"In de basis hebben we een goed elftal, maar in de breedte zijn we snel aangewezen op jonge spelers. Zoals bijvoorbeeld Roly Bonevacia als Eyong Enoh en Rasmus Lindgren absent zijn", zei Jol over de huidige stand van zaken. "Dan kan een ander die plek innemen, maar misschien is het wel goed als de druk er is om te moeten presteren."
Eerste insteek bij Jol is om nog spelers aan te trekken. "We proberen nog wat te doen. We bevinden ons in een ander segment van de markt, dus het blijft afwachten, maar ik denk dat het wel lukt. Er hebben best goede spelers interesse om voor Ajax te spelen, maar dat is wel een investering van drie of vier miljoen euro. Dat is veel geld."
Tot nu mocht Jol twee spelers verwelkomen: André Ooijer en Mounir el Hamdaoui. Daartegenover stond het vertrek van Marko Pantelic, Dennis Rommedahl, Gabri, Kennedy Bakircioglu, George Ogararu en hoogstwaarschijnlijk Ismaïl Aissati, die op het punt staat om naar Vitesse te gaan.

