Laatste nieuws
12.15'Hij kan de nieuwe Elia worden in Oranje, laat ze ons maar overtreffen'
12.05Derksen hekelt 'profiterende Nederlanders' op Curaçao: 'Ga er nooit meer naartoe'
12.00Elia spreekt zich uit: 'Mensen proberen je te kleineren op het internet'
12.00WK-gids Groep I: strijd der superspitsen, Franse aanval boezemt angst in
12.00WK Paspoort: maak kennis met Ghana
11.57Transfers Feyenoord: jeugdkampioen verlengt contract
11.56Ajax moet na hoger beroep vergoeding betalen voor transfers Antony en Martínez
11.55Het huiswerk voor Oranje richting Polen: corners en het grote gevaar Pajor
11.53Iran is woest op de VS: 'WK-kaarten voor supporters ingetrokken'
11.50Praat LIVE mee: de Grote WK-voorbeschouwing in Studio Oranje
11.46Nederlandse succestrainer bevestigt vertrek bij Beveren: 'Braken record na record'
11.46Iran is woest op de VS: 'Kaarten voor het WK ingetrokken'
11.4548 landen, 48 biertjes: Engelse fan zet WK-traditie voort
11.45WK op de tocht door blessures: dit zijn de slachtoffers van de afgelopen dagen
11.33Kraay ziet droomtransfer naderen: 'Het is een beetje de buurjongen van iedereen'
11.30FIFA betaalt evenveel voor Frenkie de Jong als voor Kevin Felida
11.30WK Quiz: de Eredivisie-vertegenwoordiging
11.16Nederlandse succestrainer vertrekt bij Beveren
11.15Zomertransfers Eredivisie seizoen 2026/27: alle clubs op een rij
11.13'FC Twente en Ten Hag schakelen snel en zien Rots-opvolger rondlopen in Kroatië'
11.05'Roma bereikt doorbraak: beoogde aanvalspartner van Malen geeft jawoord'
11.00Waarom het Nederlands elftal niet scoort
11.00VP-Voetbalkantine: 'Memphis moet voorkeur krijgen boven Malen in spitspositie'
10.54Oranje-opponenten onder de loep: 'Alle alarmbellen gingen af, media niet mals'
10.53Goretzka verlangt terug naar de tijd dat Duitsland topfavoriet was
10.49Menzo duikt op in Ghana: 'Een eer om hier aan de slag te gaan'
10.46Driessen haalt hard uit na Koeman-beslissing: 'Dat is meten met twee maten'
10.34Ex-speler Go Ahead en FC Utrecht Lidberg maakt fraaie Bundesliga-transfer
10.30Driessen overtuigd: 'Dan zul je een ander Nederlands elftal zien dan nu'
10.22Rondje WK: waarom Oranje niet scoort
10.20Scaloni hekelt artikel: niet Messi, maar hij beslist bij Argentinië
10.17'Op papier heeft Nederland heel aardig elftal, maar in praktijk valt dat erg mee'
10.15‘Oranje flink benadeeld tegen Oezbekistan’
10.15Til niet geschorst voor WK-duel met Japan na rode kaart tegen Oezbekistan
10.15Koningspaar reist af naar Verenigde Staten: hoog bezoek voor Oranje én ander land
Resultaten x
Overige

(1) Burdisso, Angeleri, Akinfeev, Ferdinand, Castelen, Sonck, Juventus, Stuttgart

Ook vandaag gebeurt er weer van alles op voetbalgebied in het buitenland. Het nieuws blijft binnenstromen op de redactie. ELF Voetbal bundelt dit nieuws samen in een overzicht en vult dat gedurende de dag aan.

25-07-2010 16:10 door Redactie ELF Voetbal

TURIJN - Juventus heeft zich gemengd in de strijd om de handtekening van Nicolas Burdisso, meldt Tuttosport. De Argentijnse verdediger werd vorig seizoen door Internazionale verhuurd aan AS Roma, dat hem graag definitief wil strikken. De Romeinen kunnen echter niet voldoen aan de vraagprijs van acht miljoen euro en proberen nu spelers te verkopen. Juventus is kapitaalkrachtiger en ruikt nu haar kans.

SUNDERLAND - Sunderland heeft zich definitief versterkt met Marcos Angeleri (27). De Argentijn ondertekende zaterdag een driejarig contract bij de club uit de Premier League. De 3-voudig international komt over van Estudiantes.

MOSKOU - Igor Akinfeev aast op een transfer naar de Premier League. De 24-jarige doelman van CSKA Moskou zegt uitgeleerd te zijn in Rusland en de verhalen van Andrei Arshavin (Arsenal) hebben hem doen realiseren dat een overstap naar een Engelse topclub goed zou zijn voor zijn carrière. Een aanbieding van Juventus heeft de goalie uit Rusland van de hand gedaan.

MANCHESTER - Rio Ferdinand (foto) heeft nog zeker zes weken nodig om volledig te herstellen van het kwetsuur aan zijn knie. Dat zegt Sir Alex Ferguson op het digitale huis van Manchester United. Gary Neville heeft geen last meer van zijn kuit en trainde vrijdag mee. Antonio Valencia (schouderblessure) zal naar verwachting maandag aansluiten bij de groep.

HAMBURG - Volgens Hamburger Abendblatt lopen Anis Ben-Hatira, Collin Benjamin, Eric Maxim Choupo-moting, David Rozehnal, Mickael Tavares en Robert Tesche het risico om slachtoffer te worden van een grote schoonmaak bij Hamburger SV. Ook Romeo Castelen moet vrezen voor zijn plaats binnen de Hamburgse selectie. De 27-jarige oud-Feyenoorder wordt mogelijk verhuurd. 

AVIGNON - Arles Avignon is geïnteresseerd in de diensten van Wesley Sonck, weet Het Laatste Nieuws. De Franse promovendus lijkt een goede kans te maken op de signatuur van de transfervrije Belg. Bij Club Brugge kon Sonck niet goed overweg met trainer Adrie Koster. Ook Germinal Beerschot wil zich versterken met de oud-Ajacied.

TURIJN - Juventus zal één dezer dagen een bod van dertig miljoen euro uitbrengen op Edin Dzeko, daar waar de vraagprijs van VfL Wolfsburg rond de veertig miljoen euro ligt. Mochten beide clubs geen overeenstemming bereiken, dan komt Emmanuel Adebayor van Manchester City in beeld bij de club uit Turijn. Juventus zou de Togolese spits voor één seizoen willen huren, zo meldt Corriere dello Sport.

STUTTGART - VfB Stuttgart hoopt snel rechtsback Philipp Degen (Liverpool) en aanvaller André Ayew (Olympique Marseille) te presenteren. Dat meldt Stuttgarter Nachrichten. Degen (27) zou in Stuttgart een concurrent worden van Khalid Boulahrouz. Ayew heeft in Frankrijk nog een contract voor één seizoen. De 20-jarige Ghanees speelde een sterk WK.




Aanmelden
cultheld Laatste: Álvaro Recoba, de beste Chinees van Uruguay
transfergeruchten Laatste: Wie is Ozziel Herrera? Het Mexicaanse transfertarget van PSV, Feyenoord én Ajax
superelf Laatste: SuperELF Michael de Leeuw: Goirlese goalgetter
avonturiers Laatste: Frank Sturing geniet in Canada: “Maar voor Europa moet alles echt kloppen”
kleedkamerhumor Laatste: Ralf Seuntjens: "De fysioruimte is de thermometer van een team”
jukebox Laatste: De Jukebox: Michael Chacón (FC Emmen)
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met... Mauro Camoranesi?
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.