Laatste nieuws
20.45SC Heerenveen en Sparta volgen NEC-middenvelder Proper
20.44WK voetbal officieel geopend met kleurrijke show in Azteca-stadion
20.35Einde van een tijdperk: voormalig Ajacied Nemanja Gudelj (34) vertrekt bij Sevilla
20.33Oud-Feyenoorder Senesi alsnog opgeroepen voor het WK
20.26'Gelukkig heb ik Sneijder en El Hamdaoui ontmoet, zij zagen iets speciaals in mij'
20.19Alle Eredivisie-bekenden op de bank bij WK-ouverture Mexico – Zuid-Afrika
20.14Real Madrid bevestigt terugkeer van Mourinho, die langdurig contract tekent
20.10Officieel: Mourinho nieuwe trainer van Real Madrid
20.08VI Live: Mexico houdt Ochoa tijdens zesde (!) WK op de bank
20.00Praat mee op VP: Mexico treft Zuid-Afrika in openingsduel van het WK
19.58Sevilla zwaait Gudelj na zeven seizoenen op eervolle wijze uit
19.51Kopzorgen voor titelhouder Argentinië: twijfelgevallen richting duel met Algerije
19.50Bij zoveel gele kaarten ben je geschorst op het WK 2026, FIFA wijzigt regels
19.28Aanvoerder Endo haakt geblesseerd af bij Japan voor duel met Oranje
19.26Japans Ajax-duo blikt vooruit op Oranje: 'Veel gevraagd naar kracht van Japan'
19.19Oranje-internationals treffen maatregelen om om te kunnen gaan met enorme hitte
19.05PSV en Saibari naderen absolute recorddeal met Bayern München
19.00Dé WK-vijand: de hitte
18.55Livestream: zo kijk je gratis naar Mexico - Zuid-Afrika op het WK
18.55Voormalig Feyenoorder mag alsnog naar het WK met Argentinië wegens late afvaller
18.50Flinke tegenvaller voor Oranje-opponent Japan: 73-voudig international haakt af
18.49Geweigerde Somalische scheidsrechter Artan mag UEFA Super Cup leiden
18.45'Marokko wordt overschat, maar dít moet het toernooi van Saibari worden'
18.41'Feyenoord-kandidaat verliest terrein in Milaan: drietal trainers in beeld'
18.40Dreun voor Japan: aanvoerder Endo haakt drie dagen voor WK-duel met Oranje af
18.40Real Madrid maakt terugkeer Mourinho bekend: Portugees tekent voor drie jaar
18.38Verbruggen nog altijd geen onderdeel van groepstraining Oranje
18.30Het geheim achter de telefoontjes van Dick Advocaat
18.23Jahanbakhsh spreekt: 'Iran is voorbereid op ongewone omstandigheden'
18.15Buitenspel: bokslegende Mike Tyson duikt plots op bij Nederlandse topclub
18.15Tv-kijkers trekken massaal dezelfde conclusie over openingsceremonie op WK
17.56'FC Groningen wil toeslaan na transfervrij vertrek bij Sparta'
17.55Van der Vaart deelde kamer liever niet bij Oranje: 'Trekduifje eruit gooien'
17.45Tips voor jouw voetbalpool: dit topland uit de topacht gaat tegenvallen
17.45Tips voor jouw voetbalpool: dit topland uit de top-8 gaat tegenvallen
Resultaten x
Binnenland

Akerboom: 'Nee, Ajax hoeft niet, daar ben ik al te vaak weggetikt'

In een knotsgekke en ook spectucalaire wedstrijd plaatste VV Noordwijk zich als enige club uit de Hoofdklasse voor de achtste finales van de KNVB-Beker. "Doe nu maar een eerstedivisionist."

11-11-2010 11:20 door Redactie ELF Voetbal

"Nee, ik speel liever niet tegen Ajax. Ook al is het mijn oude club. In de ArenA ben ik de afgelopen jaren te vaak weggetikt", vertelt aanvoerder Marcel Akerboom van Noordwijk tegenover ELF Voetbal. "Het zou het mooiste zijn om tegen een club uit de Jupiler League te spelen en dan thuis. Dan maken we nog een kans om nog een ronde te overleven." Vanavond vindt de loting plaats.

Akerboom, die na Ajax voor Fortuna Sittard, FC Zwolle en HFC Haarlem speelde, keek ook vol ongeloof terug op de bekerwedstrijd bij De Treffers. De Groesbeekse Topklasse incasseerde twee dubieuze rode kaarten voor Said Echargui en Robin Janssen en hielp de withemden nog een handje door zelf in de tweede minuut van de extra tijd de winnende treffer te scoren. Bas Bakker werkte een voorzet van Kevin van der Geest onnodig in eigen doel. "Het is een cliché, maar in bekerwedstrijden gebeurt er altijd iets", vervolgde Akerboom.

"Ik heb wel meer van dit wedstrijden gespeeld. In het eerste kwartier tegen De Treffers was het voor ons vrouw en kinderen eerst. We werden overrompeld, maar daarna hebben we redelijk goed gespeeld. Al kwamen we enkele keren goed weg."

Over de rode kaarten kon hij weinig kwijt. "Ik heb het beide keren niet kunnen zien. Maar bij die eerste gaat Sven de Ridder niet zomaar neer. Hij is blijkbaar enkele seconden weggeweest. Hij is er niet het type naar dat overdrijft", becommentarieerde Akerboom het incident, waarbij Echargui een elleboogstoot zou hebben uitgedeeld. Janssen zou een trappende beweging naar Joost Leonard hebben gemaakt, juist op een moment dat Noordwijk de bal niet uittrapte, terwijl er een speler van hen geblesseerd op de grond lag. "Ik heb geen idee wat daar gebeurde."

Met Noordwijk gaat de 29-jarige centrale verdediger nu ook aan kop van de Hoofdklasse A Zaterdag. "We hebben dit seizoen al vier Topklassers verslagen, dus dat zegt voldoende over onze kracht." Het betaald voetbal heeft hij na 255 competitieduels (6 goals) uit zijn hoofd gezet. "Ik werk nu bij twee sportscholen. Dat bevalt me goed. Na tien jaar profvoetbal heb ik dat wel gezien. Ik hoef niet meer terug."




Aanmelden
cultheld Laatste: Álvaro Recoba, de beste Chinees van Uruguay
transfergeruchten Laatste: Wie is Ozziel Herrera? Het Mexicaanse transfertarget van PSV, Feyenoord én Ajax
superelf Laatste: SuperELF Michael de Leeuw: Goirlese goalgetter
avonturiers Laatste: Frank Sturing geniet in Canada: “Maar voor Europa moet alles echt kloppen”
kleedkamerhumor Laatste: Ralf Seuntjens: "De fysioruimte is de thermometer van een team”
jukebox Laatste: De Jukebox: Michael Chacón (FC Emmen)
hoe is het met..? Laatste: Hoe is het met... Mauro Camoranesi?
voetballer x Laatste: Voetballer X: "Ik heb gracieuze trainers zien veranderen in beulen"
Privacyverklaring
X <

Wat is jouw leeftijd?

Om content en uitingen over online kansspelen volgens wet- en regelgeving te tonen, willen we zeker weten dat je oud genoeg bent. Je kan hoe dan ook onze website bezoeken.

24 jaar of ouder
Jonger dan 24 jaar

Door je keuze te maken bevestig je dat je je bewust bent van de risico’s van online kansspelen en dat je momenteel niet bent uitgesloten van deelname aan kansspelen bij online kansspelaanbieders.