Laatste nieuws
21.20'Ik denk dat hij veel kan spelen voor Oranje op het WK, ik durf het wel aan'
21.18'Mourinho gaat oude bekende van Real Madrid meenemen als assistent'
21.09Driessen schiet 'Cruijffiaanse gedachte' direct af: 'Verdedigend enorm kwetsbaar'
21.03Oranje-international deelt vlak voor WK-start heuglijk babynieuws
21.03Oranje begonnen aan moeilijke WK-opgave tegen Polen
20.55Zo plaatst Nederland Vrouwen zich alsnog direct voor het WK 2027
20.41Derksen spaart Van Persie niet na ontslag: 'Teken dat je niet geschikt bent'
20.41DR Congo rondt chaotische WK-voorbereiding af met nederlaag
20.33Atlético lacht om bod Real op Álvarez en komt met vilein statement
20.00Comenencia droomt elke nacht van Wirtz en Musiala: 'Ik pak de bal gewoon af'
19.59'Als je Koeman één keer in de steek laat, dan rekent hij dat af'
19.55Opstelling Oranje voor moeilijke opgave tegen Polen
19.35Jurriën Timber reageert op missen WK: ‘Het breekt mijn hart, hier droomde ik van’
19.25Atlético wijst bod van 150 miljoen euro van Real op Álvarez af
19.20De transferzomer van Ajax: Jordi Cruijff wacht een megaklus
19.15Oranje geland in WK-uitvalsbasis Kansas City, Verbruggen stapt soepel vliegtuig uit
19.13Timber ziet WK-droom uiteen spatten: 'Moeilijk om te accepteren'
19.10Driessen: 'Kan me voorstellen dat hij denkt: zak nu maar in de stront, Koeman'
19.09'Palace pakt door na vertrek Glasner en bindt Franse succestrainer aan zich'
19.00Hulp bij de WK-pool: de grootste meevallers en tegenvallers voorspeld
18.56Topper tussen Ajax en PSV al in september, eerste Klassieker in De Kuip
18.55Internationals gefouilleerd voor Nederland - Oezbekistan, ook speurhonden ingezet
18.45Atlético laat van zich horen na bod Real: 'We lachen nog meer om jullie dan Barça'
18.45Waarom je deze Oranje-voorbereiding ook positief kan bekijken
18.43Eerste speelronde Eredivisie: PSV begint thuis, uitduel voor Feyenoord en Ajax
18.40'Farioli voert gesprekken met Belgische spits als opvolger van Luuk de Jong'
18.30Eerste speelronde Eredivisie: Feyenoord begint met stadsderby, Ajax naar Zwolle
18.29'Van de Ven op lijst van Real Madrid, Spurs zoekt doelman in Parijs'
18.25Missen WK breekt Jurriën Timbers hart: 'Moeilijk te accepteren'
18.20XL-verrassing uit Madrid: Real bevestigt gigabod van 150 miljoen euro op topspeler
18.19'Duits toptalent sprak met Slot, maar kiest voor Bundesliga-club'
18.19'Toptalent Hertha (16) zegt Liverpool af en kiest voor Bundesliga'
18.05Het huiswerk voor Oranjevrouwen richting Polen: corners en het grote gevaar Pajor
18.05Boskamp prijst Rigaux na ontslag Van Persie: 'Daar moet hij mee doorgaan'
18.00WK-Gids Groep L: Engeland torenhoge favoriet, last dance Modric met Kroatië
Resultaten x
Overige

Stevens wint met Salzburg - Engelse WK-gangers uitgefloten

Behalve het binnenlandse nieuws komt er ook veel nieuws van over de grenzen binnen op de redactie. Om het overzichtelijk te houden bundelt ELF Voetbal de belangrijkste buitenlandse wetenswaardigheden in round-ups en vult die gedurende de dag aan.

08-08-2010 21:24 door Redactie ELF Voetbal

CESENA - Promovendus Cesena heeft Stephen Appiah weten te contracteren. De Ghanese middenvelder (29) tekende zondag een contract voor een jaar. Ook afgelopen seizoen speelde Appiah bij Bologna al in de Serie A. Zijn aflopende contract werd daar niet verlengd.

SALZBURG - Huub Stevens heeft op de derde speeldag met zijn Red Bull Salzburg de eerste overwinning weten te behalen. In eigen huis won de formatie van de Nederlander met 4-2 van Wiener Neustadt. De nieuwe spits Boghossian nam één treffer voor zijn rekening. David Mendes da Silva startte in de basis.

ATHENE - De Serviër Dusan Bajevic, de coach van de Griekse voetbalclub AEK Athene, is zaterdag aangevallen door zijn eigen supporters. Na het met 1-2 verloren oefenduel tegen Kallithea waren enkele AEK-fans duidelijk niet tevreden, en ze koelden hun woede op Bajevic.
De 61-jarige coach werd op de grond geworpen en kreeg enkele klappen.

LONDEN - De Engelse fans zijn het matige WK van hun landgenoten nog niet vergeten. Tijdens de wedstrijd tussen Mancehster United en Chelsea om de Community Shield werden de WK-gangers van de tegenstander stelselmatig uitgefloten als ze aan de bal kwamen. Ook bondscoach Fabio Capello moest het vanuit zijn VIP-box ontgelden.

MARSEILLE - Het lijkt erop dat Hatem Ben Arfa voorlopig zijn laatste wedstrijd voor Olympique Marseille gespeeld heeft (1-2 verlies tegen Caen, afgelopen zaterdag). Newcastle United is de belangrijkste gegadigde om Ben Arfa voor een seizoen te huren. De voorzitter van de Franse club, Jean-Claude Dassier, heeft verklaard dat de verhuur van de aanvallende middenvelder op zijn vroegst dinsdag of woensdag rondkomt.

BLACKBURN - Paul Robinson is international af. De Engelse keeper besluit om zich te richten op zijn club Blackburn Rovers. "Ik zie mezelf niet als derde of vierde keeper, vind die rol erg frustrerend", zegt de keeper, die nog wel werd opgeroepen voor de oefeninterland tegen Hongarije van woensdag, maar daarvoor bedankte.

BERLIJN - Peter Niemeyer, oud-FC Twente, wordt voor één seizoen verhuurd aan Hertha BSC. Niemeyer staat onder contract bij Werder Bremen, waar hij afgelopen seizoen tot twaalf wedstrijden kwam. Hertha heeft ook een optie om de middenvelder voor een tweede seizoen te huren, meldt RTV Oost.




Aanmelden
cultheld Laatste: Álvaro Recoba, de beste Chinees van Uruguay
transfergeruchten Laatste: Wie is Ozziel Herrera? Het Mexicaanse transfertarget van PSV, Feyenoord én Ajax
superelf Laatste: SuperELF Michael de Leeuw: Goirlese goalgetter
avonturiers Laatste: Frank Sturing geniet in Canada: “Maar voor Europa moet alles echt kloppen”
kleedkamerhumor Laatste: Ralf Seuntjens: "De fysioruimte is de thermometer van een team”
jukebox Laatste: De Jukebox: Michael Chacón (FC Emmen)
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met... Mauro Camoranesi?
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.