'Makukula te duur voor Feyenoord'
In de zoektocht naar een nieuwe spits is Feyenoord uitgekomen bij Ariza Makukula. Technisch directeur Leo Beenhakker heeft bij Benfica geïnformeerd over de mogelijkheid tot huren van de 29-jarige aanvaller.

Feyenoord kwam Makukula afgelopen winterstop op het spoor, toen de ploeg tijdens het trainingskamp in Turkije oefende tegen Kayserispor, waaraan Makukula toen was verhuurd. Toen de Rotterdammers onlangs in Spanje en Portugal hun tenten opsloegen en oefenden tegen Benfica informeerde Beenhakker bij zijn collega Rui Costa, de technisch directeur van Benfica.
Volgens het AD is het forse salaris dat Makukula verdient voorlopig het grootste struikelblok voor de Rotterdammers. De club kan dat niet betalen.
De 1 meter 92 lange spits zou ook in de belangstelling staan van Olympiakos. Makukula maakte vorig seizoen 21 treffers en stond op de standby-lijst van de Portugese selectie voor het WK. Hij is in Zaïre geboren, maar beschikt over een Portugees paspoort en speelde tot dusverre vier interlands.
UPDATE: Feyenoord ziet volgens RTV Rijnmond af van de komst van Ariza Makukula. De Rotterdammers kunnen de 1 meter 92 lange spits van Benfica niet betalen.
Technisch directeur Leo Beenhakker hield de verrichtingen van Makukula goed in de gaten tijdens de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De 29-jarige aanvaller was in beeld om op huurbasis naar Rotterdam te vertrekken, maar Feyenoord kan zijn komst niet bekostigen.
Makukula werd vorig seizoen door Benfica verhuurd aan het Turkse Kayserispor. Eerder werd de Portugees international gelinkt aan Red Bull Salzburg, maar de Oostenrijkers gingen uiteindelijk met een andere aanvaller in zee. Op dit moment zou Makukula in de belangstelling staan van Olympiakos.
Reageer op dit nieuwsbericht
Laatste nieuws
- 11:27 Real Madrid: Higuaín uit, Agüero in
- 11:22 'We moeten profiteren van gehavend Ajax'
- 11:07 Rosenberg: 'Guidetti maakt goede kans op basisplaats'
- 10:57 Pirlo verheugd met Juventus-trainer
- 10:48 Zwitsers Fulham-talent sloeg aanbod Juventus af
- 10:33 Rusland lonkt voor ontevreden Tévez
- 10:17 Doelpuntenmaker Sibon geniet van mooi seizoen Heerenveen
- 10:12 Jol trekt mogelijk Hleb aan
- 10:02 Gerrard: 'Suarez een van de beste spelers ter wereld'
- 09:46 Van Marwijk: 'We waren kansloos in situatie Douglas'
- 09:41 Masseur PSV beschermt spelers met peper tegen kou 1
- 09:32 Sturkenboom niet bang voor Ajax-fans: 'Ik ben een vechter'
- 09:26 Bulykin: 'De Jong hoort op het middenveld'
- 09:13 Wenger lijkt Van Persie rust te gaan geven
- 09:07 Mancini baalt van verkeerde gok Hargreaves
- 09:00 Özbiliz: 'Lat ligt nu veel hoger bij Ajax' 1
- 08:50 McClaren: 'Chadli moet nog veel leren'
- 08:42 Inter-trainer maakt zich geen zorgen: 'Gefocust blijven'
- 08:34 De Boer maakt zich zorgen om Sneijder
- 08:28 Van Marwijk niet de nieuwe trainer van PSV
- 08:16 Torres: 'Krijg momenteel weinig krediet'
- 08:07 'Spelers voelen zich beter met Messi in het veld' 1
- 03-02 Moyes hoopt op 'boost' door nieuwe aanwinsten
- 03-02 'We hadden Heerenveen pijn kunnen doen'
- 03-02 Strijd met winterweer nog niet overal beslecht

