Spurs onderuit bij Bolton; Park bezorgt Man Utd zege in blessuretijd
Tottenham Hotspur heeft kostbare punten verspeeld om aan te haken bij de top in de Premier League. De Londenaren gingen met 4-2 onderuit bij Bolton Wanderers, dat daarmee zelfs over The Spurs klimt op de ranglijst.

Bolton maakte thuis vanaf de eerste minuut duidelijk dat Tottenham Hotspur een zware middag zou krijgen. De ploeg van Rafael van der Vaart, die zelf door een blessure niet meespeelde, kwam eigenlijk nooit in haar spel. Het was Kevin Davies die na een half uur op aangeven van Matthew Taylor de 1-0 in de verre hoek mikte.
Na rust leek Tottenham op een forse oorwassing af te stevenen. Gretar Steinsson, die de midweeks uitblinkende Gareth Bale volledig in de zak had, maakte er 2-0 van. Taylor mikte daarna op de paal, Fabrice Muamba miste een open kans, maar aanvoerder Davies (foto) zorgde toch voor de derde goal. Hij mocht aanleggen vanaf elf meter nadat Benoit Assou-Ekotto tegenstander Chung-Yong Lee tegen het gras duwde in de zestien.
De wedstrijd leek daarmee gespeeld. Tot Alan Hutton uit frustratie maar eens besloot om zelf op pad te gaan. Waar zijn collega's in de voorhoede niet slaagden, krulde de rechtsback prachtig raak in de kruising: 3-1. Invaller Roman Pavlyuchenko zorgde met een verwoestende pegel even voor tijd nog voor wat bange minuten voor Bolton.
Maar waar The Spurs op zoek gingen naar de gelijkmaker, viel de treffer juist aan de overkant. Invaller Martin Petrov mocht diep in blessuretijd alleen op Heurelho Gomes af en bleef koel: 4-2. Door de zege staat Bolton nu op de vijfde plek, Tottenham staat zesde.
Manchester United - Wolves 2-1
Voor de zesde keer in elf competitiewedstrijden leek Manchester United gelijk te spelen. Pas drie minuten in blessuretijd viel de winnende treffer. De Mancunians kwamen thuis tegen Wolves in de laatste minuut voor rust op voorsprong. Darren Fletcher bediende met een steekpassje Ji-Sung Park, waarna de Koreaan vrij eenvoudig kon scoren.
Maar het matig spelende Man United bleek na rust kwetsbaar. Halverwege de tweede helft was het invaller Sylvain Ebanks-Blake, amper twee minuten op het veld, die de gelijkmaker aantekende. Daarna speelde Manchester vol op de aanval, maar ondanks enkele hachelijke momenten voor het doel van keeper Marcus Hahnemann, kwam de thuisploeg nooit echt dichtbij de gelijkmaker.
Pas drie minuten in blessuretijd was het opnieuw Park die scoorde. In een vol strafschopgebied vond de voormalig PSV-er een gaatje met het linkerbeen: 2-1.
Overige uitslagen:
Fulham - Aston Villa 1-1
Blackpool - Everton 2-2
Blackburn Rovers - Wigan 2-1
Sunderland - Stoke 2-0
Birmingham City - West Ham United 2-2
Reageer op dit nieuwsbericht
Laatste nieuws
- 25-05 Pedro schenkt beker als afscheidscadeau aan 'Pep'
- 25-05 Nestor moet zinkend schip gaan redden
- 25-05 Ajacied wimpelt Russische interesse af 1
- 25-05 Verwoester gebit De Zeeuw blijft bij Juve
- 25-05 'We hebben niet één euro! Helemaal niets!'
- 25-05 Belgen stellen teleur met gelijkspel
- 25-05 Eduardo schittert bij EK-ganger Kroatië
- 25-05 'Onmenselijk' Azerbeidzjan kandidaat voor EK 2020
- 25-05 Advocaat weet wie hij wil hebben
- 25-05 Coach Nederlanders blijft langer
- 25-05 'Je bent hier echt een god'
- 25-05 Martínez nog niet naar Barcelona
- 25-05 Afellay op de bank tegen Athletic
- 25-05 Guardiola coacht vrijdag laatste wedstrijd
- 25-05 Wildschut debuteert bij Jong Oranje
- 25-05 'Contractbesprekingen Arbeloa bijna klaar'
- 25-05 Neymar en Ganso naar halve finale 'Champions League'
- 25-05 Oud-Ajacied bedwingt bondscoach Advocaat
- 25-05 Barton niet in beroep tegen lange verbanning
- 25-05 Peperdure spits basisklant bij Engeland
- 25-05 Ronaldo wil volgend seizoen zes prijzen met Real
- 25-05 Stekelenburg fit genoeg voor groepstraining Oranje
- 25-05 'Hulk ideale opvolger van Drogba'
- 25-05 Broers komen elkaar weer tegen bij Basel
- 25-05 Beloftenelftal Oranje verliest van Japan
