Je bent hier: HomeNieuwsBayern laat oog vallen op Stekelenburg

ELF Voetbal

  • Home
  • Live
  • WINKEL
  • Archief
  • Top 100
  • Video's
  • Magazine
  • Afgelastingen
  • Abonnee
  • Nieuwsbrief
  • Reizen
  • Voetbalshop
  • Twitter
  • Hyves
  • Hyves
Registreer
  • CompetitiesToon competities
  • TeamsToon competities
  • SpelersToon competities
  • Eredivisie
  • Jupiler League
  • Premier League
  • La Liga
  • Bundesliga
  • Serie A
  • Ligue 1
  • Jupiler Pro League
  • Scottish Premier League
  • Champions League
  • Europa League
  • EURO2012

Bayern laat oog vallen op Stekelenburg

Door BART VAN DOOIJEWEERT __ gepubliceerd op 5 juli '10 11:35

Louis van Gaal wil Maarten Stekelenburg naar Duitsland halen. De Oranje-doelman moet het keepersprobleem van de Duitse kampioen oplossen.

Foto

Dat Stekelenburg aan een uitstekend WK bezig is, is ook in Zuid-Duitsland niet onopgemerkt gebleven. Met een schitterende redding op een schot van Kaká hield de doelman Nederland op de been in de kwartfinale tegen Brazilië. In de achtste finale was de Ajacied met enkele reddingen op Slowaakse inzetten ook al doorslaggevend.

Het voetbaltijdschrift Kicker meldt dat Stekelenburg samen met de Fransman Stéphane Ruffier van AS Monaco kandidaat is om de nieuwe nummer 1 van Bayern te worden.

Bij de verliezend finalist van de Champions League stond dit seizoen oudgediende Hans-Jörg Butt onder de lat. De Rekordmeister heeft na het stoppen van levende legende Oliver Kahn in 2008 nog geen geschikte opvolger kunnen vinden. Stekelenburg heeft in Amsterdam nog een contract tot 2012.

  • Tweeten

Reageer op dit nieuwsbericht

Voorwaarden
2000 karakters over
  • :)
  • ;)
  • :D
  • ;D
  • 8)
  • :S
  • :(
  • :o
  • :@
  • :$
  • :1

Reacties

Jonyb
5 juli '10 11:41
Avatar Jonyb
Nederlanders worden nog is populair in Duitsland. :D
Reacties
1
-
Beoordeling +0
+
Reageer
Reageer
Interista
5 juli '10 11:50
Avatar Interista
ja zeker als je kijkt hoe belangrijk van gaal, robben en van bommel waren voor bayern maar ook mathijsen, elia en van nistelrooy ook nog een klein beetje voor hsv dan wordt de bundesliga steeds populairer in nederland.
Reacties
0
-
Beoordeling +0
+
Reageer
Reageer
GrWi
5 juli '10 11:45
Avatar GrWi
Stekelenburg doet het geweldig. Zou goed zijn voor zijn ontwikkeling als hij naar en topclub gaat, want helaas is Ajax dat al jaren niet meer.
Reacties
7
-
Beoordeling -2
+
Reageer
Reageer
Johnasd
5 juli '10 13:48
Avatar Johnasd
En NEC is het nog nooit geweest
Reacties
4
-
Beoordeling +0
+
Reageer
Reageer
lifel3ss
5 juli '10 14:03
Avatar lifel3ss
Niet zo afvallig man! hij zeg ttoch "helaas"? respecteer het dan!
Natuurlijk apart dat hij het per sé over de boeg van Ajax moet gooien, en niet PSV/Feyenoord, en mogelijk is hij nogal sarcastisch maar laat je eens niet uitlokken tot zinloze discussies.
Reacties
0
-
Beoordeling +0
+
Reageer
Reageer
GrWi
5 juli '10 15:06
Avatar GrWi
Bedoelde het idd niet negatief. Ajax is het beste dat Nederland ooit gekend heeft, maar als je al jaren geen CL meer speelt is dat toch iets van vroeger. Beetje kort lontje zeg. Zal wel door het weer komen.
Reacties
2
-
Beoordeling +0
+
Reageer
Reageer
Adrian1990
5 juli '10 19:15
Avatar Adrian1990
Ik denk eerder dat men het beter op een iets andere manier kan zeggen volgende keer, ikzelf vatte t ook redelijk negatief op.
Reacties
1
-
Beoordeling +0
+
Reageer
Reageer
schone23
5 juli '10 19:25
Avatar schone23
maar wat maakt dat nou weer uit let maar op dat komt nog wel
Reacties
0
-
Beoordeling +0
+
Reageer
Reageer
Franky
5 juli '10 14:12
Avatar Franky
Het kan zijn dat je vind dat Ajax geen topclub is maar zeg dan meteen dat heel Nederland geen topclubs meer heeft :1
Reacties
1
-
Beoordeling +0
+
Reageer
Reageer
emiel
5 juli '10 14:41
Avatar emiel
stel je niet aan man
Reacties
0
-
Beoordeling +0
+
Reageer
Reageer
ViolentRed
5 juli '10 11:47
Avatar ViolentRed
Ik hoop, dat hij nog een jaartje blijft. Als het team grotendeels intact blijft, gaat Ajax hoge ogen gooien voor het kampioenschap en kunnen ze in de Champions League ook nog leuk mee.
Reacties
2
-
Beoordeling -1
+
Reageer
Reageer
Boerebroek
5 juli '10 13:07
Avatar Boerebroek
Ik hoop niet dan Van Gaal dezelfde fout maakt als bij Barcelona, waar op een gegeven moment iets van zeven spelers in de basis stonden?

