De Limburgers zijn al tien competitiewedstrijden zonder nederlaag en de voortekenen om deze reeks met nog minimaal één duel te verlengen zijn gunstig. In 1993 leed Roda JC Kerkrade, destijds nog op Kaalheide, voor het laatst een thuisnederlaag tegen de Utrechters.
Aan de laatste dubbele comfronatie bewaart FC Utrecht wel goede herinneringen. In de finale van de play-offs van vorig seizoen wist de ploeg uit de Domstad zich ten koste van Roda JC Kerkrade te plaatsen voor Europees voetbal.
De ploeg van succestrainer Harm van Veldhooven moet het in ieder geval stellen zonder Jimmy Hempte en Laurent Delorge. Beide spelers vielen afgelopen weekeinde in het duel met Feyenoord (1-1) uit met een blessure. Hempte heeft last van de lies en Derloge van de knie. Ze zijn waarschijnlijk zo'n drie weken niet inzetbaar. Mads Junker, die de afgelopen dagen kampte met knieproblemen, behoort wel tot de selectie en kan waarschijnlijk wel in actie komen.
Ook FC Utrecht-trainer Ton du Chatenier kent zo zijn zorgen. Nana Asare, Jacob Mulenga, Michael Zullo en Ismo Vorstermans zijn er in ieder geval niet bij. Middenvelder Jacob Lensky staat wel gewoon op het wedstrijdformulier.De middenvelder werd dinsdag vrijgesproken door de Tuchtcommissie van de KNVB voor de rode kaart die hij kreeg in de thuiswedstrijd tegen PSV afgelopen zondag. Toch krijgt de zaak nog een staartje omdat de aanklager in beroep
is gegaan tegen de vrijspraak voor de Canadees.
Roda JC Kerkrade - FC Utrecht, zaterdag 19:45 uur
Vermoedelijke opstellingen:
Roda JC Kerkrade: Tyton, De Fauw, Wielaert, Kah, Addo, Bodor, Vormer, Janssen, Sutchuin, Junker, Hadouir.
FC Utrecht: Vorm, Cornelisse, Schut, Wuytens, Nesu, Maguire, Silberbauer, Duplan, Lensky, Van Wolfswinkel, Mertens.

