Seedorf: 'Van mij mag het morgen beginnen'
Bij twee van de drie tegenstanders in de poule stond hij onder contract. Tegen de derde opponent, AJ Auxerre, speelde Clarence Seedorf in 1993 één van zijn eerste Europese wedstrijden ooit. De loting van de Champions League bracht onze 34-jarige landgenoot in vervoering. "Van mij mag het morgen beginnen."

De middenvelder van AC Milan kijkt vooral uit naar de confrontaties tegen Ajax en Real Madrid. "Met Ajax heb ik mijn eerste Champions League gewonnen, met Real Madrid won ik hem voor de tweede keer", zegt de ex-international in Voetbal International. Het bezoek aan de Amsterdam ArenA en Estadio Santiago Bernabeu roept onbetwist gevoelens bij hem op. "Het is geweldig. Ik ga de komende maanden twee keer naar huis. Zo voelt dat, als ik in Amsterdam of Madrid ben. Van mij mag het morgen al beginnen."
Bij Ajax benoemt Seedorf één groot gevaar. "Luis Suárez. Ik was tijdens het WK erg onder de indruk van hem. Die gozer is echt levensgevaarlijk. En Martin Jol is een trainer die een hechte, goed voetballende ploeg kan bouwen. Voor mij is dit sowieso een geweldige loting."
Reageer op dit nieuwsbericht
Laatste nieuws
- 23:01 Enkel lof voor groeiende coach Mourinho
- 22:59 Ex-Ajacied voorlopig in Heerenveen
- 22:54 Narsingh tevreden, geen reactie Robben
- 22:45 Superboeren gaan voor bekende suikeroom
- 22:41 Van Bommel: 'Uitfluiten Robben een schande'
- 22:31 Teleurstellende boodschap voor Heracles-stagiair
- 22:27 FC Bayern München op Duitse wijze langs Oranje
- 22:24 Spanje zonder topscorer op EK
- 22:22 Operatie Wilshere succesvol
- 22:16 'Ze zullen toch wel betalen...'
- 22:15 Geen zorgen voor Rosicky
- 22:06 'Manchester United slaat terug'
- 22:01 FC Groningen praat met opvolger Huistra
- 21:59 PSV kan verliezend EL-finalist loten
- 21:55 Sinouh: 'Als dit waar is, dan ben ik teleurgesteld'
- 21:45 Mancini in Milaan voor hoffelijk gesprek
- 21:35 Werder vindt Wiese-opvolger in Oostenrijk
- 21:31 Ex-Ajacied assistent in België
- 21:29 Jong Oranje laat onderuit in Oostenrijk
- 21:21 Eto'o houdt ambitie aan: 'We willen naar de top'
- 21:15 AZ-sterkhouder te duur voor Paarswit
- 21:10 Van Veldhoven: 'Goed gevoel na onderhandelingen'
- 21:01 'Hij ontving veel aanbiedingen, ook van Barça'
- 20:59 Austria Wien haalt trainer van ranglijstconcurrent
- 20:55 Ajax-doelwit Chivu hakt knoop spoedig door