Stekelenburg is het natuurlijk van harte gegund!
Reacties
0
-
Beoordeling +0
+
Reageer
Reageer
Ruben Ruben
6 juli '10 13:17
Avatar Ruben Ruben
Haha.
Wanneer was ook alweer de laatste keer dat Ajax zich überhaupt wist te plaatsen voor de Champions League?

5 JAAR GELEDEN.
Maar, toen hebben ze wel leuk mee gedaan hoor!
Tweede ronde, goed hè!

Nee, dit wordt gewoon weer een jaartje Europa League voor de ex-toppers uit Amsterdam
1x gewijzigd (laatste keer: 06/07/2010 13:52)
Reacties
0
-
Beoordeling +0
+
Reageer
Reageer
JB63
5 juli '10 13:10
Avatar JB63
Kan er aub opgehouden worden met de buitensporige Stekelenburg verering?

Het schot van Kaka door het midden van het doel had elke tegenhouder in de eredivisie of jupilerleague (ten Rouwelaar, Babos, Lucio, Verhoeven, Pieckenhagen, Boffin enz enz) er uit gehouden.

De 1-0 van Brazilië was uitermate zwak gekeept.

Ook tegen Slowakije was er 1 schot door het midden van de goal en 1 lucky bal op zijn elleboog.
Reacties
17
-
Beoordeling -3
+
Reageer
Reageer
GrWi
5 juli '10 13:26
Avatar GrWi
Jij bent duidelijk een Stekelenburghater. Die 1-0 was niet sterk, maar ook zeker niet 'uitermate zwak' gekeept. De redding op het schot van Kaka was geweldig en die bal was er bij 9 vd 10 keepers in gegaan. Door het midden? Die bal was in de kruising gegaan. Ik had weinig vertrouwen in Stekelenburg, maar hij doet het boven verwachting.
Reacties
2
-
Beoordeling +1
+
Reageer
Reageer
JB63
5 juli '10 16:00
Avatar JB63
De herhalingen van achter de goal bij die redding zijn uiterst zeldzaam.

Ten eerste tikt hij de bal weg voor hij opzij valt, ten tweede ligt hij na zijn duik nog een halve meter van de paal af.

Camera's vanaf de middenlijn geven een nogal vertekend beeld. ;-)

De 1-0 was wel heel zwak gekeept.
Als keeper heb je 2 opties: je blijft staan (niet de beste keuze) of je gaat voor de bal.
Zoals Stekelenburg ergens halverwege in het niemandsland gaan stilstaan en afwachten wat er gebeurt is absoluut geen optie!
Dat leren hier de meisjes D al op keepertrainen.

Kijk ook nog maar eens naar de herhaling van achter het doel bij de eerste "redding" tegen Slowakije.
Die bal komt recht op hem af.

