Je bent hier: HomeNieuwsDeel 3: Flesgooier Tuchel bestraft - Ajax-zondaa..

ELF Voetbal

  • Home
  • Live
  • WINKEL
  • Archief
  • Top 100
  • Video's
  • Magazine
  • Afgelastingen
  • Abonnee
  • Nieuwsbrief
  • Reizen
  • Voetbalshop
  • Twitter
  • Hyves
  • Hyves
Registreer
  • CompetitiesToon competities
  • TeamsToon competities
  • SpelersToon competities
  • Eredivisie
  • Jupiler League
  • Premier League
  • La Liga
  • Bundesliga
  • Serie A
  • Ligue 1
  • Jupiler Pro League
  • Scottish Premier League
  • Champions League
  • Europa League
  • EURO2012

Round-up: Deel 3: Flesgooier Tuchel bestraft - Ajax-zondaar Mignot twee duels geschorst - Wiese terug bij Werder

Door SANDER BERENDS __ gepubliceerd op 4 november '10 17:11

Ook vandaag gebeurt er weer van alles op voetbalgebied buiten de landsgrenzen. Het nieuws blijft binnenstromen op de redactie. ELF Voetbal bundelt de kleine berichten in een overzicht en vult dat gedurende de dag aan. Hierbij deel 3 van donderdag 4 november.

Foto

MAINZ - Trainer Thomas Tuchel van FSV Mainz 05 moet een geldboete van 3000 euro betalen aan de Duitse voetbalbond. De oefenmeester werd bestraft vanwege het gooien van een fles in de richting van de scheidsrechter in de bekerwedstrijd tegen Alemannia Aachen op 27 oktober. Mainz 05, de verrassende nummer twee van de Bundesliga, verloor verrassend met 2-1.

AUXERRE - De tuchtcommissie van de UEFA heeft Jean-Pascal Mignot voor twee wedstrijden geschorst. De verdediger van AJ Auxerre kreeg twee weken geleden de rode kaart in de uitwedstrijd in de Champions League tegen Ajax. Opmerkelijk, omdat hij niet in het veld kwam. Tijdens het warmlopen beledigde hij de Portugese scheidsrechter. Eerst kreeg hij geel, vervolgens maakte hij een gebaar en kreeg hij direct rood.

BREMEN - Tim Wiese keert zondag terug in het doel bij Werder Bremen. De Noord-Duitsers gaan op bezoek bij VfB Stuttgart. Vanwege een blessure aan de binnenband van zijn knie, opgelopen in de thuiswedstrijd tegen FC Twente in de Champions League, stond hij ruim twee weken buitenspel. Afgelopen dinsdag ontbrak hij ook in de return tegen de Nederlandse kampioen. Clemens Fritz en Petri Pasanen ontbreken nog wel vanwege bovenbeenblessures.

WIGAN - Wigan Athletic kan dit kalenderjaar geen beroep meer doen op James McCarthy. De 19-jarige middenvelder liep op 23 oktober tegen Bolton Wanderers (1-1) een enkelblessure op na een flinke tackle van Fabrice Muamba. Hij moet nu een operatie ondergaan.

BIRMINGHAM - Aston Villa kan de komende maand geen beroep doen op Emile Heskey (foto). De Engelse spits raakte geblesseerd aan zijn knie en moet worden geopereerd. De voormalig international is al de tweede aanvaller van Villa die voor langere tijd is uitgeschakeld. Eerder zag manager Gerard Houllier Gabriel Agbonlahor wegvallen met een liesblessure, waarvoor eveneens een operatie nodig bleek.

FLORENCE - Fiorentina kan vanaf 15 november voor onbepaalde tijd niet beschikken over middenvelder Riccardo Montolivo. De Italiaanse international wordt dan aan zijn enkel geopereerd. De Italiaanse international heeft al sinds het WK in Zuid-Afrika last van het gewricht. Hij bleef doorspelen, maar kan volgens de club de pijn niet meer verbijten. Omdat conservatieve methodes geen effect hadden, zal Montolivo in Amsterdam door professor Van Dijk worden geopereerd.

MÜNCHEN - De rentree van de Frans international Franck Ribéry bij Bayern München lijkt aanstaande. De Franse aanvaller wordt volgens trainer Louis van Gaal mogelijk zelfs al opgenomen in de wedstrijdselectie voor het competitieduel met Borussia Mönchengladbach, zaterdag. Ribéry speelde half september tegen Hoffenheim voor het laatst voor de Duitse kampioen. In die wedstrijd moest de vleugelspeler zich laten vervangen vanwege een enkelblessure. Naast Ribéry keert ook Holger Badstuber terug in de selectie. De verdediger raakte vorige week tijdens de warming up voor het duel met Freiburg geblesseerd.

