Round-up: Bajevic stapt op bij AEK - Amateurclub Garforth geeft Gascoigne nieuwe kans als trainer - Chelsea moet Lampard langer missen
Ook vandaag gebeurt er weer van alles op voetbalgebied in het buitenland. Het nieuws blijft binnenstromen op de redactie. ELF Voetbal bundelt dit nieuws samen in een overzicht en vult dat gedurende de dag aan.

ATHENE - Dusan Bajevic heeft zijn baan als trainer van de Griekse voetbalploeg AEK Athene opgezegd. De 61-jarige Serviër besloot de eer aan zichzelf te houden nadat hij zondag een hele lading stoeltjes naar zich toe geworpen van woedende fans. De aanleiding was de nederlaag met 3-1 tegen het gepromoveerde Volos. De trots van Athene is het seizoen slecht begonnen. De ploeg staat dertiende met vier punten uit vier duels.
GARFORTH - Amateurclub Garforth Town geeft niemand minder dan Paul Gascoigne aangesteld als nieuwe trainer. Garforth komt uit op het achtste niveau in Engeland, maar dat maakt de oud-international van Engeland niets uit. Samen met de spelersgroep wil ik deze enorme uitdaging aangaan", liet de 43-jarige manager weten. Door alcoholproblemen liep het vorige trainersavontuur van Gascoigne bij Kettering Town spaak.
LONDEN - Frank Lampard is langer uit de roulatie dan verwacht. De middenvelder van Chelsea laat morgen de wedstrijd tegen Olympique Marseille in de Champions League schieten. Waarschijnlijk komt de topper tegen Arsenal van zondag ook te vroeg voor de Engelsman, die herstellende is van een herniaoperatie.
Reageer op dit nieuwsbericht
Laatste nieuws
- 25-05 Pedro schenkt beker als afscheidscadeau aan 'Pep'
- 25-05 Nestor moet zinkend schip gaan redden
- 25-05 Ajacied wimpelt Russische interesse af 2
- 25-05 Verwoester gebit De Zeeuw blijft bij Juve
- 25-05 'We hebben niet één euro! Helemaal niets!'
- 25-05 Belgen stellen teleur met gelijkspel
- 25-05 Eduardo schittert bij EK-ganger Kroatië
- 25-05 'Onmenselijk' Azerbeidzjan kandidaat voor EK 2020 1
- 25-05 Advocaat weet wie hij wil hebben
- 25-05 Coach Nederlanders blijft langer
- 25-05 'Je bent hier echt een god'
- 25-05 Martínez nog niet naar Barcelona
- 25-05 Afellay op de bank tegen Athletic
- 25-05 Guardiola coacht vrijdag laatste wedstrijd
- 25-05 Wildschut debuteert bij Jong Oranje
- 25-05 'Contractbesprekingen Arbeloa bijna klaar'
- 25-05 Neymar en Ganso naar halve finale 'Champions League'
- 25-05 Oud-Ajacied bedwingt bondscoach Advocaat
- 25-05 Barton niet in beroep tegen lange verbanning
- 25-05 Peperdure spits basisklant bij Engeland
- 25-05 Ronaldo wil volgend seizoen zes prijzen met Real
- 25-05 Stekelenburg fit genoeg voor groepstraining Oranje
- 25-05 'Hulk ideale opvolger van Drogba'
- 25-05 Broers komen elkaar weer tegen bij Basel
- 25-05 Beloftenelftal Oranje verliest van Japan