Bij de tweede redding gaat hij naar de grond, terwijl de bal omhoog gaat.
Met een gelukje krijgt hij de bal tegen zijn elleboog.

Ik ben geen Stekelenburg hater, vindt alleen dat hij zwaar overschat wordt als keeper.
TV-commentatoren die het zelfs over "Maarten van der Sar" hebben en zo.
Reacties
1
-
Beoordeling +0
+
Reageer
Reageer
ViolentRed
5 juli '10 20:11
Avatar ViolentRed
Bij die tweede bal tegen Slowakije anticipeert hij waar de bal kan komen en dekt dat hele gebied af. Dat is nou goed keepen. Ik dacht, dat je het daar juist mee eens was?
Reacties
0
-
Beoordeling +0
+
Reageer
Reageer
Umfufu
5 juli '10 13:53
Avatar Umfufu
JB63, Je begint nu echt lachwekkend te worden in je anti-Steek-heid. Als we jou moeten geloven hebben zowel van Marwijk als von Gaal het helemaal mis en dus totaal geen verstand van keepers :1
Ik snap dat het moeilijk is om te gaan met het feit dat hij dit toernooi uitgroeit tot een keeper met wereldklasse nadat jij hem een aantal weken geleden tot aan de grond hebt afgebrand. Neem dan gewoon je verlies, dat siert je meer dan maar trots door te gaan terwijl de resultaten het tegenovergestelde laten zien.
Reacties
0
-
Beoordeling +1
+
Reageer
Reageer
lifel3ss
5 juli '10 14:07
Avatar lifel3ss
KAN IEMAND DEZE GEK van de site afgooien? alles wat maar met Ajax te maken heeft kan niets, dat haat je. Zodra Steekelenburg danwel bij Bayern zit ben je wer tevreden met hem, zoals Sneijder of De Jong.
Natuurlijk, hij is niet van niveau vd Sar, maar vd Sar is verleden tijd en je zet jezelf compleet voor schut door Steekelenburg te vergelijken met Babos of te Rouwelaar. Zelfs ZIJ zullen dat beamen.

Begrijp ik je verkeerd, of bedoel je dan ook meteen dat Bayern ten Rouwelaar zou kunnen kopen, omdat ie goedkoper is en even goed?
Reacties
1
-
Beoordeling +1
+
Reageer
Reageer
JB63
5 juli '10 16:07
Avatar JB63
Dat begrijp je inderdaad verkeerd.
Stekelenburg is zeker beter dan ten Rouwelaar.
Alleen had ten Rouwelaar deze bal van Kaka van de honderd keer er ook minstens 80 x uitgehouden.
Reacties
0
-
Beoordeling -1
+
Reageer
Reageer
Franky
5 juli '10 14:18
Avatar Franky
uuhhmm, NEE, Stekelenburg is een keeper van topniveau! Die bal heeft een normale keeper niet!

Je maakt een foutje!
De 1-0 van Brazilië was uitermate zwak VERDEDIGD!! Als keeper kun je niks doen bij zo'n 1 tegen 1 situatie! :S