  • Tweeten

Reageer op dit nieuwsbericht

Voorwaarden
2000 karakters over
  • :)
  • ;)
  • :D
  • ;D
  • 8)
  • :S
  • :(
  • :o
  • :@
  • :$
  • :1

Laatste nieuws

  • 25-05 Pedro schenkt beker als afscheidscadeau aan 'Pep'
  • 25-05 Nestor moet zinkend schip gaan redden
  • 25-05 Ajacied wimpelt Russische interesse af 1
  • 25-05 Verwoester gebit De Zeeuw blijft bij Juve
  • 25-05 'We hebben niet één euro! Helemaal niets!'
  • 25-05 Belgen stellen teleur met gelijkspel
  • 25-05 Eduardo schittert bij EK-ganger Kroatië
  • 25-05 'Onmenselijk' Azerbeidzjan kandidaat voor EK 2020
  • 25-05 Advocaat weet wie hij wil hebben
  • 25-05 Coach Nederlanders blijft langer
  • 25-05 'Je bent hier echt een god'
  • 25-05 Martínez nog niet naar Barcelona
  • 25-05 Afellay op de bank tegen Athletic
  • 25-05 Guardiola coacht vrijdag laatste wedstrijd
  • 25-05 Wildschut debuteert bij Jong Oranje
  • 25-05 'Contractbesprekingen Arbeloa bijna klaar'
  • 25-05 Neymar en Ganso naar halve finale 'Champions League'
  • 25-05 Oud-Ajacied bedwingt bondscoach Advocaat
  • 25-05 Barton niet in beroep tegen lange verbanning
  • 25-05 Peperdure spits basisklant bij Engeland
  • 25-05 Ronaldo wil volgend seizoen zes prijzen met Real
  • 25-05 Stekelenburg fit genoeg voor groepstraining Oranje
  • 25-05 'Hulk ideale opvolger van Drogba'
  • 25-05 Broers komen elkaar weer tegen bij Basel
  • 25-05 Beloftenelftal Oranje verliest van Japan

Nieuws met meeste reacties

  • 25-05 Welke aanvaller moet thuisblijven? 9
  • 25-05 Leerdam stelt Feyenoord teleur 6
  • 25-05 De Jong doet aangifte 5
  • 25-05 Robben mag bij Oranje gewoon van elf meter aanleggen 4
  • 25-05 'Een gemiste penalty... Zal toch wel vaker voorkomen' 2

Features

Nationaal

  • VlagNederlands elftal

Competities

  • VlagEredivisie
  • VlagJupiler League
  • VlagPremier League
  • VlagLa Liga
  • VlagBundesliga
  • VlagSerie A
  • VlagLigue 1
  • VlagJupiler Pro League
  • VlagScottish Premier League
  • VlagChampions League
  • VlagEuropa League
  • VlagEURO2012

Nederland

  • ADO Den Haag
  • AZ
  • Ajax
  • De Graafschap
  • Excelsior
  • FC Groningen
  • FC Twente
  • FC Utrecht
  • Feyenoord
  • Heracles Almelo
  • NAC Breda
  • NEC
  • PSV
  • RKC Waalwijk
  • Roda JC
  • SC Heerenveen
  • VVV Venlo
  • Vitesse

Europees

  • AC Milan
  • Anderlecht
  • Arsenal
  • AS Roma
  • Bayern München
  • Borussia Dortmund
  • Celtic
  • Chelsea
  • FC Barcelona
  • Glasgow Rangers
  • Hamburger SV
  • Internazionale
  • Juventus
  • Liverpool
  • Manchester City
  • Manchester United
  • Olympique Lyon
  • Real Madrid
  • Sevilla
  • Valencia

Nieuws & live

  • Nieuws vandaag
  • Nieuws gisteren
  • Nieuws archief
  • Zoeken
  • Live scores
  • Nieuwsbrief
  • Afgelastingen
  • Tip de redactie
  • RSS Feeds

Goede Doelen Actie

  • Goede doelen actie
  • Ballenactie
  • Abonnementen

ELF Voetbal magazine

  • Deze maand in ELF Voetbal
  • Abonnement
  • Bestel online
  • iPad editie
  • Gouden Schoen verkiezing
  • ESM

Overige

  • Colofon
  • Community
  • Voetbal reizen
  • Adverteren?
  • Algemene voorwaarden
  • Voetbal Headliner
Voetbalnieuws, standen, uitslagen en live scores ★★★★★ GRATIS artikelen, columns & 100+ headlines per dag
© Copyright 2012 Markozin OÜ, haar partners en (data)leveranciers __ Alle rechten voorbehouden.
Deze website is gepubliceerd als een onderdeel van Markozin OÜ.
  • De Bruijn Media
  • ElfVoetbal.nl
  • Sports Data Corporation
  • Opta Sportsdata