Dat kan nog problemen geven, want de reservedoelman van Genk was enige tijd uit de roulatie met een polsblessure. Zelf voorziet Verhulst geen problemen. "Ik heb geen last meer van mijn pols, dus dat ziet er goed uit. Willem II is een mooie uitdaging en ik kijk ernaar uit. Hopelijk kan ik er vanaf maandag gewoon meetrainen", zegt hij in Het Belang van Limburg.
In Tilburg zal Verhulst de strijd aan moeten gaan met de Fin Niki Mäenpää, die vorig seizoen nog tweede keus was achter de vertrokken Maikel Aerts. Willem II onderhandelt nog met Genk over een optie tot koop op de doelman.
UPDATE: Verhulst heeft de medische keuring in Tilburg met succes doorstaan. Daarmee is de verhuur voor één seizoen van de doelman van RC Genk aan Willem II definitief.