Je kunt wel een beetje zien dat je voor ADO bent; Typische Ajax haters! Hij heeft niet voor niets MAAR 20 tegentreffers in het hele seizoen gehad! :1
Reacties
3
-
Beoordeling +1
+
Reageer
Reageer
JB63
5 juli '10 16:04
Avatar JB63
Als ik een Ajax-hater zou zijn, waarom geef ik dan gefundeerd aan dat Vermeer een betere keeper is dan Stekelenburg?
Bij welke club zit Vermeer ook al weer?
Reacties
2
-
Beoordeling -1
+
Reageer
Reageer
lifel3ss
5 juli '10 19:31
Avatar lifel3ss
Waar lees ik dat dan van je?
Reacties
1
-
Beoordeling +1
+
Reageer
Reageer
JB63
5 juli '10 19:37
Avatar JB63
Sorry, niet in dit draadje.
Wel bijv. in het draadje over Vorm die voor 2,5 miljoen weg mag en de vele eerdere discussies over keepers op elfvoetbal.
Reacties
0
-
Beoordeling -1
+
Reageer
Reageer
Boerebroek
5 juli '10 14:24
Avatar Boerebroek
Kan jij aub ophouden?
Reacties
5
-
Beoordeling +0
+
Reageer
Reageer
Snitzer
5 juli '10 14:52
Avatar Snitzer
jb je bent een sukkel omdat tot je grote frustratie ado maar ternauwernood in de eredivisie is gebleven en het woord succes kunnen de hagenezen niet!!!
Reacties
4
-
Beoordeling +0
+
Reageer
Reageer
JB63
5 juli '10 16:05
Avatar JB63
Fijn om te zien dat er zo met argumenten wordt gediscussieerd!
Reacties
3
-
Beoordeling -1
+
Reageer
Reageer
GrWi
5 juli '10 16:08
Avatar GrWi
Eens. Je onderbouwt het wel. Ben het er niet mee eens (was dat voor het toernooi wel deels, maar heb me door Stekelenburg laten overtuigen), maar je mag die mening hebben. Jammer dat er idd weinig inhoudelijk gereageerd wordt.
Reacties
0
-
Beoordeling +0
+
Reageer
Reageer
Niekson
5 juli '10 19:15
Avatar Niekson
je hebt mij iig wel overtuigt plus dat schot van kaka was ook wel erg zacht hoor dus dat was niet heel fantastisch goed maar meer niet
Reacties
0
-
Beoordeling +0
+
Reageer
Reageer
ViolentRed
5 juli '10 20:09
Avatar ViolentRed
Kritiek zonder argumenten is inderdaad niet echt zinning. Constant kritiek leveren met argumenten, die keer op keer ontkracht worden, is echter ook niet al te sterk.
Reacties
0
-
Beoordeling +1
+
Reageer
Reageer
phalkers
5 juli '10 19:43
Avatar phalkers
Wat dom ouwehoeren zeg.
Volgens mij moet jij gaan kijken bij veldhockey
Reacties
0
-
Beoordeling +0
+
Reageer
Reageer
yorannie
5 juli '10 19:12
Avatar yorannie
Stekelenburg keept gewoon een uitstekend toernooi!
Die 1-0 van Brazilië schoof Robinho goed onder hem door en bovendien Julio Cesar de zoals de meeste van mening zijn beste keeper van het moment maakte een megamisser en daarom is het meteen een overschatte keeper? Die bal van Kaka heeft hij technisch perfect gepakt! Dat schot van Dsudzack was een geweldig reflex aangezien hij de bal pas laat zag en hij volgensmij ook nog licht getoucheerd werd door een slowaakse speler. Die 1 op 1 actie met Vittek pakte die prima want hij kwam gewoon goed en op tijd uit.
Ik heb Stekelenburg altijd een goede keeper gevonden alleen hij had altijd wat mindere wedstrijden en momenten maar zoals hij nu keept en Nederland regelmatig op de been houd kan ik niets anders zeggen dan dat hij een erg sterk toernooi keept. Bij Ajax was het dit seizoen ook al goed zichtbaar dat hij grote vooruitgang boekt. 20 Doelpunten tegen is zeer weinig. Ik weet niet hoever Vermeer op het moment is in zijn ontwikkeling, maar ik denk dat die rijp is voor een basisplaatst en Stekelenburg kan vervangen. Stekelenburg is toe aan een stap hogerop!
Reacties
6
-
Beoordeling +0
+
Reageer
Reageer
lifel3ss
5 juli '10 19:33
Avatar lifel3ss
Dat schot van Dsudzack was een geweldig reflex aangezien hij de bal pas laat zag en hij volgensmij ook nog licht getoucheerd werd door een slowaakse speler.

Wat bedoel jij? dacht dat jij het had over Steekelenburg op het WK, nu staan er opeens 1 slowaak, 1 Hongaar en 1 Nederlandse doelman tegelijk op het veld?
Reacties
0
-
Beoordeling +0
+
Reageer
Reageer
JB63
5 juli '10 19:33
Avatar JB63
Niet om lullig te doen, maar de bal van Kaka pakte Stekelenburg helemaal niet "technisch perfect".

Hij pakte die bal met zijn verkeerde hand!

