Laatste nieuws
02.35Maduro en Boukhari pijnlijk eerlijk over play-offs: 'Ajax heeft nu alles te verliezen'
00.30Jans neemt afscheid van Galgenwaard met zege: 'Staat in mijn geheugen gegrift'
00.30Cristiano Ronaldo grijpt eerste kampioenschap met Al-Nassr
00.20Zechiël laat niks los over interesse Feyenoord-concurrent: 'Gaan het zien'
00.01Valentijn Driessen mist één man in Oranje: 'Unieke kwaliteiten en hoort erbij'
00.00Van der Hoorn kritisch in aanloop naar finale tegen Ajax: 'Slaat nergens op'

Gisteren

23.46Lukkien ziet 'onherkenbaar' Groningen tegen Ajax: 'Een totaal verdiende nederlaag'
23.45Utrecht moet Engwanda missen in finale play-offs tegen Ajax
23.43Trommelende Ronaldo in de spotlights bij kampioensfeest Al-Nassr
23.40Valentijn Driessen: 'Hij moet mee om de penalty's voor Oranje te nemen op het WK'
23.36Vaessen zorgt opnieuw voor ophef: doelman weigert hand van één Ajacied
23.30Maduro en Boukhari pijnlijk eerlijk over play-offs: 'Ajax heeft nu alles te verliezen'
23.29Engelse WK-selectie ligt een dag voor bekendmaking voor een groot deel op straat
23.24Van der Hoorn met Utrecht tegen Ajax in Volendam: 'Slaat natuurlijk nergens op'
23.21Rode kaart ex-AZ'er Lahdo helpt blamerend Kopenhagen toch Europa in
23.20Noorwegen maakt WK-selectie bekend: mix van supersterren en oud-Eredivisionisten
23.10Wolfsburg laat na te profiteren van thuisvoordeel in degradatieplay-off
23.06Ajax-trainer García: 'Ik wil deze zege opdragen aan hen, ze waren fantastisch'
23.02García geeft basisspeler van Ajax een groot compliment: 'Gaat fantastisch worden'
22.57FC Utrecht door zege op Heerenveen tegenstander van Ajax in finale play-offs
22.57Utrecht strijdt met Ajax om Europees voetbal na voetbalgevecht met Heerenveen
22.55Utrecht meldt zich mede dankzij heerlijke volley El Karouani in finale tegen Ajax
22.48Club Brugge verovert voor twintigste keer Belgische landstitel
22.48Club Brugge bibbert, maar pakt na zenuwslopend duel Belgische landstitel
22.45VI Live: Utrecht en Heerenveen naderen spannende slotfase
22.40Driessen kiezelhard voor vertrokken kopstuk Ajax: ‘Een toneelspeler en oplichter'
22.40De WK-selectie van Tsjechië: PSV'er Kovar, Schick en opvallende afwezige Cerny
22.38García deelt complimenten uit aan Bouwman en verklaart zijn gebrek aan speeltijd
22.35'We hebben met het hele seizoen laten zien dat wij in de Eredivisie thuishoren'
22.31Nederlandse goalie ontsnapt na blunder: Club Brugge kampioen na turbulent slot
22.25Onrust na Ajax - Groningen: uitfans gooien met hekken, politie deelt klappen uit
22.25Praat mee op VP: FC Utrecht op rozen dankzij Van der Hoorn en El Karouani
22.25Trots overheerst bij FC Groningen na mislopen finale: 'Complimenten voor Ajax'
22.20VI Live: knotsgek eerste kwartier tweede helft zet play-off in Utrecht op stelten
22.20Ajax is in Volendam te sterk voor Groningen en mag nog hopen op Europees voetbal
Resultaten x
Overige

Jongebloet, Rienstra, Wormgoor, Telstar, Nilis, Lampi, NEC, Kargbo

Ook vandaag stroomt er veel nieuws uit eigen land binnen op de redactie. Om het overzichtelijk te houden, bundelt ELF Voetbal al deze berichten in round-ups. Vandaag de nieuwsberichten van woensdag 7 juli.

