Laatste nieuws
07.41'Brazilië behoort altijd tot de favorieten'
07.35De Jong 'soms gefrustreerd' na oefenduel Oranje: 'Maar niet wanhopig'
07.35Zo plaatst Nederland Vrouwen zich dinsdag alsnog direct voor het WK 2027
07.30Dromen van de WK-zege: wanneer wordt de finale van het WK 2026 gespeeld?
07.30Speler van de Dag: 'Oranje gaat het gemis van Timber voelen'
07.25Hier kijk je alle WK-programma’s op je televisie
06.55Spanje doorstaat allerlaatste test en is klaar voor het WK
06.47'Van Persie verlaat Feyenoord in stilte en reageert niet op specifiek verzoek'
06.35Oranje overtuigt Perez niet: 'In de praktijk valt het heel erg mee'
06.35'Op papier heeft Oranje een goed elftal, in de praktijk valt dat mee'
06.34Oranje verre van klaar voor WK: geen Timber, geen scherpte voor goal, schrik om Verbruggen
06.30'Vergeet Mbappé en Olise even, want dit is de WK-smaakmaker'
06.22Levensvatbaarheid vrouwenvoetbal op de tocht: 'Geen sprake meer van professioneel voetbal'
06.00Rondje WK: 'Je kunt onmogelijk nog positief zijn over Oranje'
05.55Feyenoord zet definitief streep door rentree Van Bronckhorst
05.50Ochtendkranten kritisch: 'Kopzorgen voor Koeman, kater voor Oranje'
05.20Topfavoriet Spanje tankt vertrouwen en gaat alsnog het WK in met zege
05.10'Het zou mij niet verbazen als Koeman voor Koopmeiners aan rechterkant kiest'
04.35Somalische WK-scheidsrechter bij aankomst in Verenigde Staten geweigerd
01.45Nederlandse reserves verliezen besloten oefenduel met Oezbekistan
01.30Alleen het uitzicht bevalt bij Oranje
01.08Oranje-reserves kunnen basisploeg niet evenaren en verliezen nipt van Oezbeken
01.00FIFA bevestigt: Somalische scheidsrechter Artan kan niet fluiten op WK
00.24FIFA geeft duidelijkheid: dit is de eerste WK-wedstrijd van Danny Makkelie
00.20FIFA-regels stellen weggestuurde Til gerust: schorsing voor WK lijkt uitgesloten
00.13Dumfries na vragen over Real Madrid: 'Ik ben een blij man'
00.07Gakpo over matige ambiance bij wedstrijd Oranje: 'Dat moet genoeg motivatie zijn'
00.05Makkelie begint tweede WK als scheidsrechter met openingswedstrijd van VS
00.03Oranje op rapport: Malen dissonant, Gakpo en Summerville de uitblinkers

Gisteren

23.58ESPN komt met duidelijkheid over eventuele schorsing Guus Til
23.55Oranje worstelt zich langs Oezbekistan en verliest Verbruggen in laatste WK-test
23.40'Voor Nederland spelen moet genoeg motivatie geven om je best te doen'
23.40Lichtpuntje Gakpo niet tevreden met spel Oranje en zichzelf: 'Moet scherper'
23.38'Heel slecht' Oranje stelt Van Hooijdonk teleur: 'Er is toch een beetje paniek'
23.36Trippier heeft na vertrek bij Newcastle United nieuwe club gevonden
Resultaten x
Overige

Besiktas stelt teleur - Olsen na twaalf jaar bondscoach af - Genoa heeft nieuwe trainer

Ook vandaag gebeurt er weer van alles op voetbalgebied buiten de landsgrenzen. Het nieuws blijft binnenstromen op de redactie. ELF Voetbal bundelt de kleine berichten in een overzicht en vult dat gedurende de dag aan.

08-11-2010 22:15 door Redactie ELF Voetbal

TOGO - Doelman Kodjovi Obilale krijgt volgens het ANP een schadevergoeding van 72.000 euro van de FIFA. De Togolese doelman raakte begin dit jaar zwaargewond na een aanslag op de spelersbus van Togo in Angola. De nationale ploeg was op weg naar de Afrika Cup, toen het vuur werd geopend door vrijheidsstrijders. Obilale, die kogels in rug en buik kreeg, overleefde de aanslag en is aan het revalideren.  

ISTANBUL - Kasimpasa wacht nog steeds op de eerste overwinning dit seizoen. De Turkse hekkensluiter pakte maandagavond wel het derde puntje dit seizoen. Op bezoek bij Besiktas, dat blijft staan op een teleurstellende achtste plaats, werd het 1-1. Een kwartier voor tijd leken de bezoekers verrassend drie punten te pakken toen Ersen Martin voor de 0-1 zorgde. Vijf minuten voor tijd trok Ismail Köybasi echter de stand gelijk. 

LIVERPOOL - Liverpool-manager Roy Hodgson kan nog geruime tijd niet beschikken over verdediger Daniel Agger. De Deen liep iets minder dan een maand geleden een spierblessure op en mag nog niet trainen. Volgens de BBC bezocht hij vorige week een specialist en kreeg hij het advies voorlopig rust te houden. 

HANNOVER - Karim Haggui is door de tuchtcommissie van de Duitse voetbalbond voor vijf duels geschorst. De verdediger van Hannover 96 kreeg tegen Borussia Dortmund zijn tweede rode kaart in een maand. De club accepteert de straf en overweegt de Tunesiër zelf ook te straffen, zo meldt de FIFA

KOPENHAGEN - Na twaalf jaar komt er een einde aan het tijdperk Morten Olsen bij Denemarken. Na  Euro 2012 stopt hij als bondscoach. Olsen was in het verleden ook trainer bij Ajax.

GENUA - Genoa CFC heeft trainer Gian Piero Gasperini ontslagen. De Italiaan wordt verantwoordelijk gehouden voor de matige competitiestart. Genoa bezet de vijftiende plaats in de Serie A. Met slechts drie punten meer dan hekkensluiter Bari. Davide Ballardini is dezelfde dag nog aangesteld als opvolger.

MAINZ - Eugen Polanski heeft zich definitief aan Mainz gebonden. De middenvelder komt nu op huurbasis uit voor de revelatie van de Bundesliga. Polanski werd gehuurd van Getafe, maar tekent voor drie jaar bij Mainz.




Aanmelden
cultheld Laatste: Álvaro Recoba, de beste Chinees van Uruguay
transfergeruchten Laatste: Wie is Ozziel Herrera? Het Mexicaanse transfertarget van PSV, Feyenoord én Ajax
superelf Laatste: SuperELF Michael de Leeuw: Goirlese goalgetter
avonturiers Laatste: Frank Sturing geniet in Canada: “Maar voor Europa moet alles echt kloppen”
kleedkamerhumor Laatste: Ralf Seuntjens: "De fysioruimte is de thermometer van een team”
jukebox Laatste: De Jukebox: Michael Chacón (FC Emmen)
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met... Mauro Camoranesi?
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.