ROTTERDAM - Sparta Rotterdam en Richard Grootscholten hebben overeenstemming bereikt over een beëindiging van hun arbeidsovereenkomst per 1 september 2010. Grootscholten had bij Sparta nog een contract tot 30 juni 2011. De Westlander startte op 1 januari 2006 bij Sparta als Hoofd Jeugdopleiding en behaalde in het seizoen 2008-2009 de Rinus Michels-award als beste Jeugdopleiding van Nederland.
DOETINCHEM - De Graafschap-speler Jan-Paul Saeijs legt zich niet naar bij een schorsing voor één duel. De verdediger werd zaterdag tegen FC Groningen met een directe rode kaart van het veld gestuurd. De 32-jarige verdediger is van mening dat arbiter Richard Liesveld de situatie verkeerd beoordeelde. Donderdag mag Saeijs voor de tuchtcommissie in Zeist verschijnen. De uitspraak volgt vrijdag.
TEL AVIV - Pieter Vink is de leidsman van het duel tussen Hapoel Tel Aviv en Red Bull Salzburg. Beide teams strijden dinsdagavond in de voorronde van de Champions League om een ticket voor de groepsfase van het toernooi. De ploeg van Huub Stevens moet een 3-2 thuisnederlaag wegpoetsen.
ROTTERDAM - Benjamin Baltes traint mee bij Excelsior. De Duitse spits was eerder deze zomer al in gesprek met de promovendus, maar beide partijen kwamen destijds niet tot een akkoord. De 26-jarige Baltes traint nu mee op zijn conditie op peil te houden. Excelsior wil proberen deze week de onderhandelingen opnieuw te starten.
EINDHOVEN - Francisco Rodríguez is voor één Europese wedstrijd geschorst. De verdediger van PSV kreeg donderdag in de heenwedstrijd tegen Sibir Novosibirsk een directe rode kaart na een opstootje met tegenstander Shevchenko. De schorsing is een voorlopige uitspraak, want pas op 25 augustus wordt door de UEFA een definitief besluit genomen over de hoogte van de straf.
AMSTERDAM - Ronald Graafland kan bij Ajax derde doelman worden. De 31-jarige keeper is clubloos en praat met de Amsterdammers over een transfer. Hij moet bij Ajax de geblesseerde Kenneth Vermeer vervangen. Dat meldt het AD.
HEERENVEEN - Michal Papadopulos mag weg bij sc Heerenveen. De aanvaller komt niet voor in de plannen van Ron Jans. Hij zat afgelopen weekend zelfs niet bij de wedstrijdselectie. De 25-jarige spits maakte afgelopen seizoen zeven goals in 23 competitieduels. Ook Igor Djuric mag vertrekken.

