PSV laat kans op gratis Bebé schieten, ManUnited vindt hem 8,5 miljoen waard
PSV heeft deze zomer mogelijk een pijnlijke en peperdure misser begaan op de transfermarkt. De Eindhovenaren kregen in mei de Portugees Bebé gratis en voor niks aangeboden, maar hadden geen interesse in de twintigjarige aanvaller. Drie maanden later kocht Manchester United de speler echter voor liefst 8,5 miljoen euro.

"Ik heb Bebé in mei aangeboden bij PSV, maar zij wilden hem niet, omdat ze hem niet kenden", zegt Goncalo Reis, de voormalige zaakwaarnemer van de aanvaller, tegen de BBC. De jeugdinternational tekende vervolgens een vijfjarig contract bij Vitoria Guimaraes, maar speelde nooit een officiële competitiewedstrijd voor die club.
In de voorbereiding maakte Bebé zo veel indruk dat toppers als Real Madrid en Manchester United interesse in hem kregen. De Engelsen trokken aan het langste eind en telden 8,5 miljoen neer voor de aanvaller, die werd getipt aan Alex Ferguson door zijn voormalige assistent Carlos Queiroz, tegenwoordig bondscoach van Portugal.
Kort voor zijn overstap naar Manchester verbrak Bebé het contract met zaakwaarnemer Reis, maar de belangenbehartiger is ervan overtuigd dat de aanvaller slaagt bij United. "Hij wordt op zeker een betere speler dan Nani."
Het is voor PSV te hopen dat het zo'n vaart niet loopt.
Reageer op dit nieuwsbericht
Reacties
De enige reden waarom hij naar MU is gegaan, is vanwege Queiroz. Blijkbaar kennen de ouders van Bebe de voormalige assistent. Man Utd moest nog een soort compensatie voor regelen als 'vriendendienst'. Is nu gebeurd.
ook sliepen jullei met een 1 of andere KJ Huntelaar die z`n sporen heeft nagelaten in de eredivisie.
En had bijv ajax geen sulemani gekocht voor 17milj euro en real geen huntelaar voor 24 milj euro.
En had real sneyder nooit weggedaan.
Etc etc etc.
Als bebe idd een topper wordt,is het jammer maar helaas voor psv.
Maar ik vraag me af,waarom hij alleen bij psv is aangeboden.........?
Psv heeft toch helmaal geen connectie met portugal?
Of bebe is bij 50clubs aangeboden waaronder psv..........dat zal het wel zijn;-)
Laatste nieuws
- 23:01 Enkel lof voor groeiende coach Mourinho 1
- 22:59 Ex-Ajacied voorlopig in Heerenveen
- 22:54 Narsingh tevreden, geen reactie Robben
- 22:45 Superboeren gaan voor bekende suikeroom
- 22:41 Van Bommel: 'Uitfluiten Robben een schande'
- 22:31 Teleurstellende boodschap voor Heracles-stagiair
- 22:27 FC Bayern München op Duitse wijze langs Oranje
- 22:24 Spanje zonder topscorer op EK
- 22:22 Operatie Wilshere succesvol
- 22:16 'Ze zullen toch wel betalen...'
- 22:15 Geen zorgen voor Rosicky
- 22:06 'Manchester United slaat terug'
- 22:01 FC Groningen praat met opvolger Huistra
- 21:59 PSV kan verliezend EL-finalist loten
- 21:55 Sinouh: 'Als dit waar is, dan ben ik teleurgesteld'
- 21:45 Mancini in Milaan voor hoffelijk gesprek
- 21:35 Werder vindt Wiese-opvolger in Oostenrijk
- 21:31 Ex-Ajacied assistent in België
- 21:29 Jong Oranje laat onderuit in Oostenrijk
- 21:21 Eto'o houdt ambitie aan: 'We willen naar de top'
- 21:15 AZ-sterkhouder te duur voor Paarswit
- 21:10 Van Veldhoven: 'Goed gevoel na onderhandelingen'
- 21:01 'Hij ontving veel aanbiedingen, ook van Barça'
- 20:59 Austria Wien haalt trainer van ranglijstconcurrent
- 20:55 Ajax-doelwit Chivu hakt knoop spoedig door

