Laatste nieuws
10.11Feyenoord-bod op 'leider' bevestigd in België, 'clubs zullen eruit gaan komen'
10.03Ongelooflijk maar waar: FIFA benadert Orgel Joke voor optreden tijdens WK
10.00De absentie van voormalig PSV-ster Hirving Lozano bij Mexico verklaard
09.54Noorwegen laat 300 kilo vis verschepen voor het WK
09.45Transfers Feyenoord: 'Rigaux wil landgenoot naar De Kuip halen'
09.37Flinke aderlating voor Marokko: Aguerd en Ezzalzouli missen WK
09.33Ogawa ziet kansen tegen Van Dijk: 'We kennen zijn zwakke punten'
09.32''Serieuze interesse' PSV in Nijstad, geen nieuw 'Mats Rots-bedrag' voor Twente'
09.30Riyad Mahrez, groot geworden zonder havermoutpap
09.29Driessen verdedigt Rigaux na woorden Van der Vaart: 'Is nu een Belgische snotneus'
09.25VI Live: Hwang met Zuid-Korea tegen het Tsjechië van Kovár
09.24'Stoelendans brengt Arbeloa mogelijk bij Fulham, verrassend ontslag Wolves'
09.15De Oranje-opstelling van Van Ginkel: nieuw middenveld, Brobbey in de spits
09.10Rondje WK: de allerlaatste tips voor je voetbalpool
09.00Het WK beleef je bij VoetbalPrimeur: groter, sneller en completer dan ooit
09.00Zo gaat Engeland eruitzien op het WK
08.53KNVB 'geen dominee' in Amerika: 'We hebben iets geleerd van Qatar'
08.51Ronaldo valt uit de toon bij Portugal: 'Zijn hoofd deed niet wat zijn brein wilde'
08.42Engelse media zijn eruit: 'Dit is de nummer 10 van Tuchel'
08.31'Stoelendans brengt Arbeloa mogelijk bij Fulham'
08.22WK op tv: kijk op deze zender naar openingsduel tussen Mexico en Zuid-Afrika
08.22Flinke domper Marokko: twee basisspelers missen WK door blessure
08.15'Feyenoord spot nieuwe keeper in Serie A, vraagprijs van 20 miljoen te gortig'
08.15Koeman geeft blessure-update over Verbruggen
08.12Feest begint: alle tips voor je WK-pool op een rij
08.02Kalezic keert voor nieuwe trainersklus terug naar Indonesië
08.00De strijd tegen het tijdrekken is in gang gezet
07.55Opvallende Oranje-verschuiving geopperd: 'Dat is iets wat Koeman graag doet'
07.50'Van Dijk naar rechts en hij op links, dat is toch geniaal? Droomduo...'
07.48Van Dijk droomt groot voorafgaand aan WK-start Oranje
07.45Algerije wint na zege op Oranje ook van Bolivia, Hadj Moussa opnieuw trefzeker
07.45Genieten: één speler van Oranje bijzonder populair tijdens training in Kansas
07.45Advocaat en Bacuna krijgen eervolle uitnodiging: 'Pikken we toch lekker mee'
07.45Van Marwijk voorspelt Oranje-opstelling: 'Heeft Koeman in zijn achterhoofd'
07.45Clubheld van Ajax is openhartig: 'Niet overschatten hoeveel geld ik heb verdiend'
Resultaten x
Overige

Veendam, beloften Veendam, Kolder, Brouwer, Ajax, Baltes, Graafland

Ook vandaag stroomt er veel nieuws uit eigen land binnen op de redactie. Om het overzichtelijk te houden, bundelt ELF Voetbal al deze berichten in round-ups. Vandaag de nieuwsberichten van zondag 18 juli.

18-07-2010 16:22 door Redactie ELF Voetbal

VEENDAM - BV Veendam meldt op de officiële website dat Sebastian Kosiorowski (20) en Abdenour Amachaibou (23) de komende periode de kans krijgen om een contract te verdienen. Kosiorowski is een Poolse doelman die op dit moment onder contract staat bij het Schotse Motherwell. Amachaibou is een aanvallende middenvelder die tot voor kort uitkwam voor het Duitse Regionalliga.

VEENDAM - BV Veendam heeft vanuit financieel oogpunt besloten om het komende seizoen zonder beloftenelftal te werken, zo meldt RTV Noord. De club heeft geen sponsor kunnen vinden voor het tweede elftal en heeft daarom besloten om de beloften op te heffen. Volgend jaar hoopt Veendam wel weer over een tweede elftal te beschikken.

VEENDAM - Nog meer nieuws vanuit Veendam. Marnix Kolder heeft last van een botuitsteeksel aan de achterkant van zijn knie en moet onder het mes, meldt RTV Noord. De revalidatie neemt zeker zes weken in beslag. Kolder mist daardoor het begin van de Jupiler League. Na de operatie zal de aanvaller minder last hebben van zijn hamstrings.

AMSTERDAM - Jordy Brouwer loopt stage bij Jong Ajax. Dat meldt Ajax via het digitale huis. De 22-jarige aanvaller van Liverpool deed zaterdag mee in de oefenwedstrijd tegen SV Lelystad (2-11) en scoorde drie doelpunten. In januari 2007 vertrok Brouwer van Ajax naar Liverpool. In Engeland kwam hij niet verder dan de beloftes. In het seizoen 2008-2009 kwam de aanvaller op huurbasis uit voor RKC Waalwijk.

AMSTERDAM - Volgens El Mediterraneo is Jozy Altidore (20) één van de kandidaten om bij Ajax de opvolger te worden van Marko Pantelic. De Amerikaanse aanvaller staat op dit moment onder contract bij Villarreal, dat graag van hem af wil. Volgens de Spaanse club heeft Altidore niet voldoende geïmponeerd in zijn verhuurperiodes aan Xerez en Hull City. 

ROTTERDAM - Excelsior hoopt zich binnenkort te versterken met stagiair Benjamin Baltes. De 26-jarige Duitser heeft in zijn proefperiode een uitstekende indruk achtergelaten. Maandag gaat het bestuur van de Rotterdamse club met Baltes' zaakwaarnemer om de onderhandelingstafel zitten, meldt RTV Rijnmond.

ROTTERDAM - Ronald Graafland (31) ziet zijn stage bij Excelsior niet met een contract beloond worden, zo meldt RTV Rijnmond. Trainer Alex Pastoor is op zoek naar een ander type doelman. Graafland is transfervrij nadat zijn contract bij Vitesse afliep. Eerder liep een stage bij Willem II op niets uit. 




Aanmelden
cultheld Laatste: Álvaro Recoba, de beste Chinees van Uruguay
transfergeruchten Laatste: Wie is Ozziel Herrera? Het Mexicaanse transfertarget van PSV, Feyenoord én Ajax
superelf Laatste: SuperELF Michael de Leeuw: Goirlese goalgetter
avonturiers Laatste: Frank Sturing geniet in Canada: “Maar voor Europa moet alles echt kloppen”
kleedkamerhumor Laatste: Ralf Seuntjens: "De fysioruimte is de thermometer van een team”
jukebox Laatste: De Jukebox: Michael Chacón (FC Emmen)
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met... Mauro Camoranesi?
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.