso naar halve finale 'Champions League'
- 20:43 Oud-Ajacied bedwingt bondscoach Advocaat
- 20:30 Barton niet in beroep tegen lange verbanning
- 20:23 Peperdure spits basisklant bij Engeland
- 20:07 Ronaldo wil volgend seizoen zes prijzen met Real
- 20:02 Stekelenburg fit genoeg voor groepstraining Oranje
- 19:54 'Hulk ideale opvolger van Drogba'
- 19:43 Broers komen elkaar weer tegen bij Basel
- 19:38 Beloftenelftal Oranje verliest van Japan
- 19:23 Tsjechië heeft duidelijke doelstelling
- 19:16 Van Veldhoven wil drie versterkingen
- 19:07 Vallecano neemt afscheid van eindverantwoordelijke
- 19:01 'WBA sprak al met opvolger Hodgson'
- 18:54 Fabregas: 'Hij moet de club aan prijzen helpen' 1
- 18:45 Ajax wil snel rondkomen met Tottenham Hotspur
- 18:37 Grootverdiener moet Villarreal snel verlaten
- 18:30 Dortmund verlengt contract elfvoudig international
- 18:22 Robben voegt zich bij selectie Nederlands elftal
- 18:18 'We hebben vaker dit soort blessures gezien'

