Laatste nieuws
13.00Elia open over hoge druk in topvoetbal: 'Je moet presteren en je mond dichthouden'
13.00René Meulensteen weer actief op WK als assistent bij Irak: 'Shock the world'
12.55'Ajax legt in zoektocht naar keeper ook contact met Zwitserse WK-ganger'
12.54Ajax lijdt nederlaag in miljoenenzaak rondom Antony en Lisandro Martínez
12.48Sneijder wijst naar Koeman: 'Ik geloof niet dat we 4-3-3 gaan spelen op het WK'
12.45Alle speelsteden en stadions van het WK 2026 op een rij
12.30La dernière danse de Didier Deschamps: kraanwater of champagne?
12.28'PSV vindt vervanger Afellay: ontslagen Heracles-coach treedt toe tot staf Bosz'
12.23Schotland slaat terug naar boze Noren: 'Zij zouden hetzelfde doen'
12.18Jota's weduwe schrijft brief aan Robertson: 'Diogo heeft het veld nooit verlaten'
12.15'Opvallende club klopt aan bij Zerrouki, informerende gesprekken in gang'
12.15'Hij kan de nieuwe Elia worden in Oranje, laat ze ons maar overtreffen'
12.05Derksen hekelt 'profiterende Nederlanders' op Curaçao: 'Ga er nooit meer naartoe'
12.00Elia spreekt zich uit: 'Mensen proberen je te kleineren op het internet'
12.00WK-gids Groep I: strijd der superspitsen, Franse aanval boezemt angst in
12.00WK Paspoort: maak kennis met Ghana
11.57Transfers Feyenoord: jeugdkampioen verlengt contract
11.56Ajax moet na hoger beroep vergoeding betalen voor transfers Antony en Martínez
11.55Het huiswerk voor Oranje richting Polen: corners en het grote gevaar Pajor
11.53Iran is woest op de VS: 'WK-kaarten voor supporters ingetrokken'
11.50Praat LIVE mee: de Grote WK-voorbeschouwing in Studio Oranje
11.46Nederlandse succestrainer bevestigt vertrek bij Beveren: 'Braken record na record'
11.46Iran is woest op de VS: 'Kaarten voor het WK ingetrokken'
11.4548 landen, 48 biertjes: Engelse fan zet WK-traditie voort
11.45WK op de tocht door blessures: dit zijn de slachtoffers van de afgelopen dagen
11.33Kraay ziet droomtransfer naderen: 'Het is een beetje de buurjongen van iedereen'
11.30FIFA betaalt evenveel voor Frenkie de Jong als voor Kevin Felida
11.30WK Quiz: de Eredivisie-vertegenwoordiging
11.16Nederlandse succestrainer vertrekt bij Beveren
11.15Zomertransfers Eredivisie seizoen 2026/27: alle clubs op een rij
11.13'FC Twente en Ten Hag schakelen snel en zien Rots-opvolger rondlopen in Kroatië'
11.05'Roma bereikt doorbraak: beoogde aanvalspartner van Malen geeft jawoord'
11.00Geertruida dacht aan terugkeer naar Feyenoord, maar kreeg razendsnel slecht nieuws
11.00Waarom het Nederlands elftal niet scoort
11.00VP-Voetbalkantine: 'Memphis moet voorkeur krijgen boven Malen in spitspositie'
Resultaten x
Overige

Keita, Rusnak, Chelsea, Tosic, Jorgensen, Lombaerts, Estrada, Kabze, Paletta

Behalve het binnenlandse nieuws komt er ook veel nieuws van over de grenzen binnen op de redactie. Om het overzichtelijk te houden bundelt ELF Voetbal de belangrijkste buitenlandse wetenswaardigheden in een round-up en vult die gedurende de dag aan.

