Ajax trekt middenvelder Teemu Tainio aan
Een paar uur voor het sluiten van de transfermarkt, heeft Ajax een nieuwe middenvelder aangetrokken. Teemu Tainio komt transfervrij over van Sunderland en tekent een contract tot juni 2011.

De 31-jarige Fin is een oude bekende van Martin Jol. "Ik heb met hem gewerkt bij Tottenham Hotspur en nadien ben ik hem blijven volgen. Teemu is een alleskunner op het middenveld. Ik kan hem dus rechts, links en centraal gebruiken. Hij is een winnaar, een speler met een goede mentaliteit."
Eerder kwam de Tainio uit voor Birmingham, FC Haka en AJ Auxerre, tegenstander van Ajax in de groepsfase van de Champions League. De ruimte voor Tainio was er omdat Ajax op het laatste moment afzag van Anouar Hadouir. De Finse middenvelder speelde 54 interlands voor het nationale elftal van Finland.
Reageer op dit nieuwsbericht
Reacties
Deze gozer mag dan mischien weinig kosten. Maar staat wel veel jeugdspelers in de weg. Bonevacia, Blind, Donald, Zegelaar Jozefzoon en Lodeiro (voor zover dit jeugd is), om maar een paar namen te noemen.
Taino is gehaald als vervanger van Demy, Eyong. Hij kan overal uit de voeten op het middenveld. En hij was ook nog eens transfervrij. Kortom prima aankoop.
Anouar nu in ieder geval wel.
Wat een klinkklare onzin zeg.
Spelers de kop gek maken en dan weer afhaken.
En jol zegt dat hij bij tottenham heeft gewerkt met tainio,maar volgens mij heeft hij daar nauwelijks gespeeld.
Pluspunt =transfervrij,nadeel zal rond de 1milj gaan verdienen(dus weer een zware salarispost erbij,...)
Ik zou toch daley blind een kans geven of andere jeugdspeler.......
En de zeeuw+ enoh zijn zelden of nooit geblesseerd en 1a2 wedstrijden gescorst per jaar,dus zal tainio weinig aan spelen toe komen.
En in dat geval kan je beter een beroep doen op je iegen kweek;-)
Laatste nieuws
- 12-02 Zambia wint voor het eerst Afrika Cup 2
- 12-02 Ronaldo schiet Real voorbij Levante
- 12-02 Janko scoort wederom voor FC Porto
- 12-02 Neville blij met terugkeer oud-Ajacied
- 12-02 Stankovic snapt woede van Inter-fans
- 12-02 Castelen staat open voor ADO komende zomer
- 12-02 'Gelijkspel tegen Feyenoord was verdiend geweest'
- 12-02 Koeman: 'Wij kunnen Guidetti niet kopen' 1
- 12-02 Labyad loopt liesblessure op, ernst onduidelijk
- 12-02 Ranieri voelt geen extra druk na wanprestatie
- 12-02 Mancini: 'Hart kan beste keeper worden'
- 12-02 Ranieri hoopt dat Sneijder niet naar Rusland vertrekt 1
- 12-02 Milan-spits: 'Een droom die uitkomt'
- 12-02 Dalglish biedt na Suarez ook zijn excuses aan
- 12-02 Van de Kerkhof: 'Van Beveren was een strijder'
- 12-02 'Clasie loopt liesblessure op'
- 12-02 Koeman: 'Feyenoord doet niet mee om bovenste plaatsen'
- 12-02 Ranieri na blamage: 'Bijna alles was in orde'
- 12-02 PSG gelijk, Lille en Bordeaux maken er show van
- 12-02 Guidetti: 'Fans verdienen een titel' 1
- 12-02 City wederom aan kop na magere overwinning
- 12-02 Nalbantoglu: 'Jammer, zo'n scheidsrechter'
- 12-02 Wouters: 'We hadden van ADO moeten winnen'
- 12-02 Guidetti legt ook Vitesse over de knie 1
- 12-02 Derijck en Rutten kunnen weer door één deur