En als je wilt weten waarom het zijn verkeerde hand is, ga dan voor de spiegel staat, probeer allebei je handen zo ver mogelijk naar de linker bovenhoek uit te strekken en kijk eens goed welke hand dichter bij die bovenhoek is: je linker- of je rechterhand.

Het feit dat Stekelenburg de bal met zijn verkeerde hand kan wegtikken geeft al aan dat de bal niet in de kruising zat. Dan kan je er met je verkeerde hand gewoonweg niet bij!
Reacties
4
-
Beoordeling +0
+
Reageer
Reageer
GARANTH
5 juli '10 20:05
Avatar GARANTH
bal boven schouder is rechterhand als die links komt..
Reacties
0
-
Beoordeling +0
+
Reageer
Reageer
ViolentRed
5 juli '10 20:07
Avatar ViolentRed
In dit geval vertrouw ik toch liever een topkeeper als Van Breukelen dan jij. En Van Breukelen zei, dat hij het technisch perfect deed. Met rechts kan je namelijk bij zo'n duik makkelijker over je hoofd buigen en daarnaast de bal harder wegduwen. En dat de bal niet de kruising in kan gaan, als hij hem met rechts kan pakken, is ook onzin. Het zou namelijk best kunnen, dat hij met links verder dan de kruising kwam en met rechts precies tot de kruising. En het is best logisch om met je technisch beste hand die hele kant te dekken.
Reacties
1
-
Beoordeling +1
+
Reageer
Reageer
lifel3ss
5 juli '10 21:28
Avatar lifel3ss
weer een mythe van JB dus die het niet eens tot de mythbusters redde.
het verhaal van violentred bezit in mijn ogen meer logica, het gaat er tenslotte niet alleen om hoever je komt, ook of je de bal er makkelijk mee uit kunt houden. En de positionering van de keeper komt helemaal niet ten sprake in JB's argumentatie;
Als Steekelenburg de bal links verwachtte en daarom al 2 stappen naar links doet, kan hij er met het grootste gemak al bij met zijn "verkeerde" hand, en dan zegt dat niet dat de bal niet in de kruising ging.
Reacties
0
-
Beoordeling +1
+
Reageer
Reageer
Benjani
5 juli '10 22:13
Avatar Benjani
@JB63
gast jij hebt echt 0,0 verstand van keepers blijkbaar
hij pakt hem niet met zijn verkeerde hand, want met die hand kom je verder als die bal boven je vliegt..
en als jij stekelenburg geen goeie keeper vind (want daar komt het wel op neer met wat je allemaal voor lulargumenten gebruikt) dan zit er toch wat los bij jou..
ik was ook geen fan van Stekelenburg, en vond het vreselijk dat van der Sar niet meeging naar het WK.. maar Stekelenburg heeft mij overtuigt met zijn geweldige kwaliteiten en ik ben gewoon fan van die man geworden, WAT EEN HELD

moet je kijken hoeveel mensen het met je oneens zijn.. misschien ligt het niet aan Stekelenburg maar aan jou zicht op het voetbal of op het feit dat je gewoon anti-ajax of anti-stekelenburg bent of iets..

steun je land en gun die man het beste ipv je tijd hier te verdoen om je irritatie op Stekelenburg af te reageren

STEKELENBURG KOMT MET HET NEDERLANDSELFTAL TERUG IN NEDERLAND MET DE WORLDCUP!!!!!!:D:D:D:D:D
Reacties
0
-
Beoordeling +1
+
Reageer
Reageer
rienk
6 juli '10 11:07
Avatar rienk
Ik gun het stekelenburg om naar bayern te gaan hij is te goed voor ajax.
Reacties
0
-
Beoordeling +0
+
Reageer
Reageer
2000 karakters over
  • :)
  • ;)
  • :D
  • ;D
  • 8)
  • :S
  • :(
  • :o
  • :@
  • :$
  • :1

