Chelsea en Arsenal winnen op de valreep; United verslaat Spurs
Chelsea en Arsenal boekten zaterdagmiddag een benauwde zege. De twee Londense topclubs profiteerden wel optimaal van een uitglijder van Manchester City, dat op bezoek bij Wolverhampton een verrassende 2-1 nederlaag leed. Manchester United speelt later vandaag thuis tegen Tottenham Hotspur.

Blackburn Rovers - Chelsea 1-2
Hoe klein het verschil tussen winst en verlies soms kan zijn, bleek wel in de 83ste minuut van de wedstrijd. Jason Roberts van Blackburn speelde Ashley Cole door zijn benen en schoot alleen voor Petr Cech net voorlangs. Uit de tegenaanval kopte Branislav Ivanovic namens Chelsea een voorzet van Yuri Zhirkov tegen de touwen. Daarmee zette hij zijn ploeg op een beslissede 1-2 voorsprong.
Chelsea beleefde een zeer lastige middag in Blackburn. De thuisclub kwam halverwege de eerste helft op voorsprong, dankzij een goal van Benjani. Kort voor rust kwam Chelsea op gelijke hoogte. De slecht spelende Didier Drogba legde een van zijn weinige goede balcontacten de bal klaar voor Nicolas Anelka, die eenvoudig raak kon schieten. Daarna was Chelsea wel de iets betere ploeg, zonder veel kansen te creëren. Pas nadat Roberts de reuzenkans om zeep hielp, sloeg de koploper toe.
Arsenal - West Ham United 1-0
Arsenal blijft stadgenoot Chelsea volgen op vijf punten achterstand. De Gunners hadden een groot overwicht tegen een andere Londense ploeg, West Ham. Toch viel de enige goal pas vlak voor tijd. Alexandre Song kopte een voorzet van Gaël Clichy binnen en zorgde zo voor een vreugde-explosie in de 88ste minuut.
Wolves - Man City 2-1
De achterstand van Manchester City op koploper Chelsea na twee nederlagen op rij bedraagt al acht punten. Het miljoenenelftal van Roberto Mancini kwam nog wel op voorsprong, toen Emmanuel Adebayor een strafschop benutte. Die voorsprong hield zeven minuten stand. Toen bracht Nenad Milijas beide ploegen met een hard afstandsschot op gelijke hoogte.
David Edwards scoorde al vroeg in de tweede helft de winnende treffer. De centrale middenvelder deed dat uit de rebound.
Overige uitslagen:
Fulham - Wigan 2-0
Everton - Stoke 1-0
Manchester United - Tottenham Hotspur 2-0
In een open wedstrijd met veel kansen over en weer hield United de punten thuis. Het eerste doelpunt viel na een half uur, toen Nemanja Vidic een vrije trap van Nani hard raak kopte. Daarvoor hadden Ji-Sung Park en Rafael van der Vaart namens beide ploegen de paal geraakt.
Ook in de tweede helft moest Edwin van der Sar enkele keren handelend optreden, net als zijn collega Gomes aan de overkant. Een kwartier voor tijd moest Van der Vaart er af met een op het oog lichte blessure. Kort daarop besliste Nani het duel in het voordeel van de thuisclub: 2-0. De grensrechter vlagde voor een overtreding, maar na overleg met de scheidsrechter werd de goal toegekend.
Reageer op dit nieuwsbericht
Reacties
Kort daarop besliste Nani het duel in het voordeel van de thuisclub: 2-0. De grensrechter vlagde voor buitenspel, maar na overleg met de scheidsrechter werd de goal toegekend.
het ging zo;
nani ging neer in het strafschopgebied en kreeg geen penalty, omdat hij daar wel recht op dacht te hebben pakte hij de bal met zijn hand. Gomes wilde de vrije trap nemen en nani komt opeens achter gomes uit, pakt de bal af en scoort. Scheids overlegt met grensrechter en keurt de goal goed. Blijkbaar heeft die scheids dus geen vrije trap gegeven... Zal nog wel veel over gediscussieerd worden
linkje:
http://www.timesoccer.com/video/04/25-m ... ights.html
laden duurt ff
Laatste nieuws
- 25-05 Pedro schenkt beker als afscheidscadeau aan 'Pep'
- 25-05 Nestor moet zinkend schip gaan redden
- 25-05 Ajacied wimpelt Russische interesse af 1
- 25-05 Verwoester gebit De Zeeuw blijft bij Juve
- 25-05 'We hebben niet één euro! Helemaal niets!'
- 25-05 Belgen stellen teleur met gelijkspel
- 25-05 Eduardo schittert bij EK-ganger Kroatië
- 25-05 'Onmenselijk' Azerbeidzjan kandidaat voor EK 2020
- 25-05 Advocaat weet wie hij wil hebben
- 25-05 Coach Nederlanders blijft langer
- 25-05 'Je bent hier echt een god'
- 25-05 Martínez nog niet naar Barcelona
- 25-05 Afellay op de bank tegen Athletic
- 25-05 Guardiola coacht vrijdag laatste wedstrijd
- 25-05 Wildschut debuteert bij Jong Oranje
- 25-05 'Contractbesprekingen Arbeloa bijna klaar'
- 25-05 Neymar en Ganso naar halve finale 'Champions League'
- 25-05 Oud-Ajacied bedwingt bondscoach Advocaat
- 25-05 Barton niet in beroep tegen lange verbanning
- 25-05 Peperdure spits basisklant bij Engeland
- 25-05 Ronaldo wil volgend seizoen zes prijzen met Real
- 25-05 Stekelenburg fit genoeg voor groepstraining Oranje
- 25-05 'Hulk ideale opvolger van Drogba'
- 25-05 Broers komen elkaar weer tegen bij Basel
- 25-05 Beloftenelftal Oranje verliest van Japan