07-07-2010 18:30 door Redactie ELF Voetbal

ISTANBOEL - Na één seizoen vertrekt Abdul Kader Keita alweer bij Galatasaray. De 28-jarige aanvaller heeft een contract getekend bij Al Sadd uit Qatar. De international van Ivoorkust, die op het WK zijn 60e cap behaalde, kost 8 miljoen euro. Vorig jaar kwam Keita van Olympique Lyon naar Galatasaray. Een succes werd het niet. Hij speelde 27 wedstrijden en kwam tot 5 doelpunten.

MANCHESTER - Manchester City heeft de talentvolle Albert Rusnak vastgelegd. De 16-jarige middenvelder is afkomstig van MFK Kosice. Het is nog niet bekend voor welke termijn de speler heeft getekend.

LONDEN - Chelsea FC heeft overeenstemming bereikt met Sigma Olomouc over de overname van Tomas Kalas. De Engelse landskampioen legt een bedrag van 5 miljoen pond (bijna 6 miljoen euro) op tafel voor de 17-jarige verdediger. Chelsea verhuurt Kalas echter direct weer uit aan Sigma Olomouc.

BELGRADO - Enfant terrible Dusko Tosic (foto) heeft weer een club gevonden. De 25-jarige linkervleugelverdediger tekende een driejarig contract bij Rode Ster Belgrado. De Serviër komt transfervrij over van Portsmouth FC. Voor de nummer laatst van de Premier League speelde hij echter geen minuut. De Zuid-Engelse club, die grote financiële problemen kent, leende hem uit aan Queens Park Rangers. Tosic werd op 1 februari nog ontslagen door Werder Bremen. Hij weigerde een uitleenbeurt aan MSV Duisburg. Dat betekende voor de Noord-Duitse club de bekende druppel.

LEVERKUSEN - Bayer 04 Leverkusen heeft Nicolai Jorgensen vastgelegd. De 19-jarige aanvaller tekende een vijfjarig contract bij de club uit de Duitse Bundesliga. De Deen kost 800.000 euro en is afkomstig van Akademisk Boldklub.

SINT-PETERSBURG - Nicolas Lombaerts blijft in Rusland. De 25-jarige centrale verdediger heeft zijn contract bij Zenit Sint-Petersburg voortijdig verlengd. De Belgische international zette zijn handtekening onder een contract tot en met 31 december 2015. Zijn oude verbintenis liep over anderhalf jaar af.

MONTPELLIER - SC Montpellier heeft twee internationals aangetrokken. Marco Estrada is afkomstig van Universidad de Chile. De 27-jarige defensieve middenvelder tekende een contract voor drie jaar. De international van Chili zorgde op het WK nog voor negatieve aandacht, door al voor rust tegen een rode kaart (2xgeel) op te lopen in de poulewedstrijd tegen Spanje. Hasan Kabze tekende een contract voor twee jaar. De 28-jarige spits is afkomstig van Rubin Kazan. Daar kwam de zevenvoudig Turks international in de afgelopen vier seizoenen tot 129 wedstrijden.

PARMA - FC Parma heeft Gabriel Alejandro Paletta terug naar Europa gehaald. De 24-jarige centrale verdediger speelde tot medio 2007 voor FC Liverpool. Toen keerde hij terug naar Argentinië en daar was hij laatst actief voor CA Boca Juniors. In Parma tekende hij een vijfjarig contract. Hij gaat rugnummer 29 dragen.




Aanmelden
cultheld Laatste: Álvaro Recoba, de beste Chinees van Uruguay
transfergeruchten Laatste: Wie is Ozziel Herrera? Het Mexicaanse transfertarget van PSV, Feyenoord én Ajax
superelf Laatste: SuperELF Michael de Leeuw: Goirlese goalgetter
avonturiers Laatste: Frank Sturing geniet in Canada: “Maar voor Europa moet alles echt kloppen”
kleedkamerhumor Laatste: Ralf Seuntjens: "De fysioruimte is de thermometer van een team”
jukebox Laatste: De Jukebox: Michael Chacón (FC Emmen)
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met... Mauro Camoranesi?
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.