07-07-2010 21:34 door Redactie ELF Voetbal

DORDRECHT - Renaldo Jongebloet speelt komend seizoen op amateurbasis voor FC Dordrecht. De jonge spits is afkomstig van Jong Ajax. Dat meldt RTV Rijnmond. In de tweede helft van het seizoen 2008/09 speelde de 21-jarige Amsterdammer op huurbasis voor het inmiddels opgeheven HFC Haarlem. Jongbloet kwam dat seizoen tot 15 optredens en scoorde niet. FC Dordrecht is nu nog op zoek naar een nummer tien en mogelijk een versterking voor de rechterflank.

ALMELO - Heracles Almelo wil Ben Rienstra graag aan de selectie toevoegen. De 20-jarige middenvelder heeft een goede indruk op de technische staf van de eredivisionist achtergelaten. Beide partijen gaan binnenkort met elkaar om de tafel of ze het eens kunnen worden over een contract, meldt RTV Oost. De 20-jarige middenvelder staat onder contract bij AZ, maar mag daar vertrekken. Eerder gold Rienstra als een groot talent in de jeugdopleiding van Ajax. Heracles Almelo wil Rienstra in eerste instantie vastleggen voor het beloftenteam.

DOETINCHEM - Vito Wormgoor moet vrezen voor een plek in de basisopstelling van De Graafschap. Door het aantrekken van Jan-Paul Saeijs zal Jordy Buijs naast de Hagenaar als centrale verdediger worden opgesteld. "Buijs en ik moeten strijden om die andere plek. Nieuwe aankopen spelen vaak en Saeijs heeft natuurlijk veel ervaring", vertelt Wormgoor tegenover Omroep Gelderland. "Ik zie Jordy het liefst op het middenveld, omdat hij ook voetballend goed is. We zien het wel."

VELSEN - Mateus Versolato mag zich komende tijd bewijzen bij Telstar. De Braziliaan kwam afgelopen seizoen uit voor São Paulo. Donderdag zal de 27-jarige sluitpost waarschijnlijk al in actie komen in het oefenduel met SVW'27.

EINDHOVEN - PSV leek afscheid te nemen van Luc Nilis, maar de oud-prof tekende alsnog voor één seizoen bij. Dat meldt het Eindhovens Dagblad. De Belg was afgelopen seizoen actief als scout en spitsentrainer bij PSV.

TILBURG - De Fin Veli Lampi speelt komend seizoen bij Willem II. De 25-jarige verdediger tekende voor twee jaar met een optie op een extra seizoen. De 20-voudig international komt over van FC Zürich en speelde voorheen in Finland bij VPS en HJK Helsinki.

NIJMEGEN - Volgens het Deense Ekstra Bladet tekent Jonas Kamper een contract bij NEC. Hij wordt vrijdag gepresenteerd. De 27-jarige Deense aanvaller komt over van Arminia Bielefeld, waar hij sinds 2006 onder contract stond en 86 competitieduels speelde. Daarvoor kwam de enkelvoudig international 101 duels uit voor Brøndby IF.

TILBURG - Ibrahim Kargbo speelt komend seizoen bij FC Baku uit Azerbeidzjan. Hij tekent een éénjarig contract. Ook oud-Bosschenaar Adnan Barakat zit bij die club. De middenvelder uit Sierra Leone speelde sinds het seizoen 2005/'06 bij Willem II en kwam uit in 122 officiële wedstrijden voor de Tilburgers.




Aanmelden
cultheld Laatste: Álvaro Recoba, de beste Chinees van Uruguay
transfergeruchten Laatste: Wie is Ozziel Herrera? Het Mexicaanse transfertarget van PSV, Feyenoord én Ajax
superelf Laatste: SuperELF Michael de Leeuw: Goirlese goalgetter
avonturiers Laatste: Frank Sturing geniet in Canada: “Maar voor Europa moet alles echt kloppen”
kleedkamerhumor Laatste: Ralf Seuntjens: "De fysioruimte is de thermometer van een team”
jukebox Laatste: De Jukebox: Michael Chacón (FC Emmen)
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met... Mauro Camoranesi?
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.