Huntelaar: 'Geen behoefte aan afscheid bij Milan'
Klaas-Jan Huntelaar heeft nog geen afscheid kunnen nemen in Milaan. Op de dag dat Oranje samenkwam ter voorbereiding op de interland tegen San Marino, werd zijn transfer van AC Milan naar Schalke 04 afgerond.

Door het aantrekken van Zlatan Ibrahimovic was Huntelaar min of meer gedwongen om te vertrekken bij Milan. "Er staan nog wat spullen van me in Milaan en ook mijn auto staat op het vliegveld. Ik moet iedereen nog even een handje geven daar, alhoewel ik geen behoefte heb aan een echt afscheid. Wrokgevoelens heb ik niet, net zoals ik geen spijt heb van mijn keuze voor AC Milan. Ik wil nu echter vooruitkijken"
Nu hij bij Schalke gaat spelen, gaat Huntelaar weer dichtbij zijn familie in de Achterhoek wonen. "We hebben nu iets waar we voorlopig terechtkunnen, maar moeten nog gaan kijken wat we gaan doen; in Duitsland of Nederland wonen. Gelsenkirchen is in ieder geval dicht bij huis, dat is lekker. Ik ben namelijk wel gehecht aan familie en ook aan Nederland."
Met zijn drie goals tegen San Marino heeft Huntelaar zijn naam alvast gevestigd bij medespelers en supporters van Schalke. Bij Oranje sprak hij met enkele collega-internationals over de Bundesliga. "Het is echt een goede competitie, iedere tegenstander is lastig, de wedstrijden zijn open en aanvallend", zegt Huntelaar tegen het ANP.
Reageer op dit nieuwsbericht
Laatste nieuws
- 25-05 Pedro schenkt beker als afscheidscadeau aan 'Pep'
- 25-05 Nestor moet zinkend schip gaan redden
- 25-05 Ajacied wimpelt Russische interesse af 2
- 25-05 Verwoester gebit De Zeeuw blijft bij Juve
- 25-05 'We hebben niet één euro! Helemaal niets!'
- 25-05 Belgen stellen teleur met gelijkspel
- 25-05 Eduardo schittert bij EK-ganger Kroatië
- 25-05 'Onmenselijk' Azerbeidzjan kandidaat voor EK 2020 1
- 25-05 Advocaat weet wie hij wil hebben
- 25-05 Coach Nederlanders blijft langer
- 25-05 'Je bent hier echt een god'
- 25-05 Martínez nog niet naar Barcelona
- 25-05 Afellay op de bank tegen Athletic
- 25-05 Guardiola coacht vrijdag laatste wedstrijd
- 25-05 Wildschut debuteert bij Jong Oranje
- 25-05 'Contractbesprekingen Arbeloa bijna klaar'
- 25-05 Neymar en Ganso naar halve finale 'Champions League'
- 25-05 Oud-Ajacied bedwingt bondscoach Advocaat
- 25-05 Barton niet in beroep tegen lange verbanning
- 25-05 Peperdure spits basisklant bij Engeland
- 25-05 Ronaldo wil volgend seizoen zes prijzen met Real
- 25-05 Stekelenburg fit genoeg voor groepstraining Oranje
- 25-05 'Hulk ideale opvolger van Drogba'
- 25-05 Broers komen elkaar weer tegen bij Basel
- 25-05 Beloftenelftal Oranje verliest van Japan