Laatste nieuws

  • 22:17 'Onmenselijk' Azerbeidzjan kandidaat voor EK 2020
  • 22:11 Advocaat weet wie hij wil hebben
  • 22:04 Coach Nederlanders blijft langer
  • 21:59 'Je bent hier echt een god'
  • 21:46 Martínez nog niet naar Barcelona
  • 21:36 Afellay op de bank tegen Athletic
  • 21:28 Guardiola coacht vrijdag laatste wedstrijd
  • 21:21 Wildschut debuteert bij Jong Oranje
  • 21:10 'Contractbesprekingen Arbeloa bijna klaar'
  • 20:57 Neymar en Ganso naar halve finale 'Champions League'
  • 20:43 Oud-Ajacied bedwingt bondscoach Advocaat
  • 20:30 Barton niet in beroep tegen lange verbanning
  • 20:23 Peperdure spits basisklant bij Engeland
  • 20:07 Ronaldo wil volgend seizoen zes prijzen met Real
  • 20:02 Stekelenburg fit genoeg voor groepstraining Oranje
  • 19:54 'Hulk ideale opvolger van Drogba'
  • 19:43 Broers komen elkaar weer tegen bij Basel
  • 19:38 Beloftenelftal Oranje verliest van Japan
  • 19:23 Tsjechië heeft duidelijke doelstelling
  • 19:16 Van Veldhoven wil drie versterkingen
  • 19:07 Vallecano neemt afscheid van eindverantwoordelijke
  • 19:01 'WBA sprak al met opvolger Hodgson'
  • 18:54 Fabregas: 'Hij moet de club aan prijzen helpen' 1
  • 18:45 Ajax wil snel rondkomen met Tottenham Hotspur
  • 18:37 Grootverdiener moet Villarreal snel verlaten

Nieuws met meeste reacties

  • 13:45 Welke aanvaller moet thuisblijven? 8
  • 08:07 Leerdam stelt Feyenoord teleur 6
  • 07:28 De Jong doet aangifte 5
  • 13:41 Robben mag bij Oranje gewoon van elf meter aanleggen 4
  • 07:18 'Een gemiste penalty... Zal toch wel vaker voorkomen' 2

Features

Nationaal

  • VlagNederlands elftal

Competities

  • VlagEredivisie
  • VlagJupiler League
  • VlagPremier League
  • VlagLa Liga
  • VlagBundesliga
  • VlagSerie A
  • VlagLigue 1
  • VlagJupiler Pro League
  • VlagScottish Premier League
  • VlagChampions League
  • VlagEuropa League
  • VlagEURO2012

Nederland

  • ADO Den Haag
  • AZ
  • Ajax
  • De Graafschap
  • Excelsior
  • FC Groningen
  • FC Twente
  • FC Utrecht
  • Feyenoord
  • Heracles Almelo
  • NAC Breda
  • NEC
  • PSV
  • RKC Waalwijk
  • Roda JC
  • SC Heerenveen
  • VVV Venlo
  • Vitesse

Europees

  • AC Milan
  • Anderlecht
  • Arsenal
  • AS Roma
  • Bayern München
  • Borussia Dortmund
  • Celtic
  • Chelsea
  • FC Barcelona
  • Glasgow Rangers
  • Hamburger SV
  • Internazionale
  • Juventus
  • Liverpool
  • Manchester City
  • Manchester United
  • Olympique Lyon
  • Real Madrid
  • Sevilla
  • Valencia

Nieuws & live

  • Nieuws vandaag
  • Nieuws gisteren
  • Nieuws archief
  • Zoeken
  • Live scores
  • Nieuwsbrief
  • Afgelastingen
  • Tip de redactie
  • RSS Feeds

Goede Doelen Actie

  • Goede doelen actie
  • Ballenactie
  • Abonnementen

ELF Voetbal magazine

  • Deze maand in ELF Voetbal
  • Abonnement
  • Bestel online
  • iPad editie
  • Gouden Schoen verkiezing
  • ESM

Overige

  • Colofon
  • Community
  • Voetbal reizen
  • Adverteren?
  • Algemene voorwaarden
  • Voetbal Headliner
Voetbalnieuws, standen, uitslagen en live scores ★★★★★ GRATIS artikelen, columns & 100+ headlines per dag
© Copyright 2012 Markozin OÜ, haar partners en (data)leveranciers __ Alle rechten voorbehouden.
Deze website is gepubliceerd als een onderdeel van Markozin OÜ.
  • De Bruijn Media
  • ElfVoetbal.nl
  • Sports Data Corporation
  • Opta Sportsdata