Laatste nieuws
08.42Frankrijk in de ban van ontketende Olise: 'We kunnen niet wachten'
08.28Verbazing bij Janssen na onthulling over Oranje-assistent: 'Dit kan echt niet'
08.07Op deze zender kijk je dinsdag naar beslissend WK-kwalificatieduel Oranje-vrouwen
08.03Buitenlandse media uiten hun zorgen over Oranje
08.03Zorgen in het buitenland over Oranje: 'WK-crisis afgewend'
08.00Studio Oranje vanaf nu elke dag online: met grote namen uit de voetbalwereld
08.00WK-gids Groep G: Rode Duivels treffen het, Salah hoopt op laatste kunststukje
08.00Depor is terug: zo beleefde topscorer Eddahchouri het volksfeest
07.58'PSV wil selectie upgrade geven en meldt zich voor uitblinkend Eredivisie-duo'
07.41'Brazilië behoort altijd tot de favorieten'
07.35De Jong 'soms gefrustreerd' na oefenduel Oranje: 'Maar niet wanhopig'
07.35Zo plaatst Nederland Vrouwen zich dinsdag alsnog direct voor het WK 2027
07.30Dromen van de WK-zege: wanneer wordt de finale van het WK 2026 gespeeld?
07.30Speler van de Dag: 'Oranje gaat het gemis van Timber voelen'
07.25Hier kijk je alle WK-programma’s op je televisie
06.55Spanje doorstaat allerlaatste test en is klaar voor het WK
06.47'Van Persie verlaat Feyenoord in stilte en reageert niet op specifiek verzoek'
06.45Feyenoord 'versnelt' voor topscorer Ligue 2
06.35Oranje overtuigt Perez niet: 'In de praktijk valt het heel erg mee'
06.35'Op papier heeft Oranje een goed elftal, in de praktijk valt dat mee'
06.34Oranje verre van klaar voor WK: geen Timber, geen scherpte voor goal, schrik om Verbruggen
06.30'Volendam bepaalt vraagprijs voor keeper Van Oevelen: interesse uit Bundesliga'
06.30'Vergeet Mbappé en Olise even, want dit is de WK-smaakmaker'
06.22Levensvatbaarheid vrouwenvoetbal op de tocht: 'Geen sprake meer van professioneel voetbal'
06.15Franse pers looft uitblinker: 'Als hij zo speelt, mogen we dromen van de titel'
06.10Oranje op Rapport: Malen dissonant, Gakpo en Summerville de uitblinkers
06.00Rondje WK: 'Je kunt onmogelijk nog positief zijn over Oranje'
05.50Ochtendkranten kritisch: 'Kopzorgen voor Koeman, kater voor Oranje'
05.20Topfavoriet Spanje tankt vertrouwen en gaat alsnog het WK in met zege
05.10'Het zou mij niet verbazen als Koeman voor Koopmeiners aan rechterkant kiest'
04.35Somalische WK-scheidsrechter bij aankomst in Verenigde Staten geweigerd
01.45Nederlandse reserves verliezen besloten oefenduel met Oezbekistan
01.30Alleen het uitzicht bevalt bij Oranje
01.08Oranje-reserves kunnen basisploeg niet evenaren en verliezen nipt van Oezbeken
01.00FIFA bevestigt: Somalische scheidsrechter Artan kan niet fluiten op WK
Resultaten x
Overige

Deel 2: Navas speelt dit jaar niet meer - Siasia bondscoach Nigeria - Rodwell klaar voor rentree

Ook vandaag gebeurt er weer van alles op voetbalgebied buiten de landsgrenzen. Het nieuws blijft binnenstromen op de redactie. ELF Voetbal bundelt de kleine berichten in een overzicht en vult dat gedurende de dag aan. Hierbij deel 2 van donderdag 4 november.

04-11-2010 22:05 door Redactie ELF Voetbal

SEVILLA - Jesus Navas komt dit kalenderjaar niet meer in actie voor Sevilla. De rechtsbuiten is donderdag eindelijk geopereerd aan een enkelblessure. De Spaans international had al lange tijd last van het gewricht, maar bleef daar lang mee doorsukkelen. Na de geslaagde operatie mag Navas nu nog zes weken niet trainen en kan in januari weer aansluiten bij zijn ploeggenoten.

