Laatste nieuws
19.05PSV en Saibari naderen absolute recorddeal met Bayern München
19.00Dé WK-vijand: de hitte
18.50Flinke tegenvaller voor Oranje-opponent Japan: 73-voudig international haakt af
18.49Geweigerde Somalische scheidsrechter Artan mag UEFA Super Cup leiden
18.45'Marokko wordt overschat, maar dít moet het toernooi van Saibari worden'
18.41'Feyenoord-kandidaat verliest terrein in Milaan: drietal trainers in beeld'
18.40Dreun voor Japan: aanvoerder Endo haakt drie dagen voor WK-duel met Oranje af
18.38Verbruggen nog altijd geen onderdeel van groepstraining Oranje
18.30Het geheim achter de telefoontjes van Dick Advocaat
18.23Jahanbakhsh spreekt: 'Iran is voorbereid op ongewone omstandigheden'
17.56'FC Groningen wil toeslaan na transfervrij vertrek bij Sparta'
17.45Tips voor jouw voetbalpool: dit topland uit de topacht gaat tegenvallen
17.45Tips voor jouw voetbalpool: dit topland uit de top-8 gaat tegenvallen
17.35Argentinië maakt zich nu ook zorgen om Tagliafico en Nico González
17.24'Oranje heeft meeste PL-spelers en speelde gelijk tegen Spanje, het kan wél'
17.20Ajax-target wil weg bij Girona en dient officiële vertrek brief in
17.10Keeper Verbruggen ontbreekt opnieuw op training Oranje
17.03De Graafschap slaat dubbelslag op transfermarkt en haalt oude bekende terug
17.00Vleugje Sovjet op het WK: debuut Oezbekistan komt niet uit de lucht vallen
16.50Oranje traint zonder beoogd basisspeler in snikheet Kansas City
16.46Doelman wil vertrekken bij PSV: 'Als het maar wel een topcompetitie is'
16.45Waarom WK-underdog Kaapverdië de groepsfase kan overleven
16.37Geen Ivoriaanse supporters op WK vanwege strikte Amerikaanse visumregels
16.30Oranje deelt schitterende video: rollen voor Van Dijk, Frenkie en Van Hanegem
16.30Beste Oranje Aller Tijden: deze legendes staan in het elftal
16.26De Graafschap heeft Warmerdam binnen, Heerenveen en Groningen strikken talenten
16.15'Feyenoord denkt aan ex-assistent van Guardiola als nieuwe trainer'
16.15'Onaangepaste' Nijstad kan naar PSV: 'Past daar goed'
16.15"Onaangepaste" Nijstad kan naar PSV: 'Past daar goed'
16.02'Strijd om Geertruida barst los: Engelse, Spaanse en Italiaanse interesse'
16.00Dit is het beste Portugal ooit (met of zonder Cristiano Ronaldo)
15.55Duitse internationals betalen vervoerskosten voor zeshonderd fans
15.55Koeman Jr. aast op een stap: 'Sta open voor rol als tweede keeper bij grote club'
15.55Het WK beleef je bij VP: vanaf vandaag 24 uur (!) per dag, zeven dagen per week!
15.48WK-record maakt Ochoa trots: 'Ik kan mijn naam naast Messi en Ronaldo zetten'
Resultaten x
Overige

NAC en RKC hervatten onderhandelingen over Brood

Ruud Brood wordt hoogstwaarschijnlijk de nieuwe trainer van NAC Breda. Volgens BN/de Stem bestaat de kans dat de huidige coach van RKC Waalwijk vandaag nog gepresenteerd wordt in het Rat Verlegh Stadion.

31-08-2010 10:03 door Redactie ELF Voetbal

Nadat Erwin Koeman zaterdag bedankte voor de eer, geldt Brood als tweede keus in Breda. Bij RKC Waalwijk heeft Brood een clausule in zijn contract staan die een vertrek mogelijk maakt.

Brood geeft aan gestreeld te zijn door de belangstelling van NAC, waar hij de plotseling naar Wisla Krakau vertrokken Robert Maaskant moet opvolgen. Zaterdag tegen VVV-Venlo zal Brood nog niet op de bank zitten. Assistent-trainers Gert Aandewiel en John Karelse nemen dan de coaching op zich.

"Ik denk dat ik in het weekeinde zeker meer weet. Maar ik zal me tot die tijd voor de volle honderd procent inzetten voor RKC. Bij die club heb ik alle kans gehad om me te ontwikkelen", zegt Brood, die niet verwacht maandag in de wedstrijd tegen FC Den Bosch nog werkzaam te zijn voor de Waalwijkse degradant.

UPDATE: Brood heeft een goed gesprek achter de rug met NAC en verwacht maandagavond niet op de bank te zitten als RKC tegen FC Den Bosch speelt. "Ik verwacht snel duidelijkheid. Het is nu aan NAC en RKC om eruit te komen", aldus de trainer in De Telegraaf.

UPDATE 2: Ruud Brood blijft bij RKC Waalwijk. De oefenmeester stond in de belangstelling van NAC Breda om de vertrokken Robert Maaskant op te volgen. De clubs zijn het echter na een aantal prettig verlopen gesprekken niet eens geworden over de voorwaarden van een eventuele overgang, waardoor Ruud Brood zondag gewoon voor de groep zal staan.

Directeur voetbalzaken Mohammed Allach meldt in een persbericht: "Vanaf het moment dat NAC Breda zich bij ons meldde, hebben wij gekeken naar een aantal criteria; het contract van Ruud, de onderlinge positie tussen beide clubs, concrete ideeën over de eventuele opvolging en het feit dat wij ons als club profileren als opleidingscentrum. Op basis hiervan hebben wij een aantal voorwaarden voorgelegd, waaronder de hoogte van de afkoopsom. NAC Breda kan of wil echter niet aan deze voorwaarden voldoen. Het is prettig dat we vroegtijdig duidelijkheid kunnen scheppen zodat wij ons geheel kunnen focussen op de wedstrijd van aanstaande maandag tegen FC Den Bosch."

UPDATE 3: RKC Waalwijk lijkt wat voorbarig te zijn geweest met haar persbericht. In BN/de Stem meldt Ruud Brood dat de onderhandelingen tussen NAC en RKC na de wedstrijd van de Waalwijkers tegen FC Den Bosch van maandagavond hervat worden.




Aanmelden
cultheld Laatste: Álvaro Recoba, de beste Chinees van Uruguay
transfergeruchten Laatste: Wie is Ozziel Herrera? Het Mexicaanse transfertarget van PSV, Feyenoord én Ajax
superelf Laatste: SuperELF Michael de Leeuw: Goirlese goalgetter
avonturiers Laatste: Frank Sturing geniet in Canada: “Maar voor Europa moet alles echt kloppen”
kleedkamerhumor Laatste: Ralf Seuntjens: "De fysioruimte is de thermometer van een team”
jukebox Laatste: De Jukebox: Michael Chacón (FC Emmen)
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met... Mauro Camoranesi?
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.