Round-up: Van Guldener hoopt op contract bij Helmond Sport - Vertrek Pama bij Cambuur aanstaande
Door BART VAN DOOIJEWEERT __ gepubliceerd op 13 september '10 19:30
Ook vandaag stroomt er veel kort nieuws uit eigen land binnen op de redactie. Om het overzichtelijk te houden, bundelt ELF Voetbal al deze berichten in round-ups.

HELMOND - Michel van Guldener maakt mogelijk zijn rentree in het betaalde voetbal. De voormalig speler van Excelsior, die momenteel speelt voor topklasser Capelle, is vanaf vandaag op proef bij Helmond Sport. Van Guldener (24) kan volgens trainer Jurgen Streppel op alle posities voorin uit de voeten.
LEEUWARDEN - Alex Pama (foto) lijkt zijn langste tijd als algemeen directeur bij Cambuur gehad te hebben. Volgens de Leeuwarder Courant is de kans groot dat Pama volgend seizoen vertrekt, omdat hij een moeizame relatie heeft met enkele leden uit de Raad van Commissarissen.
Reageer op dit nieuwsbericht
Reacties
oei, laatste kans dit seizoen voor Cambuur. Promotie moet nu gerealiseerd worden. Riedstra dood, Pama stapt op en een nieuw stadion is nog altijd ver weg. Pama stapt natuurlijk echt niet zomaar op, hij heeft zijn hart en ziel achter die club gezet maar beseft dat de mogelijkheden tot dusver ontbreken om het laatste zetje eraan te geven, ondanks het feit dat er een goed team staat en het enorm leeft in Leeuwarden. Aan de andere kant staat er gewoon een hele matige verdediging, ik betwijfel dan ook of Cambuur het dit jaar gaat redden, en zoniet gaan ze een probleem krijgen met hun salarishuishouding, hun financien en hun organisatie.
0
Beoordeling +0
het rommeld bij cambuur en dat gaat denk ik niet ten goede van de club en alles wat erom heen loopt.hopelijk kunnen de gemoederen bedaard worden anders zie ik het somber in
menzo wil ook maar niet luisteren en houd steevast aan z`n 4-4-2 systeem).wat mij overigens ook betreurd is dat spelers zomaar aan de kant gezet worden zoals ruudje ter heide en jeffrey de vischer, jongens die het afgelopen weekend weer belangrijk waren voor emmen.

0
Beoordeling +0
Ik ben een buitenstaander, maar heb altijd begrepen dat Pama heel veel goeds heeft gedaan voor de club. Ondanks het feit dat sommige Cambuur supporters op dit forum nogal eens over de schreef gaan, vind ik het wel een mooie club. Zou ze graag weer eens op het hoogste niveau zien. Lijkt me een aanwinst. Maar ja, dan moeten ze de organisatie wel goed op orde hebben.
1
Beoordeling +0
Laatste nieuws
- 25-05 Pedro schenkt beker als afscheidscadeau aan 'Pep'
- 25-05 Nestor moet zinkend schip gaan redden
- 25-05 Ajacied wimpelt Russische interesse af 2
- 25-05 Verwoester gebit De Zeeuw blijft bij Juve
- 25-05 'We hebben niet één euro! Helemaal niets!'
- 25-05 Belgen stellen teleur met gelijkspel
- 25-05 Eduardo schittert bij EK-ganger Kroatië
- 25-05 'Onmenselijk' Azerbeidzjan kandidaat voor EK 2020 1
- 25-05 Advocaat weet wie hij wil hebben
- 25-05 Coach Nederlanders blijft langer
- 25-05 'Je bent hier echt een god'
- 25-05 Martínez nog niet naar Barcelona
- 25-05 Afellay op de bank tegen Athletic
- 25-05 Guardiola coacht vrijdag laatste wedstrijd
- 25-05 Wildschut debuteert bij Jong Oranje
- 25-05 'Contractbesprekingen Arbeloa bijna klaar'
- 25-05 Neymar en Ganso naar halve finale 'Champions League'
- 25-05 Oud-Ajacied bedwingt bondscoach Advocaat
- 25-05 Barton niet in beroep tegen lange verbanning
- 25-05 Peperdure spits basisklant bij Engeland
- 25-05 Ronaldo wil volgend seizoen zes prijzen met Real
- 25-05 Stekelenburg fit genoeg voor groepstraining Oranje
- 25-05 'Hulk ideale opvolger van Drogba'
- 25-05 Broers komen elkaar weer tegen bij Basel
- 25-05 Beloftenelftal Oranje verliest van Japan
