Laatste nieuws
16.41Grensproblemen stapelen zich op richting het WK: 'Lijn is duidelijk discriminerend'
16.34Noorwegen komt met nieuwe teamfoto na bekritiseerde 'Viking-verheerlijking'
16.25'Als prof worden niet was gelukt? Dan stond ik nu misschien in de snackbar'
16.18Slot en Koeman overtuigen Van Dijk: 'Zij gaven me weer die prikkel'
16.16Driessen remt verwachtingen van Kluivert-telg: 'Zo'n toptalent is het niet'
16.07Transfers PSV: Ajax-talent (16) maakt overstap naar Eindhoven
16.05FIFA heeft nieuwe manier van geld verdienen: fans betalen voor naam op scherm
16.00WK-gids Groep K: Portugal dark horse voor wereldtitel, ook Colombia sterk
16.00WK Paspoort: maak kennis met Panama
15.50Twijfels rond Argentinië: over koning Messi en zijn oude soldaten
15.47Ajax genoemd als obstakel in terugkerende BeNeLiga-plannen: 'Tot zij wegliepen...'
15.32Feyenoord voorkomt transfervrij vertrek: 'Voel me echt een jongen van de club'
15.16Ajax geeft meer informatie over voorbereiding: trainingskamp in Nederland
15.14FC Twente verkoopt Mats Rots aan Hoffenheim, vermoedelijk voor recordbedrag
15.02'Van de Ven op lijst van Real Madrid, Núñez genoemd bij Barcelona'
15.00Elia blikt terug op social media-rel: 'Bam, gelijk heel het land over me heen'
15.00(Bijna) alle WK-hits beluisterd en geanalyseerd
14.59Lerarenstaking vormt obstakel voor WK-start in Mexico
14.58Ajax trekt in de voorbereiding naar Gelderland
14.52AZ legt spits uit de jeugd voor drie seizoenen vast
14.50Ronald Koeman hekelt één persoon na Nederland - Oezbekistan
14.49Koeman beseft: 'Dat moet wel veranderen, anders win je niet veel wedstrijden'
14.36Hoffenheim dolblij na akkoord met FC Twente over Rots: 'Enorm potentieel'
14.35PSV slaat slag in jeugdopleiding en strikt transfervrij talent van Ajax
14.33Rondje WK: 'Malen verdient meer vertrouwen van Koeman'
14.30De Grote WK-voorbeschouwing in Studio Oranje: 'Van Dijk Oranje-topscorer?'
14.19Utrecht-speler Iqbal hoopt met voorbeeldfunctie geschiedenis te schrijven op WK
14.11Dumfries bedankt amateurclub voor felicitatie met transfer naar Real Madrid
14.05'Van de Ven op lijst van Real Madrid, Palace rondt komst van Sage af'
14.02FC Twente vangt recordbedrag voor Rots: 'Bizar hoe het allemaal gegaan is'
14.00Makaay beschermt Oranje-international: 'Hebben het niet over 10 wedstrijden...'
14.00WK-gids Groep J: Messi treft Jordaanse Messi, strijd tussen Oostenrijk en Algerije
13.48Waar en wanneer: alles wat je moet weten over de openingswedstrijd van het WK 2026
13.46'Het moet bij het Nederlands elftal allemaal van Cody Gakpo komen...'
13.45Iraanse voetbalbond: tickets ineens ingetrokken, fans niet welkom op WK
Resultaten x
Overige

Aanslag op huis moeder Fulham-speler - onderzoek naar Sankoh - Ujfalusi zegt sorry tegen Messi

Ook vandaag gebeurt er weer van alles op voetbalgebied in het buitenland. Het nieuws blijft binnenstromen op de redactie. ELF Voetbal bundelt dit nieuws samen in een overzicht en vult dat gedurende de dag aan.