LAGOS -
Samson Siasia is aangesteld als de nieuwe bondscoach van Nigeria. De oud-international en voormalig speler van ondermeer Lokeren en Nantes volgt de Zweed Lars Lagerbäck op, die na het WK besloot te stoppen. Siasia was trainer van het beloftenelftal van Nigeria.

LIVERPOOL -
Jack Rodwell is klaar voor zijn rentree bij Everton. De middenvelder is hersteld van een enkelblessure die hij op 29 augustus opliep. In eerste instantie werd gedacht dat de jeugdinternational tot de Kerst zou zijn uitgeschakeld, maar het herstel verloopt zeer voorspoedig. Rodwell maakte deze week zijn eerste minuten bij de beloften en kan zaterdag in de wedstrijd tegen Blackpool weer in actie komen.

GLASGOW -
Celtic FC heeft Olivier Kapo aangetrokken. De negenvoudig international zette zijn handtekening onder een contract tot het einde van het seizoen bij de club uit Glasgow. De 30-jarige aanvallende middenvelder was clubloos, nadat zijn doorlopende contract bij Wigan Athletic afgelopen zomer werd ontbonden. Na de winterstop speelde hij in het vorige seizoen al voor Boulogne. In 2008 werd Kapo voor ruim 4 miljoen euro overgenomen van Birmingham City.

MANCHESTER - Michael Owen heeft een aanbieding op zak om zijn toekomst te vervolgen in de Verenigde Staten. De aanvaller van Manchester United wil de naam van de club niet bekend maken. De 30-jarige aanvaller ligt nog tot eind juni onder contract op Old Trafford, maar vreest dat hij geen nieuwe aanbieding krijgt.

MÜNCHEN - Philipp Lahm gaat zijn contract bij Bayern München verlengen tot medio 2016. Voorzitter Karl-Heinz Rummenigge van de Zuid-Duitse club bevestigde dat speler en club overeenstemming hebben bereikt over een langer verblijf van de Duitse international in München. Zijn huidige verbintenis met Bayern loopt tot medio 2012. Wanneer Lahm de nieuwe verbintenis tekent is niet bekend.

LUIK - Standard Luik moet doelman Sinan Bolat minstens drie maanden missen. De Turkse Belg verdraaide zondag tijdens de wedstrijd tegen Club Brugge (2-2) zijn rechterknie. "De artsen hebben vastgesteld dat de buitenste gewrichtsband en de kruisbanden geraakt zijn. Momenteel wordt onderzocht of een operatie aan de orde is. Wat het ook wordt, Bolat zal waarschijnlijk minstens drie maanden niet op het veld staan", meldt de clubwebsite. Bolat blesseerde zich tijdens een luchtduel met Wilfried Dalmat in de 38ste minuut, waarop Ronald Vargas 1-1 gelijk maakte.

BRUGGE - De persdienst van UEFA behandelt het beroep van Club Brugge tegen de schorsing voor drie Europese wedstrijden van Ronald Vargas niet. Het beroep zou te laat zijn ingediend. Club Brugge laat weten dat het er nog altijd van overtuigd is dat het wél tijdig beroep indiende en overweegt daarom de beroepsprocedure van UEFA nu ook juridisch aan te vechten. De discussie draait om rond de datum waarop Club Brugge de schorsing officieel vernam. Volgens de UEFA is dat na het versturen van een fax, volgens Club pas na het versturen van de aangetekende brief met de beslissing over de schorsing. Op 30 september kreeg Vargas de rode kaart in de Europa League-uitwedstrijd tegen Villarreal na een vermeende ellleboogstoot.




Aanmelden
cultheld Laatste: Álvaro Recoba, de beste Chinees van Uruguay
transfergeruchten Laatste: Wie is Ozziel Herrera? Het Mexicaanse transfertarget van PSV, Feyenoord én Ajax
superelf Laatste: SuperELF Michael de Leeuw: Goirlese goalgetter
avonturiers Laatste: Frank Sturing geniet in Canada: “Maar voor Europa moet alles echt kloppen”
kleedkamerhumor Laatste: Ralf Seuntjens: "De fysioruimte is de thermometer van een team”
jukebox Laatste: De Jukebox: Michael Chacón (FC Emmen)
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met... Mauro Camoranesi?
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.