Update: Ronaldinho week en geen maand eruit
AC Milan kan de komende maand niet beschikken over Ronaldinho. De Braziliaanse aanvallende middenvelder heeft een spierblessure opgelopen.

De voormalige Wereldvoetballer van het Jaar raakte woensdagavond geblesseerd tijdens de training op Milanello. Nota bene pas de tweede oefensessie van het nieuwe seizoen. Terwijl Ronaldinho zich juist had voorgenomen en ook naar buiten had uitgesproken om een zorgenloos, goed seizoen te gaan draaien. Woorden die dus weer snel de ijskast inkunnen.
Aan het einde van het seizoen loopt het contract van de 30-jarige Braziliaan ook af in Milaan. Ronaldinho, die niet was geselecteerd voor het WK in Zuid-Afrika, moet zich komend seizoen dus waarmaken. Voor AC Milan kwam hij sinds zijn komst in 2008 tot 65 optredens en 20 doelpunten.
UPDATE: Ronaldinho staat geen maand, maar slechts een week buitenspel door zijn spierblessure. Onderzoek in het ziekenhuis bracht geen scheurtje, maar een verrekking aan het licht. De kwetsuur kost de Braziliaan wel het vriendschappelijke toernooi dat zijn werkgever deze week afwerkt in Engeland. De Rossoneri spelen tegen Arsenal, Celtic en Olympique Lyon om de Emirates Cup.
Reageer op dit nieuwsbericht
Laatste nieuws
- 12-02 Zambia wint voor het eerst Afrika Cup 2
- 12-02 Ronaldo schiet Real voorbij Levante
- 12-02 Janko scoort wederom voor FC Porto
- 12-02 Neville blij met terugkeer oud-Ajacied
- 12-02 Stankovic snapt woede van Inter-fans
- 12-02 Castelen staat open voor ADO komende zomer
- 12-02 'Gelijkspel tegen Feyenoord was verdiend geweest'
- 12-02 Koeman: 'Wij kunnen Guidetti niet kopen' 1
- 12-02 Labyad loopt liesblessure op, ernst onduidelijk
- 12-02 Ranieri voelt geen extra druk na wanprestatie
- 12-02 Mancini: 'Hart kan beste keeper worden'
- 12-02 Ranieri hoopt dat Sneijder niet naar Rusland vertrekt 1
- 12-02 Milan-spits: 'Een droom die uitkomt'
- 12-02 Dalglish biedt na Suarez ook zijn excuses aan
- 12-02 Van de Kerkhof: 'Van Beveren was een strijder'
- 12-02 'Clasie loopt liesblessure op'
- 12-02 Koeman: 'Feyenoord doet niet mee om bovenste plaatsen'
- 12-02 Ranieri na blamage: 'Bijna alles was in orde'
- 12-02 PSG gelijk, Lille en Bordeaux maken er show van
- 12-02 Guidetti: 'Fans verdienen een titel' 1
- 12-02 City wederom aan kop na magere overwinning
- 12-02 Nalbantoglu: 'Jammer, zo'n scheidsrechter'
- 12-02 Wouters: 'We hadden van ADO moeten winnen'
- 12-02 Guidetti legt ook Vitesse over de knie 1
- 12-02 Derijck en Rutten kunnen weer door één deur