20-09-2010 21:40 door Redactie ELF Voetbal

BELFAST - De schrik zit er goed in bij Chris Baird. Het huis van de moeder van de Fulham-speler werd vandaag bekogeld met benzinebommen, zo meldt het ANP. Er raakte niemand gewond bij de aanslag in het Noord-Ierse Rasharkin. Het geweld moet waarschijnlijk worden gezocht in de problemen tussen katholieken en protestanten in het land. De familie Baird, van katholieke afkomst, was volgens het persbureau echter nooit betrokken geweest bij politieke of religieuze aangelegenheden. 

LONDEN - De Engelse voetbalbond heeft Arsene Wenger een schorsing van een wedstrijd en een boete van 8.000 Engelse ponden opgelegd. De manager van Arsenal krijgt het strafvoorstel vanwege zijn gedrag na het duel met Sunderland afgelopen zaterdag. De Fransman heeft tot donderdag om akkoord te gaan. Doet hij dat niet, dan wordt de zaak verder onderzocht.

PORTUGAL - Paulo Bento is aangesteld als nieuwe bondscoach van Portugal. De oud-international volgt Carlos Queiroz op, die werd ontslagen na de teleurstellende start van de EK-kwalificatiereeks.

LIVERPOOL - Daniel Ayala speelt tot het einde van het jaar voor Hull City. De Spanjaard wordt door Liverpool verhuurd aan de degradant van afgelopen seizoen. De 20-jarige verdediger kwam bij de Engelse topclub niet aan spelen toe. 

AUGSBURG - Gibril Sankoh moet vrezen voor een schorsing. De verdediger van FC Augsburg, afgelopen zomer overgekomen van FC Groningen, ging afgelopen zondag tegen VfL Osnabrück op de voet van tegenstander Konstantin Engel staan. Kicker meldt dat er een onderzoek wordt gestart naar de actie.
 
COVENTRY - Marlon King heeft een nieuwe club gevonden. Bij Coventry City tekende de Jamaicaan tot het einde van het seizoen. Eind vorig jaar werd hij ontslagen bij Wigan Athletic, toen hij een vrouw had mishandeld in een Londense nachtclub.

SWANSEA - Yves Ma-Kalambay vervolgt zijn loopbaan bij Swansea City. De Belg was op proef in Wales en maakte indruk. De voormalig jeugdspeler van PSV tekende een contract tot het einde van het seizoen. In Swansea komt hij de Nederlanders Kemy Agustien, Ferrie Bodde, Cedric van der Gun en Dorus de Vries tegen. 

VALETTA - Vic Hermans gaat aan de slag als technisch directeur van de voetbalbond van Malta. Hermans was al bondcoach van de Maltese zaalvoetballers. Eerder vervulde hij dezelfde functie bij de KNVB.

MADRID - Tomas Ujfalusi heeft zich verontschuldigd bij Lionel Messi. De Tsjech stuurde met de telefoon van teamgenoot Sergio Agüero een sms naar de kleine dribbelaar. De verdediger probeerde gisteren al zijn excuses aan te bieden, maar toen was Messi nog te boos. "Begrijpelijk", vindt Ujfalusi. Ook zegt hij dat in de herhaling goed te zien is dat hij wel eerst de bal raakte.

CHARLEROI - Jacky Mathijssen is ontslagen als trainer van Charleroi. Zondag kwam het na de met 5-0 verloren wedstrijd tegen Club Brugge tot een aanvaring tussen Mathijssen en voorzitter Bassa Bayat, die in de kleedkamer zijn ongenoegen over de prestatie kwam uiten. Mathijssen was pas sinds deze zomer werkzaam bij Charleroi, dat momenteel veertiende staat in België.




Aanmelden
cultheld Laatste: Álvaro Recoba, de beste Chinees van Uruguay
transfergeruchten Laatste: Wie is Ozziel Herrera? Het Mexicaanse transfertarget van PSV, Feyenoord én Ajax
superelf Laatste: SuperELF Michael de Leeuw: Goirlese goalgetter
avonturiers Laatste: Frank Sturing geniet in Canada: “Maar voor Europa moet alles echt kloppen”
kleedkamerhumor Laatste: Ralf Seuntjens: "De fysioruimte is de thermometer van een team”
jukebox Laatste: De Jukebox: Michael Chacón (FC Emmen)
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met... Mauro Camoranesi?
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.